Lelum.pl > Patryk Vega

Patryk Vega

były mąż
16.02.2021 08:24 Intymna scena Małgorzaty Rozenek w filmie Vegi. ,,To nie jest przyjemne”

Małgorzata Rozenek zaliczyła w tym roku swój aktorski debiut. 42-letnia celebrytka opowiedziała o tym, jak czuła się podczas nagrywania scen intymnych, których w najnowszym dziele Patryka Vegi, „Miłość, Seks & Pandemia”, było bardzo dużo. Małgorzata Rozenek w najnowszym filmie Patryka Vegi, „Miłość, Seks & Pandemia”, zagrała jedną z głównych bohaterek, Norę. Gwiazda już wcześniej mówiła, że rola była dla niej niezwykle wymagająca. Debiutantka opowiedziała, jak czuła się podczas ich kręcenia. Na niedługo po premierze zwiastuna wypowiedział się o nich również Radosław Majdan. Nawet na zwiastunie widać, że Rozenek ma za sobą parę scen erotycznych, które z pewnością nie spodobały się jej mężowi.

dance dance dance
10.02.2021 11:17 Edyta Górniak dziękuje Patrykowi Vedze. Jego film poruszył ją do głębi

Edyta Górniak podziękowała Patrykowi Vedze za jego najnowsze dzieło. Oczy diabła to wstrząsający dokument, poruszający kwestię handlu dziećmi. Gwiazda nie może wyjść z szoku, jaki wywołała na niej najnowsza produkcja reżysera. Edyta Górniak jest do głębi poruszona najnowszą produkcją Patryka Vegi. Dokument wywołał na piosenkarce takie wrażenie, że ta postanowiła osobiście podziękować reżyserowi.

Antek królikowski
01.01.2021 18:24 Internautka zaatakowała Antka Królikowskiego, wspomniała jego zmarłego ojca. Ostra reakcja Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek dodała zwiastun najnowszego filmu Patryka Vegi, w którym gra jedną z ról. W komentarzach wybuchła prawdziwa afera, a Antek Królikowski został słownie zaatakowany przez jedną z internautek. Do całej kłótni została również wciągnięta pamięć po jego zmarłym ojcu Pawle Królikowskim. „Perfekcyjna” nie wytrzymała i postanowiła napisać, co myśli o nieprzychylnych słowach fanki. — Z szacunku do siebie i jego zmarłego ojca to Ty mogłaś sobie darować ten komentarz — napisała żona Radosława Majdana. Co na to wszystko Antek Królikowski?

małgorzata rozenek
23.09.2020 21:09 Małgorzata Rozenek pokazała ogromne tatuaże na rękach. ”Nowa ja”

Małgorzata Rozenek dzisiaj dodała zdjęcia, na których widać ogromne tatuaże na obu jej rękach. Fani przecierają oczy ze zdumienia, niektórzy nie mogą uwierzyć w to, co widzą. Mało kto by się spodziewał, że zobaczy prowadzącą Projekt Lady z rysunkami na skórze. Wzory robią duże wrażenie na wszystkich jej obserwujących. Nowa ja — napisała gwiazda.Małgorzata Rozenek po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Na jej profilu na Instagramie właśnie pojawiły się zdjęcia, na których gwiazda pokazuje się z wytatuowanymi rękami. Obserwujący jej profil ludzie nie mogą uwierzyć, pytają, czy są prawdziwe.

Małgorzata Rozenek
14.09.2020 18:16 Wielkie szczęście w życiu Małgorzaty Rozenek. Potwierdziła radosną nowinę, w końcu jej się udało

Znana i lubiana Małgorzata Rozenek od długiego czasu jest szczęśliwą matką i żoną. Jej ślub z Radosławem Majdanem był jednym z najgłośniejszych wydarzeń polskiego show-biznesu. Od tego momentu regularnie znajduje się na radarze mediów. Niedawno ogłosiła kolejną radosną nowinę ze swojego życia. Wszystko wydarzy się niebawem.Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. 42-letnia gwiazda, która niedawno została mamą małego Henryka nie ukrywa swojej ogromnej radości. Już wkrótce wszystko będzie jasne. Żona Radosława Majdana odnosiła w życiu wiele sukcesów prywatnych oraz zawodowych, ale ten jest niewątpliwie jednym z największych.

