Lelum.pl > Ojciec Mateusz

Ojciec Mateusz

Paweł Garbarczyk
09.03.2022 16:01 Paweł Garbarczyk nie żyje. Tworzył kostiumy do największych hitów serialowych i filmowych

Film Polski przekazał tragiczną wiadomość. Zmarł Paweł Garbarczyk, nieoceniony projektant i grafik. Spod jego ręki wyszły jedne z najbardziej rozpoznawalnych kostiumów w polskiej kinematografii. Zmarł Paweł Garbarczyk. Człowiek, który niezmiernie przysłużył się kulturze. To właśnie spod jego ręki wyszły takie arcydzieła, jak kostiumy podziwiane w „Ogniem i Mieczem”, „Wołyniu” czy „Starej Baśni”. Miał 66 lat.

Ojciec Mateusz
26.05.2021 13:33 Aktorzy ,,Ojca Mateusza” wspierają chorego chłopca. Trwa zbiórka

Aktorzy serialu Ojciec Mateusz wspierają charytatywną zbiórkę na leczenie Bartusia Przychodzkiego z Sandomierza. Nagrali poruszający apel. Gwiazdy serialu Ojciec Mateusz dołączyły się do akcji #9milionówserc, która ma pomóc chłopcu choremu na rdzeniowy zanik mięśni.

Ojciec Mateusz
31.03.2021 21:13 ,,Ojciec Mateusz” zniknie z TVP? Wyniki oglądalności są niepokojące

Ojciec Mateusz to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Podbił serca widzów i stał się prawdziwym telewizyjnym hitem. Czyżby uwielbiany przez miliony Polaków serial zniknął z ramówki? Nie mamy dobrych wiadomości. Ojciec Mateusz jest emitowany już od 2008 roku. Przez ten czas z każdym rokiem serial bił rekordy oglądalności. Nie miał sobie równych. Konkurencja przez długi czas, mimo równie bogatej oferty, nie miała szans w porównaniu z hitem TVP. Niestety do pewnego czasu.

PAWEŁ TOMASZEWSKI
05.08.2019 16:13 Aktor „Ojca Mateusza” ujawnił, że jest gejem. Opublikował poruszający wpis na Instagramie

Ojciec Mateusz: aktor znany z serialu ujawnił, że jest gejem! W poruszającym wpisie zdradził, że z trudnością radzi sobie z tym, jak pewne środowiska w naszym kraju traktują osoby LGBT: coraz częściej mam wrażenie, że mieszkam na Białorusi — pisał. Ojciec Mateusz: Paweł Tomaszewski publicznie przyznał, że jest gejem! Poza trudnościami związanymi z orientacją aktor zmaga się też z depresją. Odważnym wpisem dołączył do akcji LGBT to ja. Internauci podzieleni: kogo to obchodzi?