Lelum.pl > Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski
20.05.2021 16:13 Eurowizja. Jurorzy ocenili Rafała Brzozowskiego. Jak wypadł?

Rafał Brzozowski jest już po próbie jurorskiej na Eurowizji. Wiadomo, na jakim uplasował się miejscu. Czy ma szansę na awans do finału? Rafał Brzozowski jest tegorocznym reprezentantem Polski na Eurowizji. Jego start komentowany był przez wiele osób zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Jak zatem oceniają jego występy jurorzy?

Rafał Brzozowski
19.05.2021 11:49 Przed chwilą ogłoszono, co z występem Rafała Brzozowskiego na Eurowizji

Radio ZET właśnie przekazało bardzo dobrą wiadomość. Rafał Brzozowski wystąpi na Eurowizji! Polska ekipa otrzymała negatywne wyniki testów na obecność koronawirusa – czytamy na radiozet.pl. Nasi reprezentanci już dziś wystąpią podczas próby drugiego półfinału Eurowizji 2021. Pierwsza próba kostiumowa zaplanowana jest na godzinę 15. Sześć godzin później zacznie się tzw. próba jurorska, podczas której jury oceni uczestników.

rafał brzozowski
18.05.2021 15:18 Rafał Brzozowski przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Prosi fanów tylko o jedno

Rafał Brzozowski właśnie przekazał ważną wiadomość. Przypomnijmy, że po tym jak test jednego z członków polskiej ekipy okazał się pozytywny, występ piosenkarza stanął pod znakiem zapytania. Rafał Brzozowski otrzymał negatywny wynik, konieczne było jednak wykonanie kolejnego testu. Każda chwila jest na wagę złota, bo pierwszy półfinał 65. Konkursu Piosenki Eurowizji 2021 w Ahoy Arenie w Rotterdamie rozpocznie się już dzisiaj o 21:00. Występ Brzozowskiego planowany jest na czwartek.

Rafał Brzozowski nagranie
18.05.2021 00:19 Tuż przed Eurowizją do sieci trafił humorystyczny filmik z Brzozowskim. Nie wszystkim się podoba

Rafał Brzozowski jako tegoroczny reprezentant naszego kraju na Eurowizji wzbudził sporo kontrowersji. Niedawno w sieci pokazało się humorystyczne nagranie z muzykiem w roli głównej. Rafał Brzozowski dla wielu osób nie był pierwszym kandydatem do roli reprezentanta Polski na Eurowizji. Muzyk ma na koncie kilka wpadek, które były mocno krytykowane przez polskich internautów. Teraz wiele osób skupiło się wokół nagrania, które niedawno opublikowano w sieci. Widzimy na nim samego Rafała Brzozowskiego, który w humorystyczny sposób chce zaprezentować się wszystkim fanom Eurowizji. Niestety nie wszystkim spodobał się jego krótki występ.

rafał brzozowski
17.05.2021 15:05 Niesłychane, co reprezentanci innych krajów zrobili dla Rafała Brzozowskiego. Na sam widok łza kręci się w oku

W niedzielę 16 maja dotarła do Polski informacja o problemach w ekipie reprezentanta Polski na Eurowizji. Okazało się, że u jednej z osób wykryto koronawirusa. Od tamtego czasu Rafał Brzozowski dostaje mnóstwo wsparcia od fanów oraz innych uczestników, którzy zrobili dla niego coś wyjątkowego. Rafał Brzozowski, choć chwilowo znalazł się w trudnej sytuacji, z pewnością nie może narzekać na wsparcie. Reakcja jego rywali jest wzruszająca.

Rafał Brzozowski
16.05.2021 22:37 Brzozowski pokazał, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami pokoi hotelowych. Komentarz jest zbędny

Na dziś wieczór zaplanowano oficjalne rozpoczęcie Konkursu Piosenki Eurowizji. Ceremonia otwarcia, która ma miejsce w Rotterdamie, niestety odbędzie się bez Rafała Brzozowskiego i jego ekipy. Muzyk pokazał, co aktualnie dzieje się za zamkniętymi drzwiami pokoi hotelowych. Koronawirus popsuł plany polskiej delegacji, która wybrała się do Rotterdamu, by wziąć udział w Eurowizji 2021. U jednego z członków ekipy potwierdzono obecność koronawirusa. Z tego powodu cała grupa musiała poddać się samoizolacji.

