Lelum.pl > Piotr Żyła

Piotr Żyła

Matylda Damięcka
28.02.2021 17:41 Matylda Damięcka zrobiła dla Piotra Żyły niesamowitą rzecz. Najlepiej ze wszystkich uczciła jego zwycięstwo

Skorzystała z ciekawej gry słów. Niektórzy zobaczyli nawiązanie do jego konfliktu z byłą żoną. Piotr Żyła zdobył wczoraj złoty medal na normalnej skoczni podczas Mistrzostw Świata w Oberstdorfie. Z tej okazji Matylda Damięcka postanowiła mu pogratulować. Zrobiła to w nietypowy sposób – zamieściła uroczą grafikę. Jej fani również byli zachwyceni.

28.02.2021 15:41 Marcelina Ziętek pokazała, co robi dzień po zwycięstwie skoczka. Można się rozpłynąć

W dalszym ciągu nie milkną echa zwycięstwa Piotra Żyły na mistrzostwach świata w Oberstdorfie, a jego ukochana, Marcelina Ziętek pokazuje, jak spędza czas w oczekiwaniu na świeżo upieczonego mistrza świata. Aktorka zamieściła na InstaStories fotografie, jak w pełnym słońcu korzysta z górskich uroków. Ten widok sprawia, że można jej pozazdrościć. Sukces Piotra Żyły sprawił, że jego narzeczona, Marcelina Ziętek oszalała z radości. Dobry nastrój nie opuszcza jej do dziś, a najlepszym tego dowodem są publikowane zdjęcia i filmy na InstaStories. Gwiazda korzysta z pięknej pogody.

Siostra Piotra Żyły
28.02.2021 13:28 Kim jest siostra Piotra Żyły? Dorota Żyła też brała udział w mistrzostwach świata

Nasz świeżo upieczony mistrz świata w skokach narciarskich nie jest jedynym członkiem swojej rodziny, który startował w mistrzostwach świata. Siostra Piotra Żyły, Dorota Żyła próbowała swoich sił na arenie międzynarodowej w Snowboardzie, jednak dwukrotne złamanie nogi wykluczyło dalszą możliwość uprawiania przez nią sportu. Powtarzająca się kontuzja sprawiła, że siostra Piotra Żyły musiała zakończyć swoją karierę sportową. Niedługo po tym zajęła się całkowicie czymś innym. Jednak na tym nie koniec niespodzianek, ponieważ to nie ostatnia osoba w ich rodzinie, która miała styczność ze sportami zimowymi.

była żona
28.02.2021 12:06 Justyna Żyła właśnie zabrała głos po wygranej Piotra. ,,Postanowiłam pogratulować mu prywatnie”, była żona zachowała klasę

Wczoraj, tj. 27 lutego Piotr Żyła został mistrzem świata w skokach narciarskich na normalnej skoczni w Oberstdorfie. W sieci aż zawrzało, a Polacy z każdego zakątka kraju wysyłali gratulacje świeżo upieczonemu mistrzowi. Zauważono także brak reakcji ze strony Justyny Żyły, byłej małżonki Piotra. Gwiazda ostatecznie wyjaśniła na InstaStories, że zrobiła to prywatnie – Postanowiłam pogratulować mu prywatnie – napisała Justyna. O sukcesie Piotra Żyły zrobiło się głośno w całym kraju, zatem nic dziwnego, że Polacy są bardzo usatysfakcjonowani z jego sukcesu. Okazuje się, że była żona jednak złożyła mu gratulacje na podłożu prywatnym.

