Lelum.pl > Piotr Rubik

Piotr Rubik

Agata Rubik pokazała wnętrza nowego mieszkania
28.07.2023 10:32 Rubikowie przeprowadzili się do USA. Teraz Agata Rubik pokazała w jakich warunkach zamieszkają, zatkało nas

Piotr Rubik rozpoczyna swoją wielką karierę w Stanach Zjednoczonych i dlatego wraz z całą rodziną podjął decyzję o przeprowadzce za ocean. Teraz Agata Rubik postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała internautom, w jakich warunkach będzie mieszkać cała jej rodzina.

Piotr Rubik
21.06.2022 17:56 Piotr Rubik z żoną świętują kolejną rocznicę. Chwilę przed ślubem para podjęła zaskakującą decyzję

Swojego czasu byli najgorętszą parą polskiego show-biznesu, a dziś świętują kolejną rocznicę. Właśnie mija 14 lat, odkąd Piotr Rubik i Agata Paskudzka stanęli na ślubnym kobiercu. Przypominamy, co wydarzyło się na chwilę przed ceremonią. Podjęli decyzję, która zaskoczyła wszystkich. Agata i Piotr Rubik są żywym dowodem na to, że wiek nie gra żadnej roli, jeśli chodzi o uczucia. W styczniu żona gwiazdora postanowiła przypomnieć o początkach ich związku i pokazała pamiątkowe zdjęcie, które wysłała mu na samym początku znajomości, aby „miał do czego wzdychać”. I wygląda na to, że kompozytor wciąż wzdycha do swojej 18 lat młodszej ukochanej, choć od ich ślubu mija właśnie 14 lat. Para stanęła na ślubnym kobiercu 21 czerwca 2008 roku. I choć byli wówczas jedną z najgorętszych par show-biznesu, fotoreporterzy musieli się nieźle natrudzić, by zdobyć fotografię nowożeńców. Wyświetl ten post na Instagramie

Piotr Rubik
24.06.2021 23:43 Poznajecie? Teraz ma 53 lata i 19 lat młodszą żonę, cała Polska zna na pamięć jego największy hit

Poznajecie gentlemana ze zdjęcia? To nie kto inny, jak Piotr Rubik. Muzyk już od najmłodszych lat rozbrajał swoim szczerym uśmiechem. Poznaliście go od razu? Piotr Rubik to jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce. Obecnie muzyk ma 53 lata, piękną żonę i dwie urocze córeczki.

Agata Rubik
28.03.2021 19:06 Agata Rubik o swoich dzieciach. Ostatnie miesiące były dla jej rodziny bardzo wymagające

Agata Rubik wraz ze swoim mężem Piotrem doczekali się dwóch córek: Heleny i Alicji. Dziewczynki, podobnie jak wszystkie dzieci w Polsce skazane są na naukę zdalną i częste siedzenie przed komputerem. Żona popularnego dyrygenta udzieliła wywiadu tygodnikowi Świat i Ludzie, w którym przyznała, że jest przeciwniczką nauki zdalnej. Agata Rubik bardzo regularnie prowadzi swoje media społecznościowe, ale rzadziej udziela się publicznie. Tym razem jednak postanowiła podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat nauki zdalnej.

Piotr Rubik
13.12.2020 21:09 Rubik z żoną w DDTVN przeszli samych siebie. Korwin-Piotrowska nie wytrzymała: „Pomyślałam sobie dużo niecenzuralnych słów”

Piotr Rubik wraz z rodziną byli gośćmi w programie Dzień Dobry TVN. Dyrygent najpierw zaskoczył wszystkich, prezentując żonie piosenkę z okazji urodzin, a następnie opowiedział o sposobie spędzania przez jego rodzinę świąt. Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Karolina Korwin-Piotrowska nie ukrywała swojego zażenowania – Pomyślałam sobie dużo niecenzuralnych słów – napisała. Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą dla rodziny Rubików wyjątkowe. W ich zwyczaju leżało, że spędzają je za granicą, jednak pandemia koronawirusa sprawiła, że w tym roku będą musieli zrobić wyjątek. Piotr Rubik wypowiedział się szerzej na ten temat w programie Dzień Dobry TVN. Zobacz także: Dziewczynka z zespołem Downa zachwyca uśmiechem jako modelka

Agata Rubik
11.11.2020 13:56 Żona Piotra Rubika jest zdruzgotana, przekazała smutną wiadomość. Chodzi o jej dzieci

Piotr Rubik i jego żona doczekali się dwóch wspaniałych córek: Heleny i Alicji. Niestety teraz kobieta zamartwia się o ich każdy kolejny dzień, jest zdruzgotana.Żona Piotra Rubika jest załamana. Swoimi rozterkami postanowiła podzielić się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Ukochana kompozytora i jej dzieci znalazły się w trudnej sytuacji. Kobieta chyba nigdy wcześniej nie spodziewała się, że spotka ją coś podobnego. Jestem wykończona.

Piotr Rubik
02.09.2020 17:21 Poznajecie? Wszyscy dobrze go znamy, przeszedł spektakularną metamorfozę

Niedawno skończył 521 lata, a w latach 90. dał się poznać polskim widzom jako prowadzący programu emitowanego na Polsacie, Multimedialny odlot. Dziś chłopczyk z czarno-białej fotografii może pochwalić się niebywałymi osiągnięciami i występami, po których zbierał salwy oklasków. O kim mowa? Oczywiście jest to słynny kompozytor Piotr Rubik. Poznaliście? Trzeba przyznać, że ta metamorfoza powala na kolana. Fot. Piotr Rubik, Facebook Trzeba przyznać, że Piotr Rubik był uroczym dzieckiem. Metamorfoza tego pana jest naprawdę spektakularna. Poznajecie, kim jest mały chłopczyk z czarno-białej fotografii? Jako pierwszą podpowiedź powiemy, że dziś nie ma w Polsce osoby, która by go nie znała, a słynny mężczyzna nie raz otrzymywał od nas oklaski. Wiecie już o kim mowa? Przeszedł ogromną przemianę.

11.06.2020 19:33 Piotr Rubik błaga o pomoc. Gwiazdor znalazł się w pilnej potrzebie, ma niewiele czasu

Piotr Rubik to popularny kompozytor, odpowiedzialny za takie hity jak Psalm dla ciebie czy Niech mówią, że to nie jest miłość. Muzyk odniósł sukces w życiu zawodowym, teraz jednak potrzebuje pilnej pomocy swoich fanów. Piotr Rubik znalazł się w pilnej potrzebie. Jak się okazuje, pandemia koronawirusa odbiła się również na słynnym muzyku, któremu brakuje pieniędzy i to wcale niemałych, a dodatkowo nagli go czas. Artysta potrzebuje aż 70 tysięcy złotych. Na co mu taka kwota? Gwiazdor błaga o pomoc swoich fanów. Na internautów, którzy wykażą się dobrą wolą, czekają ciekawe benefity.

Piotr Rubik
11.01.2020 10:26 Teściowa Piotra Rubika jest ważna w jego życiu. ”To jest anioł, a nie człowiek”

Teściowa jest obiektem wielu żartów – bardziej, lub mniej udanych. Mama żony Piotra Rubika daleko odbiega od tych stereotypów. To jest anioł, a nie człowiek – powiedział kompozytor w materiale przygotowanym przez Dzień Dobry TVN. Teściowa, matka, syn, żona i dzieci siedzą wspólnie w salonie. To nie początek dowcipu, a materiał przygotowany przez Dzień Dobry TVN. Prezenter Mateusz Hładki odwiedził Piotra Rubika i jego rodzinę w mieszkaniu kompozytora, gdzie trwał rodzinny zjazd, w którym uczestniczyły wszystkie wymienione wyżej osoby.

piotr rubik: żona
22.10.2019 18:07 Agata i Piotr Rubik świętują rocznicę ślubu. Pokazali romantyczne zdjęcia

Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja dla każdej pary, również dla Piotra i Agaty Rubik. Małżonkowie pokazali fanom romantyczne zdjęcia z tej wyjątkowej okazji! Rubikowie świętują w egzotycznym miejscu, a fani są zachwyceni. Piotr i Agata Rubik powiedzieli sobie „tak” dokładnie 14 lat temu. Od tego czasu są zgodnym małżeństwem. Teraz Piotr Rubik postanowił uczcić tę wyjątkową okazję dodając romantyczne zdjęcie na Instagramie. Opis jednak nie do końca spodobał się jego żonie…