Lelum.pl > Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

omenaa mensah
05.09.2020 21:08 Omenaa Mensah uważa, że religia nie powinna odbywać się w szkołach. Zgadzasz się?

-Prosta zasada: zajęcia z religii powinny wrócić do Kościoła, w szkołach powinny być zajęcia z etyki i koniecznie edukacja seksualna, w której też się wyjaśnia, że czasami jest tak, że mężczyzna kocha mężczyznę albo kobieta kocha kobietę i to nie znaczy, że któraś z tych osób jest złym człowiekiem. -Po pierwsze wyrzucić religię ze szkół. Po drugie wprowadzić etykę, która nauczy nas spojrzenia na różnorodność właśnie światową. Wtedy każdy młody człowiek niezależnie od tego, jaką religię wyznaje, może podejmować racjonalne decyzje – wyjaśnia prezenterka w rozmowie z WP.Religia w szkołach nie powinna odbywać się w szkołach zdaniem słynnej prezenterki TVN Omeny Mensah. Gwiazda w wywiadzie dla portalu Wirtualna Polska, skrytykowała polskie szkolnictwo, zapewniając, że system edukacji potrzebuje rekonstrukcji. Jej słowa odnoszą się także do słów Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka, dotyczących LGBT.

agata duda
17.08.2020 09:33 Gwiazda TVN ostro o Agacie Dudzie. Uderzyła w jej najsłabszy punkt

Agata Duda została publicznie skrytykowana przez gwiazdę TVN. Mocne słowa zostały skierowane pod adresem Pierwszej Damy podczas wywiadu dla Magazynu Gala. Czy prezydentowa odpowie na mocny apel?Ostre słowa padły w wywiadzie dotyczącym palących spraw społecznych i obecnej sytuacji w Polsce. Gdy dziennikarka zadała pytanie swojej rozmówczyni, prawdopodobnie nie spodziewała się usłyszeć takiej odpowiedzi. Czy Agata Duda odniesie się jakoś do zarzutów, jakie padły pod jej adresem?

omenaa mensah
13.11.2019 19:30 Omenaa Mensah wyszła za mąż. Niecodzienna ceremonia odbyła się w RPA

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska powiedzieli sobie sakramentalne „tak” na plaży w RPA. Chroniąc swoje życie prywatne, dziennikarka i prezenterka unikała dyskutowania wydarzeń z życia rodziny z przedstawicielami mediów. Kobieta znana jest z tego, że nie lubi spekulacji o sobie i najbliższych. Wczoraj jednak w rozmowie z Twoim Stylem, potwierdziła plotki o zamążpójściu. Szerokiej publice dobrze znana jest prywatność prezenterki. Omenaa Mensah drugą ciążę ukrywała przez cały czas jej trwania, by nie wzbudzać medialnej sensacji. Wiadomości o ślubie również nie zdradziła przez kilka miesięcy po ceremonii, chociaż w Internecie krążyły nieustanne plotki. Dopiero teraz dowiedzieliśmy się czegoś o szczegółach tego wydarzenia.

omenaa mensah
27.07.2019 13:49 Omenaa Mensah w odważnej sesji. Jej ciało to marzenie kobiet, wymiary gwiazdy są powalające

Omenaa Mensah pokazała zdjęcia z prywatnej sesji. Odważne ujęcia zdradziły całą prawdę na temat jej figury. Wygląda zjawiskowo! Z powodzeniem mogłaby chodzić po najlepszych wybiegach świata. Jej wymiary są po prostu idealne. Omenaa Mensah karierę modelki ma dawno za sobą, ale wciąż utrzymuje figurę miss. Na najnowszych zdjęciach prezentuje się jak z wybiegu Victoria’s Secret! Jej ciało jest marzeniem wszystkich kobiet. Jakie ma wymiary przy wzroście 175 cm?

omenaa mensah
26.07.2019 11:42 Omenaa Mensah miała bliskie spotkanie z rekinem! Gwiazda pokazała nagranie

Omenaa Mensah znalazła się w niebezpieczeństwie? Gwiazda pokazała nagranie, na którym spędza beztroski czas z bliskimi. Niespodziewanie w pobliżu ich miejsca odpoczynku pojawiły się… rekiny! Czy wszyscy wyszli cało z opresji? Dziennikarka udostępniła mrożący krew w żyłach filmik w social mediach. Niewiele osób miałoby tyle odwagi co ona! Omenaa Mensah udostępniła na Instastory nagranie, na którego widok jej fani wstrzymali oddech. Powód? Na filmiku widać prawdziwe rekiny! Na dodatek partner pogodynki TVN ośmielił się włożyć rękę do wody, gdzie pluskały się niebezpieczne drapieżniki. To wymagało naprawdę wielkiej odwagi! Wystarczyłaby odrobina krwi, żeby rekin ruszył do ataku! Jak zachowali się urlopowicze w obliczu bliskiego spotkania z niebezpiecznymi rybami? Będziecie zdumieni, czym skończyła się ta historia. Omenaa Mensah z partnerem na pewno będą mieli co wspominać. Całe zajście zostało starannie udokumentowane przez pogodynkę i Rafała Brzoskę.