Piotr Żyła
28.02.2021 10:54 Piotr Żyła zgarnął fortunę. Za mistrzostwo świata będzie mógł spokojnie żyć przez długi czas

Świeżo upieczony mistrz świata na normalnej skoczni w Oberstdorfie, Piotr Żyła ze spokojem może patrzeć w przyszłość. Za swój wyczyn, dzięki któremu stał się piątym polskim mistrzem świata w historii, zgarnął prawdziwą fortunę. Jak podaje Super Express skoczek otrzyma 28 tysięcy franków szwajcarskich, co w przeliczeniu na naszą walutę daje ponad 115 tys. złotych! W sobotnie popołudnie emocje sięgnęły zenitu. Piotr Żyła niespodziewanie zdobył tytuł mistrza świata w skokach narciarskich, dzięki czemu dorobił się ogromnych pieniędzy. Gratulacje napływają z każdego zakątka Polski.

justyna żyła
28.02.2021 09:16 Justyna Żyła zareagowała na sukces byłego męża. Pokazała, że żyje swoim życiem

W sobotę, 27 lutego Piotr Żyła osiągnął jeden z największych sukcesów w swojej karierze sportowej. Zdobył tytuł mistrza świata w skokach narciarskich na skoczni normalnej w Oberstdorfie. Polacy byli podwójnie szczęśliwi, ponieważ przed konkursem nikt nie stawiał go w gronie faworytów do zwycięstwa. Jak na sukces byłego męża zareagowała Justyna Żyła? Odkąd Justyna Żyła rozstała się z Piotrem, bardzo często jesteśmy świadkami jej przytyków kierowanych w stronę byłego małżonka. Po zdobyciu przez niego tytułu mistrza świata opublikowała na InstaStories zdjęcie, którym udowodniła, że raczej jest jej to obojętne.

Piotr Żyła
27.02.2021 22:34 Piotr Żyła mistrzem świata. Jego dziewczyna popłakała się ze szczęścia, opublikowała poruszające nagranie

Piotr Żyła osiągnął dziś życiowy sukces i został mistrzem świata na skoczni normalnej. Gratulowali mu nie tylko inni skoczkowie i kibice, ale również jego partnerka – Marcelina Ziętek, która publikowała na Instagramie wzruszające wideo. Choć oficjalnie Żyła i Ziętek nie ogłosili, że są parą, to widać jednak, że jest to prawda. Piękne gratulacje od ukochanej.

Justyna Żyła
24.02.2021 23:23 Justyna Żyła odpowiedziała na komentarze fanów. Przy okazji ujawniła wstydliwy kompleks byłego męża

Justyna Żyła po raz kolejny postanowiła wbić szpilkę w swojego byłego męża. Tym razem w komentarzu pod jednym ze zdjęć odniosła się do kompleksu swojego męża, jakim jest łysienie. Gwiazda nie mogła sobie odpuścić. Piotr Żyła nie odniósł się jeszcze do komentarza byłej małżonki. Telenowela Justyny i Piotrka Żyły trwa i nie zapowiada się na to, że wkrótce się zakończy. Justyna Żyła na każdym kroku okazuje swoją niechęć do męża. Tym razem nie było inaczej.

Justyna Żyła
14.02.2021 16:05 Justyna Żyła wypowiedziała się na temat ewentualnego ślubu Piotra i Marceliny. „Życzę szczęścia”

– Ten człowiek wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy – mówiła w rozmowie z Pudelkiem. W wielu wypowiedziach nie wypowiadała się pozytywnie o swoim byłym małżonku i narzeczonej. Jak mówiła, ich działania wprawiają ją w zły stan psychiczny. Teraz jednak Justyna Żyła chce zakopać topór wojenny po raz pierwszy od paru lat. Postanowiła życzyć przyszłej młodej parze dużo szczęścia. Justyna Żyła dzięki temu stała się niezwykle popularna, wystąpiła nawet w „Tańcu z gwiazdami”. Od tego momentu portale i gazety plotkarskie chętnie śledzą jej poczynania.Konflikt między Żyłami trwa od paru lat. W międzyczasie pojawiały się głównie ze strony dawnej żony skoczka uszczypliwości, które chętnie podłapywały media. Justyna Żyła od dłuższego czasu pozostawała w konflikcie z byłym małżonkiem, skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Przez ten czas para prowadziła nieustanne walki na polu osobistym. Po raz pierwszy wydaje się jednak, że spór został zażegnany – rękę na zgodę wyciągnęła dawna małżonka sportowca, życząc jemu i jego nowej narzeczonej szczęścia.

