Lelum.pl > Piotr Żyła

Piotr Żyła

Piotr Żyła
18.07.2020 18:48 Piotr Żyła ujawnił skandaliczne wiadomości od byłej żony. Groziła śmiercią jego partnerce?

Piotr Żyła odpowiedział na uderzające w niego zachowanie byłej żony, która kilka dni temu udostępniła screen jego prywatnych wiadomości do córki. Skoczek postanowił nie pozostawać dłużnym i zdecydował się upublicznić wiadomości, które była żona rzekomo do niego wysyłała. Wynika z nich, że Justyna Żyła groziła śmiercią aktualnej partnerce skoczka. Między małżonkami rozpętała się publiczna burza.Rozwód Piotra Żyły z Justyną Żyłą był bardzo medialny. Para publicznie prała swoje brudy, wzajemnie oskarżając się o zdradę. Małżeństwo ma jednak dwoje dzieci, dlatego wciąż pozostają w kontakcie. Na jaw wyszło, jakie naprawdę teraz łączą ich relacje. Wiadomości, jakie udostępnił Piotr Żyła, są zaskakujące i, jeśli są prawdziwe, stawiają byłą żonę w bardzo złym świetle.

Justyna Żyła
18.07.2020 15:05 Justyna Żyła odpowiada byłemu mężowi. Nagle opublikowała oficjalne oświadczenie, nikt nie spodziewał się błyskawicznej odpowiedzi

Justyna Żyła zdecydowała się na natychmiastowy komentarz dotyczący oświadczenia byłego męża. Para rozstała się już jakiś czas temu, jednak ich medialne przepychanki towarzyszą nam do dziś. Jak zapowiada kobieta — ostatni raz porusza publicznie temat ich związku.Justyna Żyła niezwykle szybko zareagowała na informacje, którym na swoim koncie na Instagramie zamieścił dziś Piotr Żyła. Kobieta napisała długie oświadczenie, w którym opowiada, jak naprawdę wyglądało jej małżeństwo i z czego wynikało jej zachowanie.

Justyna Żyła
18.07.2020 13:49 Piotr Żyła nie wytrzymał. Emocje sięgnęły zenitu, wystosował do byłej żony komunikat, który wbija w ziemię, będzie odwet?

Piotr Żyła napisał, że jako mężczyzna i rozwodnik czuje się, jakby nie miał żadnych praw i był wszystkiemu winny. Niecenzuralną rozmowę skomentował jako swoją codzienność. Czy teraz role w mediach byłych małżonków się odwrócą?Piotr Żyła przerwał milczenie, nie mógł pozwolić sobie na takie traktowanie. Skoczek za pośrednictwem Instagrama przekazał, że ma dosyć ciągłego oczerniania w mediach i że sprawy rodzinne należy załatwiać w towarzystwie własnym lub specjalnych instytucji. Opublikowana rozmowa z byłą żoną sprawia, że przecieramy oczy ze zdumienia.

Piotr Żyła
17.07.2020 16:08 Justyna Żyła udostępniła prywatną rozmowę Piotra Żyły z córką. Porażające fakty wyszły na jaw, miał obrażać byłą żonę

Piotr Żyła prowadził rozmowę z córką. Według relacji Justyny Żyły dziewczynka pokazała jej niechlubną wymianę wiadomości, w których Piotr obraża swoją byłą żonę. Justyna zdecydowała się udostępnić screen rozmowy. Na jaw wyszły porażające fakty, ujawniające, jakie stosunki naprawdę łączą byłe małżeństwo.Piotr Żyła i Justyna Żyła rozstali się w 2018 roku. Do tej pory kochająca para zaczęła publicznie walczyć na noże. Justyna twierdziła, że została zdradzona, natomiast jej były mąż w programie Uwaga dementował tę informację, twierdząc, że to on był zdradzany. Rozmowa Żyły z córką potwierdza, iż stosunki byłych małżonków są co najmniej niepoważne.

rozwód
31.05.2020 22:35 Na jaw wyszły sekrety z życia Justyny Żyły. Zaniemówiliśmy, co ukrywała?