Omenaa Mensah: choroba
09.07.2019 14:35 Córka Omeny Mensah to kopia mamy! Jest prześliczna

Omenaa Mensah: córka znanej pogodynki jest dla niej powodem do dumy. Vanessa wyrasta na mądrą i świadomą kobietę, która angażuje się w działalność charytatywną Mensah. Poza inteligencją odziedziczyła po niej także wyjątkową urodę. To kopia mamy! Niedawno media rozpisywały się o narodzinach syna Omeny Mensah. Mały Vincent jest synem znanego przedsiębiorcy Rafała Brzoski, który nie widzi świata poza ukochaną i chłopcem. Jednak Vincent nie jest jedynym dzieckiem pięknej pogodynki. Rok temu Vanessa skończyła szesnaście lat. Omenaa Mensah: córka dziennikarki zapowiada się na prawdziwą piękność! Czy planuje pójść w ślady mamy? Już zaczęła angażować się w jej pracę!

Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
20.06.2019 12:45 Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? Imię jej syna to dla wielu zaskoczenie

Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? Pogodynka znowu zaskoczyła swoich fanów. Dziennikarka i biznesmenka ostatnio została sfotografowana ze swoim partnerem i synkiem. Kiedy zdjęcie trafiło do internetu i wydało się, z kim spotyka się gwiazda, w sieci zawrzało. Kto jeszcze znajduje się na zdjęciu? Od początku swojej kariery medialnej budziła wielkie emocje. Nie tylko z powodu swojej egzotycznej urody, odziedziczonej po ojcu Ghańczyku, ale także działalności społecznej i tajemnicy, jaka otaczała jej życie prywatne. Do tej pory dziennikarka starała się chronić swoje dzieci przed mediami. Czyżby uznała, że nie ma co walczyć z wiatrakami? Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah?

omenaa mensah: ciąża
11.03.2019 16:21 Ciąża pokrzyżowała plany Omeny Mensah? Gwiazda w szczerym wyznaniu

Omenaa Mensah: ciąża pokrzyżowała jej plany? Pierwszą córkę Vanessę dziennikarka urodziła 15 lat temu, a swoje drugie dziecko zaledwie rok temu. Gwiazda w szczerym wyznaniu opisuje, jak macierzyństwo wpłynęło na jej całe życie. Narodziny dziecka są wyjątkowym momentem w życiu każdej kobiety. W przypadku popularnej prezenterki urodzenie pierwszego dziecka zmieniło bieg jej życia. Omenaa Mesnah: ciąża gwiazdy wytyczyła całą ścieżkę jej kariery.

Omenaa Mensah w CKM
05.03.2019 11:40 Omenaa Mensah w CKM. Gwiazda pokazała piękne ciało

Omenaa Mensah w CKM kilka temu zdecydowała się nagą sesję zdjęciową. Gwiazda ma na swoim koncie już dwie rozbierane okładki: w magazynie CKM i Playboy. W każdej odsłonie dziennikarka pokazywała swoje piękne ciało i nieszablonową osobowość. Choć od rzeczonych okładek minęło kilka lat, Omenaa Mensah wciąż zachwyca. Udział w sesji zdjęciowej do magazynu dla mężczyzn był pewnego rodzaju nobilitacją, a na okładkach rozbierały się największe polskie gwiazdy. Rozbierane sesje ma na swoim koncie także popularna prezenterka TVN. Omenaa Mensah w CKM pokazała piękne ciało. Sesja zdjęciowa z jej udziałem do tej pory robi wielkie wrażenie.

omenaa mensah: ciąża
01.03.2019 14:35 Styl Omeny Mensah to kwintesencja elegancji. Aż trudno oderwać od niej wzrok

Omenaa Mensah: styl pogodynki jest zarazem elegancki i nowoczesny. W ciągu ostatnich lat Mensah wyrosła na ikonę mody i jedną z najlepiej ubranych Polek. Aż trudno oderwać wzrok od jej stylizacji. Jest na co popatrzeć! Chociaż jej życie nie zawsze przypominało bajkę, wydaje się, że dziś jest u szczytu popularności. Angażuje się w liczne projekty, prężnie rozwija swoją fundację charytatywną i błyszczy profesjonalizmem na antenie TVN. A do tego zawsze świetnie wygląda! Omenaa Mensah: styl dziennikarki jest niepowtarzalny. Łączy klasykę i elegancję z kobiecością oraz seksapilem.

Co studiowała Omenaa Mensah
25.02.2019 12:17 Omenaa Mensah wychodzi za mąż? Jej komentarz nie pozostawia wątpliwości

Omenaa Mensah hucznie imprezowała z koleżankami w sobotni wieczór w Warszawie. Czy był to wieczór panieński dziennikarki? Czy prezenterka planuje wyjść za mąż za Rafała Brzózkę? Gwiazda postanowiła odnieść się do tych doniesień. Jej komentarz nie pozostawia żadnych wątpliwości. Omenaa Mensah niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami. Swoją ciążę utrzymywała w tajemnicy do samego końca. O swoim synku poinformowała dopiero, gdy przyszedł na świat. Czy gwiazda planuje wziąć również potajemny ślub ze swoim partnerem? Pogodynka wydała komentarz, który rozwiewa wszystkie wątpliwości.

omenaa mensah fundacja
24.02.2019 15:17 Fundacja Omeny Mensah uczy tolerancji. Piękna inicjatywa

Omenaa Mensah: fundacja pogodynki robi wiele dobrego wśród dzieci i młodzieży. To piękna inicjatywa, która uczy tolerancji. W jaki sposób? Będziesz zaskoczony, gdy usłyszysz, ile udało im się osiągnąć! Jako dziecko wielokrotnie spotykała się z rasizmem i nietolerancją. Jej rodzice zostali poddani ostracyzmowi społecznemu za to, że pokochali się i zdecydowali na ślub. Do dziś słyszy czasem krzywdzące komentarze. Mimo to osiągnęła sukces i z ogromnym zaangażowaniem pomaga osobom, doświadczającym dyskryminacji. Omenaa Mensah: fundacja gwiazdy uczy dzieci tolerancji wobec odmienności. Ma na koncie spektakularne osiągnięcia! Na pewno o nich słyszeliście.

omenaa mensah fundacja
22.02.2019 17:08 Rafał Brzoska to ukochany Omeny Mensah. Gwiazda pochwaliła się romantycznym zdjęciem

Omenaa Mensah: Rafał Brzoska to ukochany dziennikarki. Gwiazda pochwaliła się romantycznym zdjęciem w swoich mediach społecznościowych. Jak narodziło się wielkie uczucie tej pary? Związki gwiazd zawsze wzbudzają entuzjazm wśród fanów. Podobnie zdarzyło się w przypadku popularnej prezenterki. Omenaa Mensah: Rafał Brzoska to jej życiowy partner. Niedawno gwiazda opublikowała ich wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych. Do pary spływały setki gratulacji. Pasują do siebie?

omenaa mensah: wyróżniające
18.02.2019 17:48 Mama Omeny Mensah przeżyła ciężkie chwile. „Na ulicy wyzywali nas od najgorszych”

Omenaa Mensah: mama pogodynki ma za sobą trudne przeżycia. Z powodu swojego związku z ojcem pięknej pogodynki doświadczyła prześladowania i ostracyzmu. „Na ulicy wyzywali nas od najgorszych”, wspominała po latach w wywiadzie dla Vivy!. Skąd czerpała siłę, która pozwoliła jej przetrwać? Jest inspiracją dla milionów Polek, a szczególnie tych, które doświadczają prześladowania z powodu mieszanego pochodzenia. Co sprawiło, że wyrosła na silną i przebojową kobietę? Wzorem była dla niej ukochana mama. Omenaa Mensah przyznaje, że właśnie Izabellę uważa za najodważniejszą osobę, jaką zna. Kiedy związała się z ojcem pogodynki, musiała stawić czoła uprzedzeniom i ksenofobii społeczeństwa. Jak znosiła wszechobecny ostracyzm?

omenaa mensah: samochód
17.02.2019 16:55 Jakim samochodem jeździ Omenaa Mensah? Kosztuje nawet 700 tysięcy zł