02.02.2021 17:30 Justyna Żyła jeszcze nigdy nie udzieliła tak szczerego wywiadu. Opowiedziała o swoich dzieciach

Justyna Żyła od dłuższego czasu znajduje się na świeczniku mediów. Od momentu rozstania z Piotrem Żyłą zrobiło się o niej bardzo głośno. Tymczasem gwiazda prawdopodobnie po raz pierwszy od dawna postanowiła publicznie poruszyć temat byłego małżonka bez uszczypliwości. W wywiadzie dla parenting.pl zdradziła, że dzieci chcą iść w ślady ojca i już zaczęły ku temu przygotowania. W rozmowie z portalem Justyna Żyła powiedziała także, że robi wszystko, by jej dzieci skupiły się na edukacji, aczkolwiek czasami miewają z tym kłopoty. Tak czy inaczej, pociechy gwiazdy już wiedzą, czym chciałyby się zajmować w przyszłości.

piotr żyła
01.02.2021 15:10 Niesamowite wieści, Piotr Żyła i jego nowa dziewczyna przeszli na kolejny etap związku. Justyna nie będzie zadowolona?

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek zdecydowali się przejść na „kolejny etap” znajomości. Ich decyzję skomentowała była żona skoczka. Słowa Justyny Żyły są co najmniej zaskakujące. Nową partnerką Piotra Żyły jest Marcelina Ziętek. O życiu pary najwięcej dowiadujemy się z prasy i internetowych portali, ponieważ skoczek niechętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Party dotarło do najnowszych informacji z życia Żyły.

Piotr żyła
31.01.2021 15:21 Wykształcenie Piotra Żyły zaskoczyło fanów. Wielu nigdy nie domyśliłoby się, co skończył

Piotr Żyła, to zdecydowanie jeden z najsympatyczniejszych polskich skoczków narciarskich. Niejednokrotnie przyprawiał kibiców o łzy szczęścia, ale i śmiechu swoimi wypowiedziami. Mimo często mało inteligentnych wypowiedzi przed kamerą popularny ,,Pieter”, jest wykształconym człowiekiem. Uczył się na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie, gdzie po 9 latach obronił pracę licencjacką. Niestety zawody sportowe nie pozwalały mu na wcześniejszą obronę. Super Express podaje, że temat, jaki wybrał sobie Piotr Żyła, brzmiał: Pewność siebie sportowca na przykładzie reprezentacji Polski kadry A w skokach narciarskich. Ta informacja bez wątpienia zaskoczy wielu fanów popularnego skoczka.

22.01.2021 21:14 Justyna Żyła mówi o swoich uczuciach

Justyna Żyła w rozmowie z Pudelkiem pękła i powiedziała, co tak naprawdę leży jej na sercu. W gorzkich słowach wypowiedziała się na temat swojego byłego męża. Jak widać, żal po rozstaniu jeszcze pozostał w jej sercu. Nie przebierała w słowach. Justyna Żyła ujawniła, jakie emocje nią szargają w stosunku do byłego męża. Mimo że od ich rozwodu minął już jakiś czas, pewnie sprawy chyba nie zostały zamknięte.

Dziewczyna
21.01.2021 14:09 Marcelina Ziętek pokazała fanom wiadomości i komentarze, w których jest obrażana

Od kilku miesięcy prasa kolorowa donosi o tym, że nowa dziewczyna Piotra Żyły to Marcelina Ziętek znana z serialu 19+. To z nią skoczek miał się związać po burzliwym małżeństwie z Justyną Żyłą. Kobieta wciąż nie może pogodzić się z rozstaniem, a o problemach z byłym mężem chętnie opowiada publicznie. Ostatnio zrobiła też przytyk do ukochanej sportowca. Od jakiegoś czasu dziewczyna skoczka mierzy się z ogromną ilością hejtu. W końcu Marcelina Ziętek nie wytrzymała i upubliczniła okropne komentarze na swój temat.

Justyna Żyła
25.12.2020 19:22 Do sieci trafiło zdjęcie Piotra Żyły z prywatnej galerii. Fani zdębieli na widok klęczącego chłopaka, co on wyprawia?

