Lelum.pl > Ojciec

Ojciec

córka
21.11.2019 16:23 Córka odkryła prawdę o swoim ojcu. Przeczytała jego smsy i zalała się łzami

Córka Rafała zawsze żyła w przekonaniu, że co by się nie wydarzyło, jej rodzice są stałą w jej życiu i nigdy nie będzie musiała się o nich martwić. Kiedy znalazła te wiadomości na telefonie ojca, czuła się, jakby cały jej świat legł w gruzach. Jednak nawet w tej tragedii dostrzegła dla nich światełko nadziei. Dzieci potrzebują oparcia w rodzicach. Jednak często nie są świadome tego, co dzieje się w głowach dorosłych. Mężczyzna okazał się zupełnie innym człowiekiem niż ten, którego znała córka. Jednak Sandra miała ochotę rzucić mu się na szyję, kiedy przeczytała te słowa, które być może kogoś głęboko by zraniły.

ojciec
21.11.2019 12:22 Wysłał list do swojej 18-letniej córki. Była zdruzgotana tym, co napisał o niej i jej mamie

Ojciec zawsze był tym członkiem rodziny, z którym Jagoda miała najlepszy kontakt. Nie, żeby nie miał żadnych wad, oczywiście, ale przecież każdy miał swoje za uszami. Ona też nie była przecież przykładną córką. Kiedy w swoje 18. urodziny dostała od niego list, nie wiedziała czego się spodziewać, ale kiedy poznała jego treść, załamała się. Nie ma rodziny, która zawsze by się ze sobą dogadywała. Na naszej drodze do dobrych relacji z pozostałymi członkami rodziny staje wiele przeszkód, część zależna od nas, a część zupełnie nie. Jednak to my decydujemy, jak poradzić sobie z tymi problemami. Decyzja, którą podjął ojciec Jagody, z pewnością nie należała do dyplomatycznych.

macocha
17.11.2019 09:19 „Macocha dostała po ojcu wszystkie pieniądze i dom. Mi i mojej siostrze nie zostawił nic”

Macocha zabrała Izie i Oldze wszystko. Kobieta nigdy za nimi nie przepadała, ale były przekonane, że pomimo tego zachowa się uczciwie. Tego, co miało nadejść, nawet nie podejrzewały. Zanim jeszcze zdążyły pochować ojca, kobieta wyrzuciła pogrążone w żałobie dziewczyny z domu. Nie mają pojęcia, co robić. — Kiedy się poznali, kilka lat temu, strasznie się cieszyłam, że w końcu się otwiera, wychodzi do ludzi. Anka wydawała się bardzo w porządku kobietą, chociaż trochę chłodną. Byłam przekonana, że jej obecność pomoże tacie, że razem będą szczęśliwi — opowiada Iza. Dziewczyna bardzo się pomyliła. Nie spodziewała się, że ludzie tak okrutni, jak jej macocha, naprawdę istnieją.

magda gessler
03.11.2019 16:19 Syn Magdy Gessler opublikował zdjęcie z tatą. „Jesteś odbiciem lustrzanym”

Syn Magdy Gessler podzielił się ostatnio ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjęciem ze swoim zmarłym ojcem. Zdaniem Internautów, jest praktycznie jego klonem. Najbardziej znana polska restauratorka wyraża się o synu w samych superlatywach, szczególnie że mężczyzna postanowił dojść do wszystkiego sam, nie korzystając ze wsparcia matki. Ojciec Tadeusza Müllera był znanym fotoreporterem. Mężczyzna urodził się w 1942 roku, a w 1987 przegrał walkę z rakiem. O — Jako dziennikarz pomagał tropić ukrywających się w Hiszpanii zbiegłych z Niemiec po wojnie nazistów. Był pierwszym fotoreporterem, który dotarł do Lizbony, żeby sfotografować upadek reżimu po zamachu stanu zwanym Rewolucją Goździków. Pracował dla „Der Spiegla” oraz hiszpańskiej agencji informacyjnej EFE — opisał jego osiągnięcia syn Magdy Gessler.

ojciec
02.11.2019 19:08 Ojciec legendarnego polskiego aktora zginął tragicznie. Gwiazdor miał zaledwie 9 lat, gdy widział go po raz ostatni

Ojciec legendarnego aktora zniknął w czasie wojny. Gwiazdor widział go po raz ostatni, mając tylko 9 lat. Rodzina nie mogła uwierzyć w jego odejście i szukała zmarłego ojca przez wiele lat. Jak wyglądała jego historia? Ojciec aktora znanego z serialu Czterej pancerni i pies oraz doskonałych ról komediowych zginął tragicznie podczas wojny. Mało kto, patrząc na wesołego i czarującego gwiazdora, mógł się domyślić, jak trudne było jego dzieciństwo.

Agnieszka
02.10.2019 16:28 Ojciec słynnej piosenkarki przez lata ją okradał. Dziś walczy z poważną chorobą

Ojciec znanej piosenkarki przez wiele lat ją okradał, a po latach wyszło na jaw, że ma również nieślubne dziecko. Mężczyzna zmaga się teraz z ciężką chorobą, o której opowiedział w specjalnym wywiadzie. Rodzice gwiazd zazwyczaj żyją w cieniu swoich znanych dzieci, jednak czasami ich życie staje się interesujące dla prasy kolorowej, tak samo, jak ich pociech. Tak z pewnością jest w przypadku taty Beyonce, który udzielił ostatnio szczerego wywiadu na temat swojej choroby nowotworowej. Ojciec artystki przez lata ją okradał, a to nie wszystko, co ma na sumieniu. Co jeszcze ukrywał?

  • 1
  • 2