Lelum.pl > Piasek

Piasek

Dominika Gwit
13.08.2021 18:40 Andrzej Piaseczny wypowiedział się na temat aktywności Kai Godek. Mocne słowa

Niedawny coming out Andrzeja Piasecznego to bez wątpienia jedno z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy. Wyjście z szafy, choć (nieoficjalnie) zakończyło karierę artysty w Telewizji Polskiej, sprawiło też, że dużo chętniej zabiera on głos w sprawach politycznych, społecznych i światopoglądowych. Tym razem dostało się Kai Godek.

TVP
04.08.2021 00:39 Archiwalne nagrania Andrzeja Piasecznego obiegły sieć. Niewiarygodne, jak śpiewał w wieku 11 lat

Niedawno Andrzej Piaseczny udzielił głośnego wywiadu Gazecie Wyborczej. Wyjaśnił w nim, jakie były okoliczności zwolnienia go z Telewizji Polskiej oraz po raz pierwszy publicznie dokonał coming outu. Dodatkowo zobowiązał się wtedy, że kiedyś upubliczni nagranie swojego solowego debiutu. Dziś nadszedł czas spełnienia obietnicy. Kiedy znany muzyk rozmawiał z Dużym Formatem, obiecał fanom, że opublikuje nagranie z okresu, kiedy miał 11 lat, ze swojego debiutanckiego solowego wystąpienia. Zdecydował się spełnić tę obietnicę. Materiał wrzucił na swoje konto na Instagramie. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ewa Kasprzyk
04.02.2021 17:59 Ewa Kasprzyk opublikowała zdjęcie, o którym Piaseczny wolałby zapomnieć. Krępująca fotografia ujrzała światło dzienne

Tego się nikt nie spodziewał. Znaleziska, które zalegają w naszych szafach, na strychach i w piwnicach mogą być źródłem nie lada śmiechu. To, co znalazła Ewa Kasprzyk, rozbawi niejednego. Ewa Kasprzyk postanowiła poszperać po domowym archiwum. To, co tam znalazła, zapewne rozbawiło ją do łez. Nie omieszkała umieścić zdjęcia swoje zdobyczy w internecie, by podzielić się radością z obserwującymi ją osobami.