Justyna Żyła po rozstaniu z Piotrem pozostaje samotną matką. Para rozwód otrzymała już jesienią 2018 roku i od tego czasu oboje próbują na nowo ułożyć sobie życie. Ostatnio na Instagramie kobiety pojawiło się nagranie z postem informującym o… poszukiwaniu męża. W wywiadzie z Jastrząb Post była żona skoczka przyznała jednak, że to jedynie prowokacja.Justyna Żyła szuka męża, który kosiłby za nią trawę i odśnieżał podjazd? Była żona skoczka umieściła na Instagramie interesujące ogłoszenie matrymonialne, które natychmiast zainteresowało obserwujących.

zabiegi
16.02.2019 15:42 Justyna Żyła przekazała wiadomość byłemu mężowi? Fani nie mają wątpliwości

Justyna Żyła od miesięcy bryluje w mediach. Młoda kobieta szykuje się do udziału w kultowym show Taniec z gwiazdami i wyciska siódme poty na treningach tanecznych. Niedawno w sieci pojawiła się informacja, że Żyła próbowała przekazać byłemu mężowi pewną wiadomość. Fani nie mają wątpliwości. Zgadzacie się? Do niedawna była znana jako „żona sławnego męża”, oddana matka i najwierniejsza fanka skoczna narciarskiego Piotra Żyły. Niestety, małżeństwo nie przetrwało. Po rozstaniu nadszedł czas, żeby Justyna Żyła przemyślała swoje dotychczasowe życie i wybory. Na szczęście los uśmiechnął się do młodej kobiety. Na pełną wdzięku góralkę skierowała się uwaga wszystkich mediów i szybko posypały się różne propozycje, w tym – udziału w Tańcu z gwiazdami. To właśnie przy okazji przygotowań do tańca Żyła miała dać dawnemu ukochanemu pewien tajemniczy znak…

Justyna Żyła
26.05.2018 19:21 Piotr Żyła odpowie żonie? „Czas na sprostowanie nieprawdziwych informacji”

Piotr Żyła przeszedł bardzo trudny czas w swoim życiu prywatnym. Justyna Żyła robiła wszystko, aby publicznie go upokorzyć i postawić w złym świetle. Niestety po sesji w Playboyu internauci zaczęli mocno wspierać skoczka, który nie komentował sprawy. Czy przyszedł czas, aby odpowiedzieć na zarzuty żony? Justyna Żyła rozpoczęła medialną wojnę ze swoim mężem, który podjął decyzję o rozstaniu. Kobieta starała się zrobić wszystko, aby odzyskać względy sportowca, jednak robiła to w bardzo nieudolny sposób. Internauci zaczęli postrzegać Żyłę jako desperatkę, a w jej stronę posypała się lawina negatywnych komentarzy. Piotr nie wdał się w medialną wojnę i nie komentował rozstania, nawet kiedy jego żona pozowała nago, wyznając w wywiadzie, że chce, aby Piotr zobaczył, co stracił.

Justyna Żyła
26.02.2018 22:18 Żona ostro odpowiada Piotrkowi Żyle. Telenoweli ciąg dalszy?

– No i tak w życiu jak sporcie nie zawsze bywa kolorowo. A odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu – mówi Żyła.Temat przyczyny rozstania Piotra Żyły i jego żony jest jednym z głośniejszych w ostatnim czasie. Przez długi czas znaliśmy opinię tylko jednej ze stron. Żona Piotra Żyły dużo pisała na temat rozpadu ich związku. Dzisiaj w końcu sprawę skomentował sam Piotr Żyła: #na#wakacje#calvinkleinswimwear #nabalaganniepatrzymy#fit#dzastin#sale?#bedeczarnamamba? Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla) Sie 28, 2017 o 12:42 PDT Skoczek narciarski ma inne zdanie na temat rozstania niż jego żona Justyna Lazur.Problemy małżeńskie Piotra Żyły to ostatnio temat medialny numer jeden. Dopiero pisaliśmy o odpowiedzi Żyły na zarzuty jego żony. Teraz kobieta znowu przejmuje pałeczkę i ripostuje męża. Telenoweli ciąg dalszy?ZOBACZ TEŻ: TYLKO U NAS: Piotr Żyła odpowiada na zarzuty żony o zdradzie – Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach. Nie zamierzam już komentować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas który już mam za sobą i proszę o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci, których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem – dodał Piotr Żyła komentując rozstanie z żoną. Ostra odpowiedź żony Kiedy myśleliśmy, że to już koniec małżeńskich przepychanek, to pałeczkę znowu przejęła żona. Ostro zripostowała Żyłę… w komentarzu na Instagramie. – Piotrek, to nie pisałeś ty po pierwsze a po drugie to sam wiesz jak to dobro dzieci u ciebie wygląda. Pozdrawiam – powiedziała. ZOBACZ TEŻ: „Kochanka Piotra Żyły to najsłynniejsza dziennikarka Polsatu”. Ujawniamy o co chodzi A my mamy tylko jedno pytanie. Czy ta telenowela kiedyś się skończy? Zobacz zdjęcia: