Lelum.pl > Partnerzy Gwiazd

Partnerzy Gwiazd

kasia sokołowska z partnerem
09.03.2019 11:03 Kasia Sokołowska pokazała się z partnerem. Artur Kozieja to biznesmen z imponującym cv

Kasia Sokołowska z partnerem stanowią zgraną parę. Chociaż gwiazda Top Model rzadko pokazuje się z ukochanym, nie mówiąc o zdradzaniu szczegółów ich życia prywatnego, udało nam się poznać kilka ciekawostek na jego temat. Artur Kozieja to biznesmen z imponującym CV! Chociaż stanowią wspaniałą parę, nie lubią opowiadać o swoim życiu prywatnym. Dlatego Kasia Sokołowska z partnerem budzą spore poruszenie, ilekroć publicznie pojawią się we dwoje. Wtedy wszystkim trudno oderwać wzrok od tak wspaniałej i zakochanej w sobie pary. Kim jest mężczyzna, któremu udało się podbić serce gwiazdy TVN? Ma na koncie spektakularne osiągnięcia!

m jak miłość
07.03.2019 11:45 Julia Wróblewska ma chłopaka? Śliczna aktorka pokazała zaskakujące wideo

Julia Wróblewska z chłopakiem stanowią niezwykle tajemniczą parę. Przez bardzo długi czas nie było wiadomo, czy młoda kobieta w ogóle jest w związku! Jednak niedawno śliczna aktorka pokazała zaskakujące wideo, które rozwiało wątpliwości. Co się na nim znajduje? Niektóre gwiazdy ogłaszają swoje związki na pierwszych stronach kolorowych magazynów, inne wolą chwalić się partnerem czy partnerką w mediach społecznościowych. Niektórzy wychodzą z założenia, że ich relacja z ukochaną osobą jest wyłącznie ich prywatną sprawą i nie chcą wyjawić niczego, co dotyczy drugiej połówki. Julia Wróblewska z chłopakiem do tej pory ukrywali swój związek. Jednak niedawno młoda aktorka wyjawiła, że z kimś się spotyka! Kim jest ten szczęściarz?

kamil durczok z partnerką
06.03.2019 15:20 Kamil Durczok z partnerką. Julia Oleś jest młodsza od dziennikarza o 22 lata

Kamil Durczok z partnerką pojawił się na gali Telekamery 2019! Kim jest tajemnicza wybranka prezentera, z którą pojawia się publicznie od 2017 roku? Julia Oleś jest młodsza od dziennikarza o 22 lata. Razem tworzą piękną parę! Były szef Faktów TVN pojawił się ubiegłej nocy na gali Telekamery 2019 wraz z partnerką. Piękna dziewczyna jest od niego młodsza aż o 22 lata, para jednak nie przejmuje się różnicą wieku. W zeszłym roku plotkowano o rzekomym rozstaniu pary, wczorajsze wystąpienie na gali udowadnia jednak, że Kamil Durczok z partnerką mają się świetnie!

ojciec
05.03.2019 16:17 Maja Ostaszewska z partnerem. To były mąż Małgośki Szumowskiej

Maja Ostaszewska z partnerem są często widywani na czerwonym dywanie. Jednak zanim mężczyzna związał się z piękną aktorką, pozostawał w związku z… jej przyjaciółką! To były mąż Małgośki Szumowskiej. Jak wyglądają relacje obu pań? Sprawdzamy na wp.pl. Ich związek wzbudził niemałą sensację w środowisku show-biznesu. Maja Ostaszewska z partnerem są razem już od wielu lat, jednak kiedy poznali się, mężczyzna był mężem innej kobiety. W dodatku zarówno Ostaszewską, jak i Szumowską łączyła przyjaźń. Jak zareagowała na związek tak bliskich dla siebie osób? Finał tej historii was zaskoczy.

robert więckiewicz z żoną
04.03.2019 15:08 Robert Więckiewicz z żoną. Kim jest Natalia Adaszyńska?

Robert Więckiewicz z żoną przed laty przeżyli kryzys. Jakiś czas temu za sprawą dziennika Fakt głośno było o rzekomym romansie Więckiewicza. Kim jest Natalia Adaszyńska, żona aktora? Kilka lat temu małżeństwo Roberta Więckiewicza było poważnie zagrożone. Wszystko przez rzekomy romans aktora, na którym został przyłapany przez paparazzi dziennika Fakt w 2012 roku. Minęło jednak kilka lat i Robert Więckiewicz z żoną są obecnie silniejsi niż kiedykolwiek!

