Lelum.pl > Przyjaciele

Przyjaciele

Co Matthew Perry robił w dniu swojej śmierci? , fot. Instagram/mattmanasse
30.10.2023 20:28 Matthew Perry robił to od dziecka. Nie mógł się powstrzymać nawet kilka godzin przed śmiercią

Wiadomość o śmierci Matthew Perry'ego wstrząsnęła Hollywood i fanami aktora, który zasłynął rolą Chandlera Binga w serialu „Przyjaciele”. Mężczyzna został znaleziony w swoim domu w Los Angeles w sobotę 29 października około godziny 16. 

przyjaciele
15.01.2020 11:14 Nie żyje aktor „Przyjaciół”. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat

Samobójstwo aktora znanego z serialu Przyjaciele wstrząsnęło fanami tego kultowego show. Jego odejście było nagłe i przeraźliwie smutne. Mężczyzna znalazł się w sytuacji, która doprowadziła do tego, że uznał, że nie ma dla niego żadnego innego wyjścia, niż popełnienie samobójstwa. Miał zaledwie 51 lat. Odejście osoby, którą znaliśmy i podziwialiśmy, zawsze nami wstrząśnie, tym jednak większy będzie nasz szok, jeśli dowiemy się, że popełniła ona samobójstwo. Możemy tylko zastanawiać się, co doprowadziło do tego, że osoba, która miała przed sobą jeszcze tyle życia, postanowiła je sobie odebrać.

znaki zodiaku
28.08.2019 17:15 Znaki zodiaku, które musisz mieć w swoim życiu. Najlepsi przyjaciele z całego zodiaku

Znaki zodiaku i przyjaźń. Jak to jest, że jedne osoby natychmiast przypadają nam do gustu, a od innych lepiej trzymać się z daleka? Żeby uniknąć niepotrzebnego szukania bratniej duszy, sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje, a z kim nigdy nie uda ci się dogadać. Kogo MUSISZ mieć w swoim życiu? Znaki zodiaku i przyjaźń: chcesz wiedzieć, z kim mógłbyś zbudować bliższą relację? Wystarczy sprawdzić horoskop! Do każdego znaku zodiaku jest przypisany żywioł: woda, ogień, powietrze albo ziemia. Różnimy się temperamentem, poglądami, podejściem do świata i innych ludzi, a niekiedy odmienności stają się nie do pogodzenia. Sprawdź, kto w nadchodzącym roku pojawi się w twoim życiu na dłużej!