Lelum.pl > Paulina Młynarska

Paulina Młynarska

Paulina Młynarska
11.05.2023 07:12 Paulina Młynarska skomentowała zwolnienie Katarzyny Dowbor. Szczere i mocne slowa

Jednym z głośniejszych tematów medialnych ostatnich dni jest zaskakujące rozstanie programu “Nasz nowy dom” z Katarzyną Dowbor. Prezenterka sama wyjaśniła, że odejście z show wcale nie było jej decyzją, a było to odgórne postanowienie szefostwa. Opinia publiczna bardzo źle odebrała tę zmianę. Wypowiedziała się również Paulina Młynarska.Fani programu w mediach społecznościowych mocno krytykują Polsat za tę decyzję. Nie podoba się to także wyżej wspomnianej dziennikarce.

Paulina Młynarska Matura
07.05.2023 21:08 Paulina Młynarska przed maturą uciekła z domu. Grała w serialu erotycznym, by zarobić na chleb

Paulina Młynarska jest dziś jedną z najpopularniejszych dziennikarek. Mało kto wie, że gwiazda nigdy nie zdała matury i już w wieku 16 lat uciekła z domu.Prezenterka określa samą siebie z młodości jako raczej zbuntowaną nastolatkę, która myślała o wszystkim innym niż nauka i szkoła. I może właśnie dlatego nigdy nie podeszła ona do egzaminu dojrzałości.

Paulina Młynarska
08.03.2023 12:09 Zobaczyła, co pokazali w TVN i nie wytrzymała. Paulina Młynarska ostro o Janie Pawle II

Paulina Młynarska znana jest z tego, że nie gryzie się w język i zabiera głos w trudnych, społecznych sprawach. Postanowiła więc skomentować ostatnią aferę wokół Jana Pawła II i szokującego reportażu na jego temat.W wyemitowanym na antenie TVN24 reportażu pod tytułem "Franciszkańska 3" przedstawiono dowody, źle świadczące o pewnych działaniach Ojca Świętego.

Michael Moritz
18.11.2022 18:38 Michael Moritz nie żyje. Dziennikarz przez lata był mężem Pauliny Młynarskiej

Właśnie przekazano dramatyczne informacje. Nie żyje znany dziennikarz Michael Mortiz, przez wiele lat związany był z polską gwiazdą Pauliną Młynarską. Dziennikarz pochodził ze Stanów Zjednoczonych i od lat realizował się w rozgłośni Radia Jazz i Radia PIN. W latach dziewięćdziesiątych przeprowadził się do Polski i tu poznał swoją ukochaną.

Paulina Młynarska
27.10.2022 12:14 „Po prostu wara”. Młynarska ostro reaguje na słowa Jana Peszka. Wulgarnie skomentował polskich wokalistów

Jan Peszek nigdy nie gryzł się w język i choć publicznie wypowiadał się rzadko, to zwykle dosadnie. W nowej książce, którą wydał wraz z córką, brutalnie podsumował polskie wokalistki. Odpowiedziała mu Paulina Młynarska. Wspomniana wyżej książka nosi wymowny tytuł „Nak**wiam zen” i jest zbiorem rozmów ojca z córką, która pyta go o nurtujące ją kwestie. Peszek, chwaląc podejście swojej pociechy do twórczości, mocno, wręcz obraźliwie skrytykował inne piosenkarki.

Paulina Młynarska
21.10.2022 17:25 Sąsiad podrzucił do domu Pauliny Młynarskiej małego kotka. Skrytykowała jego sposób niesienia pomocy

Paulina Młynarska zdecydowała się na bezpośredni i dosadny wpis na swoim instagramowym profilu. Dziennikarka zwróciła się w nim do swojego sąsiada, który przyniósł jej porzuconego kota, znalezionego na ulicy. Gwiazda nie ukrywa, że uwielbia pomagać zwierzętom, w tym zwłaszcza tym opuszczonym przez swoich dotychczasowych właścicieli. Mimo to nie podoba jej się, kiedy inni próbują nadużywać dobroci drugiego człowieka i wyręczać się jego dobrym sercem.

Paulina Młynarska, Joanna Kurska
12.10.2022 11:57 Paulina Młynarska wraca do tematu Joanny Kurskiej, uderzyła w TVP i PiS. „Jest w narodzie poważny kłopot”

Paulina Młynarska zamieściła w mediach „sprostowanie” swojej wypowiedzi. Tym razem dobitnie dała do zrozumienia, co sądzi o komentarzu, który Joanna Kurska zostawiła pod wpisem Cichopek i Kurzajewskiego. Nie kryła zażenowania. Paulina Młynarska w ostatnich dniach zebrała wiele komentarzy pod wypowiedzią, w której skomentowała postawę szefowej „PnŚ”. Chodziło o ciepłe słowa, które Joanna Kurska zostawiła pod zdjęciem Cichopek i Kurzajewskiego. Dziennikarka musiała „sprostować”, tym razem wyraziła się jasno.

Paulina Młynarska
25.09.2022 10:36 Paulina Młynarska opublikowała zdjęcie po operacji. Smutne wyznanie gwiazdy, było jej bardzo ciężko

Paulina Młynarska nie szczędziła gorzkich słów, udostępniając swoje zdjęcie tuż po operacji. Zmierzyła się z ogromną falą hejtu, nie było jej łatwo. Podzieliła się ponurymi spostrzeżeniami dotyczącymi kobiet. Paulina Młynarska niejednokrotnie w swoich wpisach zwracała się do internautów. Co jakiś czas przez fotografie i relacje przebijają się mocne apele — dziennikarka na co dzień stara się odnajdować spokój i równowagę, jednak od czasu do czasu pewne problemy po prostu musi zaznaczyć dosadnymi słowami, nie zważając na niepisane zasady joginki, by dystansować się od przykrych spraw. Teraz znów musiała podzielić się garścią gorzkich refleksji. A wszystko przez post, który opublikowała w ubiegłym roku. Wiosną poddała się zabiegowi podwójnej mastektomii i wezwała wszystkie kobiety do regularnych badań.

Paulina Młynarska
24.04.2022 00:39 Paulina Młynarska dodała poruszające zdjęcie. Podpis wywołał lawinę komentarzy

Paulina Młynarska na przestrzeni całej swojej kariery dziennikarskiej dała się poznać jako niezwykle zaangażowana społecznie osoba. W swoich tekstach wielokrotnie poruszała trudne, ale ważne tematy. Zrobiła to po raz kolejny. Przy okazji podzieliła się swoją prywatną historią i niezwykle intymnym zdjęciem. Co więcej, zdecydowała się także na ważne dla siebie ogłoszenie.

Paulina Młynarska
09.03.2021 21:19 Paulina Młynarska udzieliła pierwszego wywiadu po mastektomii. „Szłam, trzęsłam się i huczało mi w głowie”

Paulina Młynarska udzieliła pierwszego wywiadu po tym, gdy wyznała, że poddała się zabiegowi podwójnej profilaktycznej mastektomii. Dziennikarka podkreśliła, że będzie to jedyny wywiad, jakiego udzieliła w tym temacie. O zabiegu Paulina poinformowała swoich fanów tydzień temu. Na Facebooku wstawiła zdjęcie, na którym leży w łóżku przytulona do psa. Pod fotografią pojawił się bardzo szczery wpis, po którym ciężko nie uronić łzy.

paulina młynarska
03.03.2021 21:05 Paulina Młynarska przeszła podwójną mastektomię. ,,Chcę Was o coś poprosić: umówcie się na swoje badania przesiewowe”

Paulina Młynarska właśnie poinformowała, że przeszła podwójną mastektomię. Do długiego wpisu zostało załączone zdjęcie. Chcę Was o coś poprosić: umówcie się na swoje badania przesiewowe – zaapelowała dziennikarka. Paulina Młynarska usunęła obie piersi profilaktycznie – wykryto u niej wysokie ryzyko zachorowania na złośliwego raka piersi w przyszłości. Poinformowała, że miała wybór, jednak odrzuciła ,,ścieżkę zachowawczą”.

Tomasz Kammel
23.02.2021 11:27 Tomasz Kammel wstawił wpis, w którym wspomniał Wojciecha Młynarskiego. Słowa szybko zniknęły z sieci

Tomasz Kammel wspomniał w jednym ze swoich wpisów Wojciecha Młynarskiego. Muzyk szybko zniknął z jego treści po szybkiej edycji, ale niektórzy zdążyli zauważyć. Paulina Młynarska była czujna i kąśliwie skomentowała wpis prezentera. Nawiązała przy tym do twórczości swojego taty. Jak się okazało, ten jeszcze na długo przed przewidział podobną sytuację.

Małgorzata Rozenek
15.02.2021 12:41 Paulina Młynarska skrytykowała Małgorzatę Rozenek. Wypunktowała jej wszystkie uchybienia

Popularna polska dziennikarka Paulina Młynarska opublikowała na Facebooku bardzo długi wpis, w którym odnosi się bezpośrednio do Małgorzaty Rozenek i jej programu Rozenek cudnie chudnie. Stwierdziła, że prezentowane przez nią poglądy są często nietrafne, a hasła motywacyjne z ust Perfekcyjnej Pani Domu niejednokrotnie budzą u niej złość i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Małgorzata Rozenek jeszcze nie odniosła się do stawianych przez Młynarską zarzutów, jednak po tak solidnej dawce krytyki odpowiedzi możemy spodziewać się lada chwila. Post dziennikarki powoli staje się viralem polskiego Facebooka.

paulina młynarska: córka
04.02.2021 12:48 Paulina Młynarska nie wytrzymała. Ostry wpis w stronę Mateusza Morawieckiego, nie przebierała w słowach

Paulina Młynarska nie przestaje zaskakiwać. Po wypowiedzi w stronę Jurka Owsiaka, teraz dziennikarka postanowiła skwitować premiera. Wczoraj media obiegła zaskakująca wypowiedź Pauliny Młynarskiej. W niewybrednych słowach zwróciła się ona do Jurka Owsiaka i jego stanowiska w sprawie przerywania ciąży.