Kim był ojciec Justyny Steczkowskiej
01.03.2019 17:29 Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski są parą od 18 lat. Niedawno przeszli poważny kryzys

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski odnowili przysięgę małżeńską. To spore zaskoczenie, zważywszy na fakt, że jak podaje portal gala.pl niedawno przeszli poważny kryzys. Wiele osób spodziewało się ogłoszenia rozwodu – a tu taka niespodzianka! Gratulujemy i sprawdzamy, jak wyglądała historia ich miłości. Ich przeżycia dają nadzieję innym parom, które zmagają się z kryzysem i poważnie zastanawiają nad rozwodem. Chociaż, jak podaje gala.pl, Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski zdecydowali się na separację, okazało się, że ich miłość potrafiła pokonać wszystkie przeszkody i nieporozumienia. Para uczciła ten fakt w bardzo romantyczny sposób: odnawiając przysięgę małżeńską. Gdzie miała miejsce ceremonia? Kto towarzyszył małżonkom w wyjątkowym momencie? Dowiedzcie się!

anita lipnicka rozstanie
28.02.2019 16:05 Kim jest mąż Anity Lipnickiej? Fani są mocno zdziwieni

Kim jest mąż Anity Lipnickiej? Przez wiele lat piosenkarka była związana z muzykiem, Johnem Porterem, jednak na jej drodze pojawił się nowy ukochany. Fanów artystki zaskoczył fakt, że postanowiła wstąpić w związek małżeński. Kim jest wybranek jej serca? Gwiazda po raz kolejny związała się z mężczyzną o artystycznych zapędach. Wcześniej przez wiele lat związana była z wokalistą i producentem, Johnem Porterem, a owocem tej miłości jest córka, Pola. Ich związek był szeroko komentowany w mediach, nagrali wspólnie kilka płyt, jednak ich miłość nie przetrwała. Artystka ma obecnie nowego partnera. Kim jest mąż Anity Lipnickiej?

olga frycz z partnerem
27.02.2019 18:47 Olga Frycz z partnerem. Kim jest Grzegorz Sobieszek?

Olga Frycz z partnerem są nierozłączni. Przez długi czas nie było wiadomo, kim jest Grzegorz Sobieszek. Para spotykała się długo, zanim zrozumieli, że są dla siebie stworzeni. Zdradzamy kulisy związku pięknej aktorki! Wiadomość, że piękna aktorka poznała swojego „księcia z bajki”, a później urodziła dziecko, zelektryzowała wszystkich fanów aktorki. Jednak przez długi czas nie było wiadomo, kim jest szczęśliwy wybranek. Olga Frycz z partnerem stanowili jedną z najpiękniejszych, ale najbardziej tajemniczych par show-biznesu. Dowiedz się, kim jest Grzegorz Sobieszek! Zajmuje się czymś zupełnie innym niż jego wybranka.

dorota szelągowska z partnerem
26.02.2019 12:13 Dorota Szelągowska z partnerem. Zgarnęła TeleKamerę za „Osobowość roku”

Dorota Szelągowska z partnerem pojawili się na gali TeleKamery Tele Tygodnia 2019. Nie bez powodu: gwiazda zgarnęła TeleKamerę w kategorii Osobowość telewizyjna. Wyglądała nieziemsko! A jej ukochany? Para nieczęsto prezentuje się razem na czerwonym dywanie. Jest jedną z najbardziej przebojowych i otwartych polskich gwiazd. Spontaniczna, szczera i bezpośrednia, chociaż chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie, ze świecą szukać takiego, na którym byłby widoczny jej obecny mąż. Dorota Szelągowska z partnerem niechętnie pokazują się wspólnie i wolą cieszyć się sobą w domowym zaciszu. Jednak tajemniczego Michała nie mogło zabraknąć u boku dziennikarki, gdy odbierała TeleKamerę. Jak się prezentowali we dwoje?

Monika Olejnik z partnerem
20.02.2019 12:12 Monika Olejnik z partnerem. Jest od niej 15 lat młodszy! Kim jest?

Monika Olejnik z partnerem są często widywani podczas oficjalnych imprez, takich jak niedawny Bal Dziennikarzy 2019. Za każdym razem między nimi iskrzy! Kim jest Tomasz Ziółkowski? Partner Moniki Olejnik pasuje do niej idealnie! Nie sposób pomylić jej z inną dziennikarką. Bezkompromisowa, odważna, zawsze perfekcyjnie przygotowana i pewna siebie. Na przekór wszystkim złośliwcom, którzy zarzucają, że poważnej publicystce nie wypada wyglądać zbyt modnie, nosi fantazyjne szpilki i ekstrawaganckie ubrania. Kto zdołał podbić serce tej niezwykłej kobiety? Monika Olejnik z partnerem stanowią zgodną parę. Są razem dłużej niż niejedno małżeństwo!

beata tadla z partnerem
19.02.2019 12:11 Beata Tadla z partnerem. Jest bardzo przystojny!