kariera
12.09.2020 21:40 Prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń

Każdy ma swoje powody. Niektóre osoby miały na względzie nieprzyjemne brzmienie swojego nazwiska, innym zależało, by ich kariera wystrzeliła w górę. Oto siedem bardzo znanych osobowości polskiego show-biznesu, które nie występują pod własnym nazwiskiem – niektóre z nich naprawdę wprawią was w szok.Kariera aktora, czy też osobowości medialnej wymaga mocnego nazwiska. Wiele znanych osób występuje w mediach, oraz prywatnie pod innym mianem niż te, które mieli wpisane do aktu urodzenia. O kim mowa?

Małgorzata Rozenek
27.07.2020 17:37 Niesłychane, kolejna radosna nowina u Małgorzaty Rozenek. Gratulacje

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie jest na ustach całej Polski. Wszyscy mówią tylko o niej i jej nowo narodzonym synku Heniu. Gwiazda spełnia się w roli matki i obserwując jej media społecznościowe, możemy wnioskować, że jest tym zachwycona. Jednak to nie jedyna radość, która w ostatnim czasie pojawiła się w życiu perfekcyjnej pani domu. Właśnie wyszła na jaw niesłychana nowina, fani nie posiadają się z radości. Świeżo upieczona mama, Małgorzata Rozenek, wciąż nas zaskakuje cudownymi wiadomościami ze swojego życia, kolejna informacja jest lepsza od poprzedniej. Jednak tym razem jesteśmy naprawdę zaskoczeni i jednocześnie uradowani. Cała Polska gratuluje wielkiej gwieździe.

Patryk vega
25.06.2020 23:07 Patryk Vega będzie miał kłopoty? Do sieci wyciekło tajne nagranie, „Igrasz z ogniem”

Patryk Vega może mieć nie lada kłopoty, a wszystko za sprawą nagranie, które wyciekło do sieci. Wideo wstrząsnęło show-biznesem. Igrasz z ogniem — komentują internauci. Co takiego zostało uwiecznione na tajnym filmiku i czy cokolwiek będzie w stanie powstrzymać słynnego reżysera? Producent może mieć poważne problemy z dokończeniem najnowszego filmu.Patryk Vega do tej pory zajmował się jedynie tworzeniem filmów, obecnie — jednym z jego dzieł będzie dokument. Reżyser przeprowadził wywiady z wieloma osobami i udostępnia fragment nagrania, na którym występuje Szymon Hołownia. Sprawa dotyczy głośnej, polskiej afery.

królowe życia
04.06.2020 18:22 Skandal z udziałem Dagmary Kaźmierskiej. Wulgarne wideo trafiło do sieci

Dagmara Kaźmierska postanowiła zrobić milowy krok w swojej karierze. Nagranie, będące zwiastunem nowego filmu Patryka Vegi właśnie pojawiło się w internecie. Podczas trzyminutowego wideo, na ułamek sekundy, w kadrze znajduje się królowa życia z bardzo niecenzuralnymi słowami na ustach. Fani zarówno Patryka Vegi jak i gwiazdy TTV są zachwyceni. Nie wszystkim jednak narracja reżysera przypadła do gustu, a udział Kaźmierskiej został uznany za skandaliczny.Dagmara Kaźmierska przyjęła zaproszenie do nowego filmu Patryka Vegi Pętla. Zwiastun, który pojawił się w internecie, wywołał burzę. Wygląda na to, że będzie to najbardziej wulgarny film reżysera. Królowa życia decydując się na udział w produkcji, zwróciła na siebie krytykę wielu osób.

jak schudła patryk vega
04.10.2019 16:43 Patryk Vega kaja się i przeprasza Bartłomieja Misiewicza: „Zapędziłem się w agresji”