Rafał Brzozowski
19.03.2021 20:13 Dziennikarze zapytali Rafała Brzozowskiego o pracę dla TVP. ,,Stacja ma swoją politykę, z którą ja nie dyskutuję”

Rafał Brzozowski będzie reprezentantem Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji. Utwór, który będzie wykonywać, jest zatytułowany The Ride. Zapytany przez Wprost o pracę dla stacji TVP odpowiedział: Stacja ma swoją politykę, z którą ja nie dyskutuję. Rafał Brzozowski, wytypowany przez stację do Konkursu Piosenki Eurowizji wytłumaczył w rozmowie z Wprost, dlaczego TVP nie mogło zgłosić piosenki Empires Alicji Szemplińskiej, która była wybrana rok temu. Przypominamy, że zeszłoroczna edycja Eurowizji została odwołana z powodu pandemii. Brzozowski podkreślił również, że praca dla TVP nie jest dla niego powodem do wstydu.

Rafał Brzozowski
19.03.2021 15:29 Rafał Brzozowski odpowiedział na krytyczne słowa Zapendowskiej. Ma inne zdanie na temat swojej muzyki

Rafał Brzozowski jest osobą z ponadprzeciętną pewnością siebie. W tym roku piosenkarz będzie mógł sprawdzić się w konkursie Eurowizji. Decyzja, że to właśnie on ma reprezentować Polskę, wywołała w internecie falę oburzenia. Wybór Rafała Brzozowskiego na reprezentanta w konkursie Eurowizji skrytykowała także Elżbieta Zapendowska. Jak Rafał Brzozowski odpowiada na krytykę?

TVP
15.03.2021 09:33 Kim jest tegoroczny reprezentant Polski na Eurowizji? Rafał Brzozowski: wiek i zawód

Rafał Brzozowski, znany jako wokalista oraz prowadzący programu „Jaka to melodia”, w tym roku sprawdzi się jako prowadzący ważnego wydarzenia muzycznego – Eurowizji Junior. Jednak kim jest Rafał Brzozowski? Ile ma lat? Jakie ma osiągnięcia? Mężczyzna ma 39 lat. Urodzony w Warszawie, ma dwójkę młodszych braci – Pawła i Adama. O życiu prywatnym Brzozowskiego nie wiadomo zbyt wiele. Przez kilka lat był w związku z Anną Tarnowską – modelką, jednak to, czy ich związek dalej trwa nie jest pewne.

Elżbieta Zapendowska
14.03.2021 22:42 Elżbieta Zapendowska podsumowała Rafała Brzozowskiego. „Nie mamy najmniejszych szans, żeby wejść do finału”

Elżbieta Zapendowska znana jest ze swoich ostrych opinii na temat osób związanych z muzyką. Ze względu na nagły wzrost popularności Rafała Brzozowskiego spowodowany jego udziałem w Eurowizji, postanowiła powiedzieć o nim kilka słów. Jak się okazało, gorzkich. Zdaje się, że słynna nauczycielka śpiewu ma niepochlebne zdanie o niektórych gwiazdach polskiej muzyki.

Rafał Brzozowski
14.03.2021 14:52 Rafał Brzozowski nie wytrzymał emocji. Padły mocne słowa do hejtera

Rafał Brzozowski od kilku dni znajduje się na ustach wszystkich Polaków. Jego wybór na reprezentanta Polski na tegorocznym Festiwalu Eurowizji, który odbędzie się w Rotterdamie, nie spodobał się wszystkim. W jego stronę poleciało mnóstwo krytyki. Na jeden z komentarzy postanowił odpowiedzieć mocnymi słowami. Rafał Brzozowski zaprezentuje na Eurowizji swoją piosenkę pt. The Ride. Wielu ludzi było zaskoczonych tym wyborem, szczególnie że mnóstwo krajów zdecydowało się na reprezentację uczestników wybranych w ubiegłym roku. W Polsce była to Alicja Szemplińska, jednak postanowiono, że wybór będzie inny.