Beata Tadla z partnerem pozują do zdjęć na instagramie! Dziennikarka pozbierała się już po burzliwym rozstaniu z Jarosławem Kretem i znalazła nową miłość. Partnera pokazała na instagramie, jest bardzo przystojny! Dziennikarka nie ukrywa przed światem, że jest szczęśliwie zakochana. Już w lipcu ubiegłego roku pojawiały się pierwsze doniesienia o nowym związku Beaty Tadli. Ich wspólne zdjęcia zaczęły się jednak pojawiać w social mediach dopiero w październiku 2018. Beata Tadla z partnerem wyglądają na bardzo szczęśliwych!

Czy Stefano Terrazzino ma dziewczynę
17.02.2019 18:29 Czy Stefano Terrazzino ma dziewczynę? „Fizyczność nie jest dla mnie najważniejsza”

Czy Stefano Terrazzino ma dziewczynę? Niedługo będziemy mieli okazję podziwiać umiejętności tancerza w kolejnej edycji programu Taniec z gwiazdami. Nic dziwnego, że fani coraz częściej zastanawiają się, czy jakaś dama nie będzie zazdrosna o to, że ukochany spędza czas z pięknymi gwiazdami…” Fizyczność nie jest dla mnie najważniejsza”, przyznał. Co miał na myśli? Stefano Terrazzino należy do artystów, którzy pilnie strzegą tajemnic swojego życia prywatnego. Nie zobaczymy z drugą połówką ani na okładce popularnego magazynu, ani na kanapie w jednym z programów śniadaniowych. Na temat związków tancerza krążą liczne plotki. Czy Stefano Terrazzino ma dziewczynę? Niedawno zrobił wyjątek i udzielił jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Co odpowiedział? Nie spodziewaliśmy się, że się do tego przyzna!

ilona felicjańska
16.02.2019 12:03 Ilona Felicjańska z partnerem. Fani nie mogę uwierzyć, jest bardzo przystojny

Ilona Felicjańska z partnerem często publikują wspólne zdjęcia. Są razem już długo, a od jakiegoś czasu pojawiają się pogłoski, że para planuje ślub! Komu udało się skraść serce gwiazdy? Fani nie mogę uwierzyć – partner byłej modelki jest bardzo przystojny! Życie jej nie oszczędzało. Pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem, a problemy wpędziły w chorobę alkoholową. Punktem kulminacyjnym był głośny wypadek. Jak dziś radzi sobie Ilona Felicjańska? Z partnerem przeżywają wzloty i upadki, ale miłość pozwala im przezwyciężyć każdy kryzys. Kim jest jej wybranek? Była modelka rozkochała w sobie naprawdę wyjątkowego mężczyznę.

kim jest mąż Ewy Minge
14.02.2019 19:06 Kim jest mąż Ewy Minge? Cudowne wieści

Kim jest mąż Ewy Minge? Tożsamość tego mężczyzny długo pozostawała nieznana. Ich ślub był jak z bajki, a panna młoda nie szczędziła mu ciepłych słów. Projektantka jest absolutnie zakochana w swoim partnerze! Wiedzieliście, że ich znajomość miała niezwykły początek? Na początku plotkowano, że wybrankiem Minge jest amerykański milioner, Zuri Mesica. Jednak szybko okazało się, że para już dawno się rozstała, a projektantka stanęła przed ołtarzem z zupełnie innym mężczyzną. Inni twierdzili, że narzeczony w ogóle nie istnieje, a artystka pragnie wypromować swoją nową kolekcję. Plotki ucichły, dopiero gdy para nareszcie zalegalizowała związek podczas przepięknej ceremonii. Kim jest mąż Ewy Minge?

Maja Bohosiewicz: ślub gwiazdy odbył się w tajemnicy. Kim jest mąż gwiazdy? (edited)
04.02.2019 12:12 Ślub Mai Bohosiewicz odbył się w tajemnicy. Kim jest mąż gwiazdy?

Maja Bohosiewicz: ślub aktorki odbył się bez fanfar i rozgłosu. Bohosiewicz sobie prywatność i nie lubi opowiadać publicznie o sprawach rodzinnych. Kim jest mąż gwiazdy? Para dopiero niedawno zalegalizowała swój związek. Niektóre gwiazdy ogłaszają swoje związki i małżeństwa na okładkach kolorowych magazynów. Inne chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Jednak niektórzy stronią od popularności i pragną być znani wyłącznie z powodu swoich osiągnięć artystycznych. Do trzeciej kategorii należy właśnie Maja Bohosiewicz. Aktorka rzadko pozwala sobie na komentarze dotyczące życia rodzinnego, a w wywiadach opowiada głównie o pracy. Jednak pod koniec ubiegłego roku złamała zasadę i ogłosiła na Instagramie swój… ślub. Maja Bohosiewicz poświęciła ukochanemu romantyczny wpis. Co napisała?

  • 1
  • 2