Lelum.pl > Piotr Galiński

Piotr Galiński

Piotr Galiński
16.07.2022 12:28 Był jednym z jurorów „Tańca z gwiazdami”. Co się z nim stało? Piotr Galiński wygląda teraz zupełnie inaczej

Piotr Galiński był częścią jury, gdy „Taniec z Gwiazdami” stawał się hitem polskiej telewizji. Mężczyzna nie zabawił jednak długo w show-biznesie, choć jego temperament pozwalał mu na zrobienie sporej kariery. Nie uwierzycie, czym teraz zajmuje się choreograf. Poza tańcem ma on bowiem jeszcze kilka pasji. Jednej z nich oddał się po całości. Ostatnio opowiedział o niej więcej, gdyż w ramach „Dzień Dobry TVN” zrobiono o nim mały reportaż.

Piotr Galiński
18.04.2022 11:55 Zaskakujące, czym teraz zajmuje się Piotr Galiński z „Tańca z gwiazdami”. Wszystko opowiedział

Piotr Galiński największą popularność zyskał jako juror uwielbianego przez widzów programu „Taniec z Gwiazdami”. Dziś po latach powrócił do telewizji i opowiedział o swojej drugiej pasji. Tancerz zasłynął krytycznymi uwagami i docinkami w show „Taniec z Gwiazdami”. Po sukcesie w popularnym programie na jakiś czas zniknął z telewizji. Teraz opowiedział o swoim hobby, jakim jest hodowla kur.

Piotr Galiński
30.01.2021 22:16 Kilkanaście lat temu święcił triumfy. Po „TzG” życie Piotra Galińskiego zmieniło się diametralnie

Kilkanaście lat temu występował w Tańcu z gwiazdami, gdzie zasiadał jako jeden z członków jury. Kiedy program zaczęto emitować na Polsacie, znany choreograf zniknął z tanecznego show. Czym zajmuje się dzisiaj? Jeszcze parę lat temu trudno było sobie wyobrazić program bez Piotra Galińskiego czy „Czarnej Mamby”. I chociaż Iwona Pavlowic nadal ocenia taneczne popisy uczestników, w show zabrakło znanego choreografa.