Lelum.pl > Powody Zdrady

Powody Zdrady

rozstanie
05.01.2020 11:15 Były mąż zdradzał ją z 5 kobietami. Aktorka dowiedziała się, że od 11 miesięcy prowadzi podwójne życie, później było tylko gorzej

Były mąż gwiazdy złamał jej serce i odebrał wiarę w instytucję małżeństwa. Aktorka bardzo długo dochodziła do siebie. Przez prawie rok jej partner prowadził podwójną grę, która zakończyła się głośnym rozwodem. Ona – eteryczna piękność, która zagrała w oszałamiającej ilości hollywoodzkich produkcji uwielbianych przez kinomanów. On – męski, wytatuowany wielbiciel potężnych motocykli. Czasami przeciwieństwa się przyciągają. Opinia publiczna myślała, że tak jest też w tym przypadku. Okazało się jednak, że prawda jest zupełnie inna, a gwiazdorska para wzięła ze sobą rozwód.

Zdrady
28.08.2018 20:00 Istnieje JEDEN dzień, w którym zdradzamy najczęściej. Jesteście ciekawi?

Zdrady zdarzają nam się najczęściej w jednym dniu w roku. Jesteście ciekawi, o którym mowa? Podpowiadamy, że chodzi o jesień. 18 listopada częściej i chętniej zdradzamy. Czemu akurat ten dzień wybieramy sobie na skok w bok? Dobre pytanie. Na jakiej podstawie właśnie ta data nazywana jest królową zdrady? Zapraszamy do lektury.

zdrada
29.06.2018 15:26 Zdrada – sygnały ostrzegawcze

Zdrada w naszym społeczeństwie to bardzo powszechne zjawisko. Dotyczą one zarówno związków nieformalnych, jak i tych przypieczętowanych węzłem małżeńskim. Według statystyk dużo częściej zdradzają mężczyźni. Obie płcie mają też zupełnie inne powody do zdrady. Jesteście ciekawi, jakie są sygnały ostrzegawcze i na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Czego w zdradach szukają mężczyźni? Najczęściej chodzi o potwierdzenie swojej męskości i o dreszcz emocji towarzyszący sekretnym spotkaniom. Kobiety jako powód zdrad najczęściej podają niezadowolenia ze swojego obecnego związku. W ramionach innego mężczyzny chcą poczuć się znów kochane i ważne. Jak poznać, że partner nas zdradza albo jak na czas zareagować na kryzys, który może zakończyć się rozpadem związku? Odpowiedzieliśmy wam na te pytania, w poniższym tekście.