Lelum.pl > Piotr Semka

Piotr Semka

17.02.2022 19:05 Piotr Semka opowiedział o przerażających obrazach, które widział po śpiączce. „Męczyły mnie”

Piotr Semka w 2021 roku trafił do szpitala przez zakażenie koronawirusem. Ciężki stan dziennikarza skutkował podłączeniem go do respiratora. Po powrocie do sprawności postanowił opowiedzieć o tym, co przeżył. Znany polski dziennikarz i historyk, Piotr Semka, w 2021 roku zachorował na koronawirusa. Sytuacja była na tyle poważna, że mężczyzna leżał w śpiączce podłączony do specjalistycznych urządzeń. Jego stan bardzo wpłynął na życie zawodowe dziennikarza, który tworzył wybitne teksty dla takich czasopism jak m.in.: Rzeczpospolitej, Gazety Polskiej, Przewodnika Katolickiego, Wprost i Uważam Rze. Leczenie Piotra Semki na całe szczęście zakończyło się sukcesem, a historyk wrócił do zdrowia. Ostatnio opowiedział o tym, jak wyglądał jego powrót do rzeczywistości.

Jacek Kurski
09.06.2021 21:14 Słynny dziennikarz przebywa w szpitalu. Jacek Kurski jeszcze niedawno modlił się, aby wrócił do zdrowia

Jeszcze niedawno w mediach pojawiła się informacja o poważnym stanie zdrowia polskiego dziennikarza. Piotr Semka dotkliwie odczuł zakażenie koronawirusem, a informacje na temat jego stanu zdrowia zaniepokoiły nie tylko jego bliskich. Jacek Kurski modlił się o jego powrót do zdrowia i wszystko wskazuje na to, że jego prośby zostały wysłuchane. Na profilu Piotra Semki pojawiła się dziś informacja o tym, że polski dziennikarz przebywa w szpitalu. –Jestem w szpitalu i sporo rehabilitacji przede mną – czytamy. Wygląda na to, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

05.04.2021 15:23 Jacek Kurski ujawnił, w jakim stanie jest Piotr Semka. ,,Błagam Boga, by Piotr przeżył”

Jacek Kurski wciąż drży o życie Piotra Semki, z którym przyjaźni się od czterdziestu lat. Dziennikarz przebywa w szpitalu, w którym na świat niedawno przyszła córka prezesa TVP. Teraz na jaw wyszły nowe informacje. Błagam Boga, by Piotr przeżył – powiedział Jacek Kurski w rozmowie z Super Expressem. Obecnie dziennikarz jest podłączony do płucoserca.