Lelum.pl > Radosław Pazura

Radosław Pazura

Cezary Radosław Pazura
21.01.2023 19:04 Nie żyje Jadwiga Pazura. Rodzina aktorów w żałobie

Właśnie przekazano dramatyczne wieści z rodziny znanych polskich aktorów. Nie żyje Jadwiga Pazura – mama Cezarego i Radosława. Synowa, Dorota Chotecka pożegnała teściową we wzruszających słowach.Kobieta odeszła dzień przed swoimi 86. urodzinami. O rodzinnej tragedii poinformowała Dorota Chotecka na swoim profilu na Instagramie.

Dorota Chotecka
07.09.2022 21:14 Dorota Chotecka pokazała męża. Internauci zaskoczeni fryzurą Pazury. „Podobny do aktora z filmu »Powrót do przyszłości«”

Dorota Chotecka i Radosław Pazura wiedzą, jak zyskać sympatię fanów. Gwiazda „Rancza” pokazała męża, a pod nagraniem pojawił się zaskakujący komentarz. Uwagę zwróciła nietypowa fryzura aktora. Wygląda niczym u kultowego bohatera „Powrotu do przyszłości”. To jedna z tych par w show-biznesie, która zaskakuje nie tylko małżeńskim stażem, ale także energią i dystansem. Dorota Chotecka i Radosław Pazura są już niemal dwie dekady po ślubie, a mimo to wydaje się, jakby byli parą zakochanych nastolatków. Potwierdza to niemal każda aktywność w mediach społecznościowych. 56-latka zasłynęła rolą w „Miodowych latach” i „Ranczu” a od jakiegoś czasu związana jest z „M jak miłość”. Jej mąż także nie narzeka na brak zajęć. A mimo to ich Instagram wprost kwitnie i obfituje w zabawne, urocze nagrania. Pod ostatnim z nich pojawił się nietypowy komentarz. Internauta zwrócił uwagę na podobieństwo.

Dorota Chotecka Radosław Pazura
28.07.2022 10:14 Dorota Chotecka i Radosław Pazura dali się ponieść. Nagrano co robią, kiedy w domu nie ma ich dzieci

Dorota Chotecka i Radosław Pazura poczuli powiew wolności, a na Instagramie pojawiło się nietuzinkowe nagranie do „kultowej” piosenki „Gdy nie ma dzieci”. Para postanowiła hucznie uczcić fakt, że zostali sami w domu. Tego się po nich nie spodziewaliśmy. Dorota Chotecka długo nie chciała powiedzieć „tak”, kiedy zapatrzony w nią od czasów studiów Radosław Pazura proponował ślub i założenie rodziny. Jednak gdy wreszcie podjęli decyzję o ślubie, była ona pewnym przełomem. Para pobrała się w 2003 roku, a cztery lata później przyszła na świat wyczekiwana córeczka, Klara Maria. Dziś podstawą ich życia wydaje się nie tylko miłość do siebie i aktorstwa, ale także wiara i religijność. I choć na co dzień gwiazdy są wzorowymi, kochającymi rodzicami, nie mogli powstrzymać entuzjazmu, kiedy zostali sami w domu.

Radosław Pazura
24.06.2022 09:46 Co się stało z Radosławem Pazurą? Dorota Chotecka pokazała męża na traktorze. Siwy wąs, brudne buty, ciężko go rozpoznać

Radosław Pazura zdecydowanie nie należał nigdy do tej grupy celebrytów, która lubi eksperymentować ze stylem i szokować swoim wyglądem. Zawsze cechował się elegancją i taktem w swoich kreacjach. Właśnie dlatego zdjęcie, które opublikowała Dorota Chotecka, mogło tak wszystkich zaskoczyć. Żona Pazury wrzuciła bowiem na swojego Instagrama fotkę, na której widać aktora. Ten jednak w niczym nie przypomina samego siebie. Gdyby nie został na zdjęciu oznaczony, mało kto mógłby się zorientować, że to on. Co się stało?

Radosław Pazura
29.04.2022 14:50 Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Doroty Choteckiej i Radosława Pazury. Interweniuje córka

Radosław Pazura i Dorota Chotecka tworzą parę od ponad 3 dekad. Ostatnio udzielili obszernego, szczerego wywiadu, w którym opowiedzieli, jak wygląda ich relacja małżeńska. Okazuje się, że nie należy do zwykłych. W rozmowie z „Plejadą” zaznaczyli, że czasem wręcz musi interweniować ich córka Klara. Dlaczego do tego dochodzi?