Patryk Vega kaja się i przeprasza Bartłomieja Misiewicza. Kontrowersyjny reżyser najwidoczniej przestraszył się pozwów, jakie otrzymał od byłego polityka Prawa i Sprawiedliwości. Na jego oficjalnym Facebooku pojawiły się przeprosiny skierowane do Misiewicza. -Zapędziłem się w agresji- czytamy w oświadczeniu reżysera filmu Polityka. Kilka tygodni temu odbyła się jedna z najgłośniejszych premier filmowych tego roku. W pierwszych dniach września na ekrany kin wszedł film Polityka, który miał obnażyć polski rząd. Produkcja wywołała wiele kontrowersji jeszcze na długo przed premierą. Patryk Vega promował film, publikując fragmenty filmy z Antonim Królikowskim, którego postać była wzorowana na Bartłomieju Misiewiczu. Ponad miesiąc po premierze reżyser oficjalnie przeprasza urażonego polityka. Przestraszył się procesów?

polityka
04.09.2019 20:03 Andrzej Grabowski o sytuacji w Polsce. „To jest coś gorszego niż cenzura”

Polityka to najnowszy film Patryka Vegi, który już od piątku będzie dostępny w kinach w całej Polsce. Wczoraj odbyła się oficjalna premiera filmu z udziałem reżysera i gwiazd. Po premierowym seansie Andrzej Grabowski udzielił wywiadu, w którym odniósł się do obecnej sytuacji w naszym kraju. -To jest coś gorszego niż cenzura- wyznał w rozmowie z Plotkiem aktor. Polityka to temat, który od zawsze budził nawet skrajne emocje w naszym narodzie, więc nie ma się co dziwić, że Patryk Vega zdecydował się wziąć sprawy w swoje ręce i nakręcić film o naszym rządzie. Jedną z głównych ról zagrał Andrzej Grabowski, który w rozmowie z dziennikarzami użył mocnych słów pod adresem obecnej władzy.

Jak nazywa się Patryk vega
25.07.2019 14:51 Jak naprawdę nazywa się Patryk Vega? Gdy dowiecie się prawdy, bardzo się zdziwicie

Jak nazywa się Patryk Vega? Nie jest tajemnicą, że prawdziwe nazwisko słynnego reżysera różni się od tego, które znamy z nagłówków i plakatów filmowych. Gdy dowiecie się prawdy, bardzo się zdziwcie. Bartłomiej Misiewicz, który walczy w sądzie z reżyserem, wyjawił jego prawdziwe nazwisko. Jesteście ciekawi? Patryk Vega jest najbardziej popularnym polskim reżyserem, a każdy wypuszczony przez niego film bije rekordy oglądalności w kinach. Tym razem głośno zrobiło się o reżyserze za sprawą nadchodzącego filmu Polityka, który ma zagościć w kinach na początku września. Reżyser został pozwany przez Bartłomieja Misiewicza, który przy okazji procesu wyjawił jego prawdziwe nazwisko. Jak nazywa się Patryk Vega? Będziecie zaskoczeni!

Bartłomiej Misiwicz
12.07.2019 17:02 Bartłomiej Misiewicz żąda miliona złotych odszkodowania od Patryka Vegi. Reżyser odpowiada

Bartłomiej Misiewicz żąda miliona złotych odszkodowania od Patryka Vegi za film, który się jeszcze nie ukazał. Najnowsza produkcja słynnego reżysera ma wejść do kin dopiero we wrześniu, jednak już teraz wielu polityków próbuje ją bojkotować. Reżyser regularnie odpowiada na przytyki ze strony urażonych polityków. Patryk Vega jest reżyserem, który nie boi się kontrowersyjnych tematów, a każdy jego film okazuje się wielkim komercyjnym hitem. Tym razem reżyser zapowiada film o polskich politykach, który jeszcze przed premierą porządnie potrząsnął polskim sejmem. Ostatnio ujawniono fragment produkcji, w którym głównym bohaterem jest Bartłomiej Misiewicz. Polityk nie jest zadowolony z tego, jak jest przestawiony we fragmencie i żąda od Vegi miliona złotych odszkodowania. Na odpowiedź reżysera nie trzeba było długo czekać.

Katarzyna Warnke
15.01.2018 18:46 Warnke w OSTRYCH scenach SEKSU. Co na to mąż?

Zastanawialiście się, co myślą partnerzy gwiazd, gdy oglądają ich sceny seksu? Katarzyna Warnke, która gra jedną z niebezpiecznych kobiet w filmie Patryka Vegii odpowiada na to pytanie. Już wiemy co myśli Stramowski, gdy ogląda swoją żonę w ostrych sytuacjach.