Lelum.pl > Perfect

Perfect

Grzegorz Markowski
10.02.2023 14:00 Przykre wieści o zdrowiu Grzegorza Markowskiego. Córka przekazała niepokojące informacje

Patrycja Markowska właśnie przekazała smutne wieści na temat swojego znanego ojca. Lider grupy Perfect czuje się coraz gorzej i traci mnóstwo sił. Czy to oznacza, że Grzegorz Markowski całkowicie porzuci występy na scenie?

Grzegorz Markowski zepsół perfect
25.05.2021 19:18 Przykre doniesienia o Grzegorzu Markowskim i zespole Perfect. Skończyła się pewna epoka

Grzegorz Markowski już w kwietniu ogłosił, że kończy z występami na scenie. Teraz głos zabrali pozostali członkowie kultowego zespołu Perfect. Poznaliśmy smutne szczegóły. Grzegorz Markowski wraz z zespołem Perfect zapisał się w historii polskiej muzyki. Ich kawałki zna dosłownie każdy i do dziś można je usłyszeć na wielu imprezach. Niestety pandemia przerwała jubileuszową trasę koncertową zespołu, która zorganizowana została z okazji ich 40-lecia. Co więcej, w kwietniu za pośrednictwem profilu swojej córki, Grzegorz Markowski przekazał, że kończy swoją karierę. Wtedy też pozostali członkowie zespołu zapewnili, że muzyk może powrócić kiedy tylko będzie chciał, a oni sami będą kontynuować przerwaną trasę koncertową.

Grzegorz Markowski zrezygnował z koncertów
29.04.2021 12:16 Członkowie zespołu Perfect wydali oświadczenie ws. rezygnacji z koncertów przez Markowskiego. Fani podzieleni

Grzegorz Markowski postanowił zrezygnować z pożegnalnej trasy koncertowej zespołu Perfect. Odpowiedź kolegów z zespołu na jego wiadomość zaskoczyła wielu fanów. Grzegorz Markowski bez wątpienia już teraz przeszedł do legendy polskiej muzyki. Kawałki zespołu Perfect słuchane są do dzisiaj, a największe hity zna chyba każdy. Niestety ze względu na pogarszający się stan zdrowia, Grzegorz Markowski musiał podjąć trudną decyzję. Córka wokalisty przekazała, że rezygnuje on z udziału w pożegnalnej trasie koncertowej zespołu Perfect. Do jego oświadczenia odnieśli się również inni członkowie zespołu. Ich słowa nie spodobały się wielu fanom.