06.03.2022 14:47 Katarzyna Glinka, Radosław Pazura, Sylwia Juszczak podjęli decyzję. W szczególny sposób pomogą Ukraińcom

Aktorzy spektaklu „La Bombe” wydali oświadczenie w sprawie sytuacji dzieci na Ukrainie. Katarzyna Glinka, Radosław Pazura i inni chcą w niezwykły sposób wspomóc najmłodszych. Podczas najbliższej trasy przekażą część dochodów na Fundację Happy Kids. W przerażającym czasie wojny za wschodnią granicą nasze społeczeństwo wykazało się niezwykłą postawą życzliwości wobec skrzywdzonych mieszkańców Ukrainy. Większe miasta organizują zbiórki artykułów dla potrzebujących rodzin oraz noclegi dla przybyłych Ukraińców. Również gwiazdy postanowiły solidaryzować się z naszym wschodnim sąsiadem. Aktorzy agencji artystycznej Idea Art, przekażą część zarobków na pomoc dzieciom.

para
07.02.2021 23:38 Poznajecie? Aktor wystąpił w wielu polskich filmach i serialach, wszyscy go znają

Poznajecie aktora ze zdjęcia? Zagadka wcale nie jest taka łatwa do rozwiązania, a młody mężczyzna ma na sobie zaskakującą stylizację. Aż trudno uwierzyć, zdjęcie przedstawia znanego dziś wszystkim Radosława Pazurę… Fotografia ma już 30 lat. Dorota Chotecka na swoim profilu na Instagramie udostępniła zdjęcie swojego męża. Z pewnością nie jest łatwo go rozpoznać, bujne loki, wąsy, dziś aktor zdecydowanie już się tak nie nosi.

Waldemar Goszcz
24.01.2021 10:59 Waldemar Goszcz zginął w wieku 29 lat. Obok siedział Radosław Pazura, który ledwo uszedł z życiem. Co stało się niemal 20 lat temu?

Waldemar Goszcz był piosenkarzem, aktorem i pierwszym super modelem. Zginął, mając zaledwie 29 lat. Niemal 20 lat temu, 24 stycznia 2003 roku, prowadzona przez niego lancia libra zderzyła się z jadącym z naprzeciwka samochodem. Obok siedzieli Radosław Pazura i Filip Siejka, którzy zostali ciężko ranni. Waldemar Goszcz popularność zdobył dzięki występom w reklamach telewizyjnych i głównej roli w telenoweli Adam i Ewa. Był również wokalistą i śpiewał w boysbandzie Hi Street, ale też tworzył własne kawałki.

szczepienia
04.01.2021 19:35 Radosław Pazura zaszczepił się bez kolejki. Cezary dowiedział się od dziennikarki, jego mina mówi wszystko

Szczepienia artystów bez kolejki, to jeden z najbardziej gorących tematów ostatnich dni. Jednym z nich jest Radosław Pazura, który przyznał, że nie żałuje swojego wyboru. Jego brat Cezary Pazura gościł w programie Newsroom Wirtualnej Polski, gdzie został zapytany o zaistniałą sytuację. Okazuje się, że nie miał pojęcia, iż jego brat przeszedł szczepienie. Radosław Pazura, podobnie jak pozostała liczba artystów, którzy wcześniej zaszczepili się na COVID-19 został mocno skrytykowany, czego nie rozumiał. Cezary Pazura został zapytany, kiedy przyjdzie jego kolej szczepienia.

para
23.11.2020 19:40 Poznajecie? Słynna para polskich aktorów jest razem od ponad 17 lat

Para, którą znają wszyscy, jest już ze sobą od 17 lat. Jakiś czas temu z okazji wyjątkowego święta, na Instagramie gwiazdy pojawiła się piękna, archiwalna fotografia. Jesteście w stanie rozpoznać, kto na niej widnieje? Aktorzy są nierozłączni, a cała Polska zachwyca się ich miłością, która z roku na rok, coraz bardziej rozkwita. Jedna z najsłynniejszych par w polskim show-biznesie, jest już 17 lat po ślubie. Nierozłączni gwiazdorzy mają też 13-letnią córkę Klarę. Aktorkę znamy z najbardziej kultowych polskich seriali i ponadczasowego Dnia Świra Marka Koterskiego, a aktora, chociażby ze słynnej Operacji Samum Władysława Pasikowskiego, dla podpowiedzi, ma równie sławnego brata. Wiecie już o kim mowa?