Piotr Żyła dał się poznać Polkom i Polakom nie tylko jako świetny skoczek narciarski, lecz także osoba, która ma dużo dystansu do siebie i uwielbia żartować. Jakiś czas temu sportowiec dodał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Trzeba przyznać, że to, co na nim robi, jest dosyć nietypowe. Od lat Piotr Żyła jest w czołówce polskich skoczków narciarskich. W ostatnich miesiącach było o nim głośno nie tylko ze względu na sukcesy zawodowe, lecz także rozwód, a później publiczne pranie brudów z byłą żoną Justyną. Kolorowe czasopisma nie nadążały rozpisywać się o ich kolejnej kłótni w Internecie.

Marcelina Ziętek
12.12.2020 09:32 Piotr Żyła nie jest katolikiem. Mało kto znał prawdę na temat wyznania skoczka

Jakiego wyznania jest Piotr Żyła? Wiadomo, że religia odgrywa bardzo dużą rolę w życiu skoczka. Okazuje się, że sportowiec nie jest katolikiem a… ewangelikiem! Jak to wyszło na jaw? Mało kto znał szczegóły dotyczące jego wyznania. Z tego artykułu dowiesz się: Jakiego wyznania jest znany skoczek narciarski Kto zdradził informacje o jego wyznaniu Czym jest Kościół Ewangelicki Piotr Żyła jest prawdziwym profesjonalistą i stara się nie komentować medialnych doniesień na swój temat. W ostatnich miesiącach było o nim bardzo głośno m.in. za sprawą kłótni z byłą żoną Justyną, z którą prali prywatne brudy na forum publicznym. Ostatnio wyszło jednak na jaw, że po nieudanym małżeństwie, skoczek związał się z Marceliną Ziętek. Różne tabloidy spekulują, że para jest zaręczona. Jednak sami zainteresowani nie potwierdzili tych sensacyjnych doniesień. Nie wiadomo również do końca, jakiego wyznania jest Piotr Żyła. Zobacz także: Zmęczona obowiązkami? Produkt z Rossmanna za 5 złotych zdziała cuda

Justyna Żyła
12.10.2020 13:15 Nowa miłość Justyny Żyły. Pokazała romantyczne zdjęcia, dawno nie była tak szczęśliwa

Justyna Żyła od pewnego czasu chodzi cała w skowronkach, a to za sprawą mężczyzny, który pojawił się w jej życiu. Była żona Piotra Żyły wręcz zalewa fanów kulisami swoich randek. Czy nowa miłość to ten jedyny? Kobieta podzieliła się kolejnymi, romantycznymi zdjęciami. Dawno nie była tak szczęśliwa. Fani już składają najlepsze życzenia.Wszystko wskazuje na to, że Piotr Żyła to już przeszłość, a była żona skoczka postanowiła na nowo ułożyć sobie życie przy boku innego mężczyzny. Od pewnego czasu Justyna Żyła w swoich mediach społecznościowych dzieli się swoim szczęściem. Tym razem jednak poziom romantyczności sięgnął zenitu. Co takiego wydarzyło się na ostatniej randce?

JUSTYNA ŻYŁA
07.10.2020 00:43 Justyna Żyła nie może znieść szczęścia Piotra? Użyła miażdżącego argumentu, upokorzyła nową partnerkę byłego męża

Justyna Żyła z wielkim zapałem prowadzi batalię małżeńską na oczach internautów. Kobieta nie stroni od licznych reprymend w kierunku byłego męża, szczególnie dotyczących wychowania i opieki nad dziećmi. Tym razem pozwoliła sobie na dość mocny komentarz, który zaadresowała do aktualnej partnerki Piotra.Justyna Żyła ma kłopot ze szczęśliwym związkiem byłego męża? Kobieta nie mogła się powstrzymać i kąśliwie skomentowała partnerkę Piotra, oczywiście publicznie. Argument, jakiego użyła, powala na kolana. Lepiej usiądźcie.