paulina młynarska: córka
12.08.2020 00:29 Paulina Młynarska opublikowała zdjęcie papieża. Podpis wywołał burzę, ludzie są wściekli

Paulina Młynarska ponownie wzbudziła liczne kontrowersje, tym razem za sprawą wpisu, który pojawił się na jej profilu na Instagramie. Jak się okazuje, dziennikarka opublikowała zdjęcie papieża Franciszka, które opatrzyła wymownym opisem. Słowa prezenterki zdecydowanie nie spodobały się jej obserwatorom. Internauci są oburzeni.Paulina Młynarska znana jest ze swoich poglądów oraz działalności na rzecz kobiet. Po ostatnich wydarzeniach, które miały miejsce na Krakowskim Przedmieściu w związku z aresztowaniem aktywistki LGBT, dziennikarka ponownie zabrała głos. Prokuratura powinna zadziałać – napisała pod zdjęciem papieża Franciszka, które opublikowała w mediach społecznościowych. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

Kinga Duda
13.07.2020 16:17 Paulina Młynarska do Kingi Dudy: „Twój tato zgotował ludziom horror. Co ty tam w ogóle wczoraj robiłaś?”

Kinga Duda sprawiła, że politycy i osoby publiczne nieustannie komentują jej wypowiedź, o której pisaliśmy niedawno. Paulina Młynarska poczuła się wyjątkowo dotknięta jej słowami. Zareagowała emocjonalnie przez sytuację z jej najbliższego otoczenia.Kinga Duda podczas swojego wystąpienia powiedziała, że kolor skóry, to kogo kochamy i jakie mamy poglądy polityczne, nie powinno być nigdy powodem przejawu nienawiści. Paulina Młynarska, która osobiście przyjęła te słowa, zareagowała niezwykle emocjonalnie. Kinga Duda swoim wystąpieniem podczas wieczoru wyborczego wywołała prawdziwą burzę. Córka prezydenta postanowiła wygłosić mowę na temat tolerancji, szacunku i wolności dla każdej osoby niezależnie od upodobań czy preferencji. Twój tato zgotował ludziom horror. Co ty tam w ogóle wczoraj robiłaś? – pisze w emocjonalnym poście Paulina Młynarska, odnosząc się do wypowiedzi dziewczyny.Paulina Młynarska ostro o wystąpieniu. Kinga Duda będzie się tłumaczyć?– Otóż kochana Kingo: w życiu nie da się zjeść ciastka i nadal go mieć. Tak jak nie można być trochę w ciąży. Jeżeli uważasz, że wszyscy zasługują na szacunek, są równi i nie powinni się bać, niezależnie od tego kogo kochają, to co Ty tam w ogóle wczoraj robiłaś? – napisała rozemocjonowana Paulina Młynarska. Nie żyje żona Johna Travolty, uwielbiana aktorka zmarł wskutek strasznej choroby. Miała jedynie 57 lat Andrzej Duda nagle prosi o wybaczenie Polki i Polaków, za podłe słowa podczas kampanii. Czy miał na myśli, że „LGBT nie są ludźmi”? Nikt nie mógł uwierzyć, ile naprawdę wzrostu ma Rafał Trzaskowski. Zażartował sobie nawet z cm Kaczyńskiego

przyjaźń
25.10.2019 18:03 Marcin Meller opublikował zdjęcia z młodości. Przyjaźnił się ze słynną dziennikarką

Przyjaźń z młodzieńczych lat przetrwała do dziś. Kiedyś Marcin Meller spędzał długie godziny ze słynną dziennikarką, teraz pokazał zdjęcia ze wspólnych wyjazdów. Fotografie z lat 80. zrobiły furorę w mediach społecznościowych. Na jednej z nich oboje wyglądali niczym hippisi! Marcin Meller i Paulina Młynarska do dziś utrzymują kontakt. Choć nie mogą widywać się tak często, jak kiedyś, to wspólne spotkania świętują do białego rana. Ze względu na dawną przyjaźń do dziś wiele ich łączy. Stare fotografie są zachwycające, a internauci są pod wrażeniem bujnej fryzury dziennikarza.

paulina młynarska: córka
23.09.2019 15:34 Paulina Młynarska oburzona okładką ”Wprost”. ”Im więcej nienawiści, tym większa sprzedaż”

Paulina Młynarska udzieliła szczerego wywiadu magazynowi Wprost, w którym poruszyła wiele osobistych tematów. Dziennikarka autoryzowała swój wywiad, jednak nie miała wpływu na to, jak jej historia zostanie przestawiona na okładce. To, co zobaczyła, ją przeraziło. Im więcej nienawiści, tym większa sprzedaż – napisała gwiazda. Co ją tak oburzyło? Gwiazdy bardzo często autoryzują swoje wywiady, a czasami nawet piszą je od nowa, by tylko jak najlepiej wypaść i mieć kontrolę, nad tym, co pójdzie dalej w świat. Warto również pamiętać, że autoryzowany jest wywiad, a nie okładka, czy podpisy do zdjęć, które najbardziej zwracają uwagę potencjalnych czytelników. Paulina Młynarka jest oburzona okładką Wprost, na której widnieje. Nie tego się spodziewała!