Lelum.pl > Perfekcyjna Pani Domu

Perfekcyjna Pani Domu

Anna Przybylska
05.10.2021 12:22 Wyszły na jaw niebywałe fakty o Annie Przybylskiej. Nawet fani mogli nie wiedzieć, ogromne zaskoczenie

5 października to rocznica śmierci znanej polskiej aktorki – Anna Przybylska zmarła dokładnie 7 lat temu, ale wciąż jest pamiętana w branży filmowej. Teraz wyszły na jaw sprawy, o których nikt wcześniej nie wiedział. Przybylska zmarła w 2014 roku, po długiej chorobie, w wieku zaledwie 35 lat. Aktorka miała raka trzustki. Nowotwór nie tylko przedwcześnie przerwał jej życie, ale przeszkodził też w rozwoju kariery. Anna Przybylska mogła zastąpić największe gwiazdy, prowadzące popularne programy rozrywkowe, jak Małgorzata Foremniak i Małgorzata Rozenek.

03.02.2021 23:03 Małgorzata Rozenek zatrzymana przez policję. Gwiazda komentuje zajście z przeszłości

Niezwykłe wyznanie na wizji. W drugim odcinku programu „Rozenek cudnie chudnie” Małgorzata Rozenek opowiedziała o intrygującym wydarzeniu z przeszłości. Mało kto o tym wiedział. Okazuje się, że w przeszłości Perfekcyjna Pani Domu została zatrzymana przez policję. Gdy Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się fantastyczną pogodą, odpoczywając w egzotycznym i słonecznym Meksyku, nad Wisłą swoją premierę ma program z jej udziałem.

małgorzata rozenek-majdan: anna przybylska
02.03.2019 12:59 Anna Przybylska miała dostać posadę, która w ostateczności przypadła Małgorzacie Rozenek? Tajemnica wyszła na jaw

Małgorzata Rozenek-Majdan: Anna Przybylska miała otrzymać propozycję, z której ostatecznie skorzystała żona Radosława Majdana? Zaskakujące informacje pojawiły się na portalu pomponik.pl. O który z programów dokładnie chodzi? Tajemnica po latach wyszła na jaw. Wiele osób, które otrzymały od TVN propozycję prowadzenia jednego z programów, w błyskawicznym tempie stawało się gwiazdami. Najlepszym przykładem takiej kariery jest Małgorzata Rozenek-Majdan: Anna Przybylska, tragicznie zmarła aktorka, także miała prowadzić jeden z kultowych reality show. Jednak ostatecznie jej miejsce zajęła właśnie Rozenek-Majdan. O jaki program chodzi? Niewiele osób słyszało o tym wcześniej.

28.12.2017 11:44 10+ NIEZNANYCH faktów o Małgorzacie Rozenek-Majdan

Ile wiemy o Małgorzacie Rozenek-Majdan? Wiemy, że jest Perfekcyjną Panią Domu, wiemy też, że lepiej do niej nie mówić gdy jest zła.Wiemy również, że jest w stanie każdą prostą dziewczynę zamienić w Lady. Wiemy, kto jest jej byłym i obecnym mężem. Ale to czego dowiecie się z naszej listy, może was zaskoczyć!