Justyna Żyła
15.09.2020 23:48 Czy Piotr już wie? Niewiarygodna wiadomość o Justynie Żyle, wszyscy mówią tylko o niej

Justyna Żyła zrobiła coś niewiarygodnego. Zdecydowała się na ruch, który znów postawi jej osobę w świetle reflektorów. Publiczne kłótnie z byłym mężem w końcu znudziły internautów. Teraz była żona skoczna Piotra Żyły zdecydowała się zrobić coś szalonego. Czy Piotr o tym wie?Justyna Żyła zdecydowała się na zaskakujący ruch. Wiadomo już, że obecna partnerka Piotra Żyły Marcelina Ziętek to aktorka paradokumentalnego serialu TVN-u 19+. Okazuje się, że była żona skoczka pozazdrościła jego aktualnej partnerce.

Justyna Żyła
29.08.2020 22:20 Justyna Żyła nie wytrzymała, gdy zobaczyła nowe zdjęcie Piotra. Tak ją poniosło, że musiała usunąć komentarz

Justyna Żyła znowu nie mogła się powstrzymać, gdy zobaczyła nowe zdjęcie byłego męża. Zostawiła komentarz, w którym zaatakowała słownie Piotra. Poniosło ją tak bardzo, że szybko musiała usunąć swój wpis, ale Internet niczego nie zapomina. Co takiego napisała?Justyna Żyła napisała ostre słowa pod adresem skoczka narciarskiego. Były tak mocne, że kobieta niedługo po tym postanowiła je usunąć, ale było już za późno. Wszyscy wiedzą, co o nim myśli.

justyna żyła
22.08.2020 15:08 Justynie Żyle puściły nerwy na całego. Nagle zaczęła obrażać swoich teściów

Justyna Żyła i jej konflikt z byłym mężem ani na moment nie przygasa. Internauci prawie codziennie mogą śledzić słowne przepychanki byłej pary. Tym razem kobieta przeszła samą siebie. Po atakach słownych na Piotrka oraz jego konkubinę przyszedł czas na rodziców skoczka. Justyna przesadziła?Obecnie chyba większość internautów żyje zaognionym konfliktem, w jaki wdała się Justyna Żyła z byłym mężem Piotrem. Para ani na moment nie przestaje wyciągać swoich spraw prywatnych na światło opinii publicznej. Tym razem kobieta przeszła samą siebie i postanowiła zaatakować swoich byłych teściów.

piotr żyła
21.08.2020 23:30 Piotr Żyła dowiedział się ile lat ma Lewandowski. Jego reakcja rozwala na łopatki

Piotr Żyła podczas wywiadu przeprowadzanego przez dziennikarza TVP, dowiedział się, ile Robert Lewandowski ma lat, powodem była dzisiejsza data, która jest dniem urodzin polskiego piłkarza. Reakcja skoczka rozbawiła internautów. Skomentował to w charakterystycznym dla siebie stylu.Piotr Żyła jest znany ze swojego szczerego sposobu bycia. Wiemy już, że skoczek nie ma zwyczaju owijać czegokolwiek w bawełnę, a jego reakcje są zawsze rozbrajająco prostolinijne.

justyna żyła selfie
20.08.2020 23:12 „Drogi eks-mężu….” Tym razem Justyna Żyła przeszła samą siebie. Jej wpis przejdzie do historii

Justyna Żyła i Piotr Żyła wciąż nie mogą dojść do porozumienia po zakończeniu małżeństwa, a internauci co jakiś czas są świadkami tego, jak byli partnerzy piorą publicznie swoje brudy. Tym razem była żona skoczka narciarskiego wyciągnęła naprawdę ciężką artylerię. Tych słów na długo nie zapomnimy.Justyna Żyła tym razem przeszła samą siebie. Była żona słynnego skoczka po raz kolejny dała upust emocjom na forum publicznym. Tak mocne słowa nigdy wcześniej nie padły. – Drogi eks-mężu…. – zwróciła się do Piotra Żyły, a następnie oskarżyła go o bardzo poważne rzeczy. Co więcej, zdradziła jakie alimenty płaci sportowiec.

justyna żyła
05.08.2020 14:36 Justyna Żyła wywołała kolejną aferę. Wszystko przez osobliwe zdjęcie z mężczyzną, chce wbić szpilę Piotrowi?