Omenaa Mensah: samochód pogodynki to król wśród aut. Piękna dziennikarka ma nosa do interesów. Zarabia krocie na swoich licznych biznesach oraz pracy w mediach. Nic dziwnego, że stać ją na pojazd, który według portalu sellebryci.pl kosztuje nawet 700 tysięcy zł! Jej historia jest najlepszym dowodem na to, że ciężka praca oraz determinacja naprawdę popłacają. Gruntownie wykształcona, przedsiębiorcza oraz niesamowicie pracowita, robi karierę jako dziennikarka i bizneswoman. Dzięki zarobionym pieniądzom może pozwolić sobie na życie w luksusie, w tym zakup wymarzonego auta. Na który model zdecydowała się Omenaa Mensah? Samochód pogodynki kosztuje tyle, co luksusowe mieszkanie!

Omenaa Mensah z partnerem
14.02.2019 11:58 Omenaa Mensah z partnerem. Fani nie mogę uwierzyć w to, kim jest biznesmen

Omenaa Mensah z partnerem: kim jest wybranek popularnej dziennikarki? Para długo ukrywała przed światem swoje uczucia, jednak jakiś czas temu zdecydowali się ujawnić swój związek. Fani nie mogą uwierzyć w to, kim jest biznesmen! Omenaa Mensah to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek. Nie zajmuje się jednak jedynie telewizją: gwiazda prowadzi własną fundację, jest także właścicielką firmy meblarskiej. Jej partner również nie próżnuje i jest bardzo znanym przedsiębiorcą. Omenaa Mensah z partnerem naprawdę mają smykałkę do interesów! Kim jest partner gwiazdy?

Omenaa Mensah: wymiary gwiazdy. Ma 175 cm, a jej biodra...
08.02.2019 14:29 Omenaa Mensah i jej wymiary. Ma 175 cm, a jej biodra…

Omenaa Mensah: wymiary gwiazdy są naprawdę spektakularne. Ma 175 cm, a jej biodra i talia – godne pozazdroszczenia. Nic dziwnego, że w przeszłości pracowała jako modelka. Najsłynniejsza polska pogodynka jest prawdziwą pięknością. Egzotyczna uroda, nieprzeciętna inteligencja i ogromna charyzma – to cała Omenaa Mensah. Wymiary dziennikarki są także niesamowite. Ze swoimi nogami do ziemi i zabójczym uśmiechem robiła karierę na wybiegach w całej Europie. Ostatecznie uznała, że bardziej od kariery modelki pociąga ją dziennikarstwo i biznes. Udało nam się poznać sekret na temat dokładnych wymiarów Omeny Mensah. Jesteście ciekawi? Ma obłędną figurę!

Omenaa Mensah: wzrost gwiazdy jest zaskakujący. Ma nogi do samego nieba!
25.01.2019 14:04 Omenaa Mensah zaskakuje imponującym wzrostem. Ma nogi do samego nieba!

Omenaa Mensah: wzrost pogodynki jest jednym z jej największych atutów. Nic dziwnego, że w początkach kariery zdecydowała się spróbować swoich sił w modelingu – z sukcesami! Mogłaby zupełnie zrezygnować z wysokich obcasów: ma nogi do samego nieba! Zanim gwiazda TVN zaczęła karierę dziennikarską, zdarzało jej się dorabiać na wybiegach nie tylko w Polsce, a nawet całej Europie. Już w 2004 roku, gdy związała swoją ścieżkę zawodową z telewizją, zaproponowano jej sesje w magazynach Playboy i CKM. Nie bez przyczyny uchodzi za jedną z najatrakcyjniejszych polskich dziennikarek. Chociaż już w lipcu skończy czterdzieści lat, nikt nie dałby jej więcej niż trzydzieści lat. Jednak oszałamiającej kariery nie zawdzięcza swojej urodzie, lecz inteligencji, ciężkiej pracy i wytrwałości. Omenaa Mensah: wzrost pogodynki jest naprawdę imponujący. Ile wynosi? Będziecie pod wielkim wrażeniem!

18.01.2018 15:37 Omenaa Mensah urodziła! Przez cały czas ukrywała ciążę

Omenaa Mensah urodziła drugie dziecko! O jej ciąży mało kto wiedział, właśnie zdradziła płeć dziecka i wyjaśniła, dlaczego ukrywała ciąże. Mało kto wiedział o tym, że Omenaa w ogóle jest w ciąży. Dziennikarka niewiele ujawnia ze swojego prywatnego życia. Teraz ogłosiła, że urodziła zdrowego chłopca! Jej 16-letnia córka Vanessa na pewno jest zachwycona, że została starszą siostrą.