Mimo że Justyna Żyła jasno przedstawiła, iż życie jej byłego męża mało ją obchodzi, jej nowe posty wciąż sprawiają wrażenie, że są odwetem skierowanym do byłego męża. Na najnowszym zdjęciu kobieta pozuje z przystojnym mężczyzną.Justyna Żyła wstawiła na swój profil na Instagramie nowe zdjęcie u boku przystojnego mężczyzny. Podpisała je dość jednoznacznie, ale fani mają wątpliwości. Nowy wybranek byłej żony skoczka Piotra Żyły zdaje się być już zajęty. Czy to kolejny ruch w małżeńskiej batalii?

JUSTYNA ŻYŁA
03.08.2020 15:16 Justyna Żyła zapomniała się i pokazała zdjęcie z kochankiem? Szybko je usunęła, ale w sieci nic nie ginie

Justyna Żyła i Piotr Żyła niedawno odnowili swoją wojnę. Mimo że para jest już po rozwodzie, wciąż pozostają w kontakcie z uwagi na dzieci. Konflikt między nimi nie łagodnieje, a ich kolejne ruchy względem siebie przypominają odbijanie piłeczki ping-ponga. Tym właśnie była na krótko zamieszczona relacja Justyny.Justyna Żyła opublikowała zdjęcie pod wpływem emocji, a może nawet w woli zemsty na swoim byłym małżonku. W każdym razie na InstaStory byłej skoczka pojawiło się zdjęcie z mężczyzną ewidentnie wskazujące na romantyczny wieczór we dwoje. Chwilę po publikacji relacja zniknęła, jednak nic nie gubi się w internecie.

Piotr żyła
01.08.2020 19:24 Piotr Żyła opublikował oficjalne oświadczenie. Całą Polskę zamurowało

Piotr Żyła i Justyna Żyła wciąż piorą swoje brudy publiczne, wykładając najmocniejszą artylerię i dając mediom i internautom prawdziwą pożywkę. Mocna wymiana zdań i niespodziewane zwroty akcji. Teraz, po tym jak zaczęto spekulować o nowym związku sportowca z młodą gwiazdą stacji TVN, skoczek wydał oficjalny komunikat. Fani nie wierzyli własnym oczom.Piotr Żyła w ostatnim czasie wzbudza spore zainteresowanie i to bynajmniej nie dzięki swoim sportowym osiągnięciom. Choć słynny skoczek rozwód ma już za sobą, wszystko wskazuje na to, że byli małżonkowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Po mocnym oświadczeniu Justyny Żyły przyszła pora na sportowca. Wyjawił prawdę o swoim nowym związku? Wszystkich zatkało.

Justyna Żyła
31.07.2020 20:07 Piotr Żyła przyłapany. Skoczek romansuje z młodziutką gwiazdą TVN, ”spotykają się od dawna”

Piotr Żyła ma za sobą poważny związek. Choć od rozwodu minęło sporo czasu, byli małżonkowie do tej pory publicznie piorą brudy na oczach wszystkich internautów. Swój nowy związek sportowiec ukrywał w tajemnicy z obawy przed byłą żoną?Piotr Żyła romansuje z gwiazdą TVN. Skoczek niedawno został przyłapany. Jak się okazuje, – spotykają się od dawna — przekazała osoba z ich bliskiego otoczenia w rozmowie z pudelek.pl. My jednak zauważyliśmy coś jeszcze. Zdradził ich pewien szczegół.

Justyna Żyła
19.07.2020 17:05 Justyna Żyła podjęła ostateczny krok, którego nikt nie przewidział. Na wizji poniżyła byłego męża „Najwyższy czas zamknąć stare życie”

Justyna Żyła od dłuższego czasu jest w centrum uwagi mediów. Wszystko przez rozwód ze znanym skoczkiem, Piotrem. Sprawa nabrała tempa, gdy milczący do tej pory sportowiec wydał zaskakujące oświadczenie poparte zdjęciami ich prywatnych rozmów. Kobieta nie wytrzymała, poniżyła byłego partnera. Najwyższy czas zamknąć stare życie — napisała gwiazda.Justyna Żyła jeszcze wczoraj wydała oświadczenie, w którym zarzekała się, że ostatni raz wypowiada się w sprawie swojego związku. Dziś kolejny raz publicznie poniża byłego męża.