Rafał Brzozowski
13.03.2021 16:40 Rafał Brzozowski ujawnił, dlaczego to właśnie on pojedzie na Eurowizję. Wszystko stało się jasne

Wczoraj, tj. 12 marca kraj obiegła oficjalna informacja, że Rafał Brzozowski został wybrany reprezentantem Polski na tegorocznym Festiwalu Eurowizji. Była to nieco zaskakująca decyzja, gdyż wielu ludzi spodziewało się występu Alicji Szemplińskiej. Gwiazdor zdradził w wywiadzie dla eurowizja.org, dlaczego to on, a nie Alicja pojedzie na największy festiwal piosenki na świecie. Rafał Brzozowski zaprezentuje na Eurowizji swoją piosenkę The Ride, którą fani mieli okazję już usłyszeć podczas jednego z wydań programu Pytanie na śniadanie. Piosenkarz nie ma wątpliwości o słuszności wyboru włodarzy TVP właśnie jego piosenki.

Rafał Brzozowski
12.03.2021 15:59 Narzeczona Rafała Brzozowskiego to piękna kobieta. Anna była na okładce ,,Playboya”

Rafał Brzozowski został wybrany reprezentantem Polski na tegorocznym konkursie Eurowizji. Jednak to nie jedyny powód, którym przyciągnął do siebie uwagę. Niedawno pojawił się u boku swojej narzeczonej. Jego partnerka to piękna Anna Tarnowska, która kiedyś miała okazję gościć na okładce Playboya. Rafał Brzozowski nigdy nie był wylewny w odniesieniu do swojego życia prywatnego. Fani piosenkarza nie wiedzieli nawet, że jest zakochany. Teraz pojawił się u boku ukochanej i powiedział kilka słów na ten temat.

the voice senior
07.02.2021 21:35 Rafał Brzozowski miał prowadzić finał ,,The Voice Senior”, ale nie pojawił się na planie

Wczoraj odbył się finał drugiej edycji programu The Voice Senior. Jej zwyciężczynią została Barbara Parzeczewska, która była podopieczną Andrzeja Piasecznego. Tym, co od razu rzuciło się w oczy, był brak na wizji Rafała Brzozowskiego. Jak ustalił Pudelek, piosenkarz nie pojawił się obok Marty Manowskiej ze względów zdrowotnych. Dziennikarka na szybko musiała nauczyć się jego kwestii. Finał The Voice Senior 2 dostarczył telewidzom niemałych emocji. Marta Manowska miała przed sobą ogromne wyzwanie. Musiała wziąć na barki ciężar swoich obowiązków oraz współprowadzącego Rafała Brzozowskiego, który na niedługo przed finałem miał popaść w problemy zdrowotne. Dziennikarka miała na nauczenie się jego kwestii… 3 godziny.

Rafał Brzozowski
22.12.2020 15:20 Rafał Brzozowski i Iza Krzan są parą? Flirtowali na oczach widzów, Miss Polonia: „Mam nadzieję, że on również to potwierdzi”

Rafał Brzozowski i Izabella Krzan prowadzili razem Koło fortuny. Zaczęły pojawiać się plotki, że być może łączy ich coś więcej niż tylko praca i przyjacielskie relacje. Niektórzy uważali nawet, że podczas programu flirtowali na oczach tysięcy widzów. Czy są parą? Miss Polski zabrał głos w tej sprawie. Rafał Brzozowski i Izabella Krzan cieszą się popularnością wśród widzów TVP. Pracowali razem przy realizacji programu Koło fortuny, jednak później piosenkarza przeniesiono do Jaka to melodia? Czy zdążyło ich połączyć coś więcej niż tylko praca?

jaka to melodia
14.12.2020 09:08 Kto najlepiej prowadził „Jaka to melodia?” Robert Janowski, Norbi, czy Rafał Brzozowski?

Jaka to melodia? to program kultowy. Aż trudno uwierzyć, że od emisji pierwszego odcinka minęło aż 23 lata. Przez większość tego czasu prowadzącym był Robert Janowski. Dopiero w 2018 roku miejsce Janowskiego zajął Rafał Brzozowski, przez pewien czas program prowadził też Norbi. Który z nich najbardziej podobał wam się w tej roli? Jaka to melodia? została pierwszy raz wyemitowana 4 września 1997 roku. Program jest oparty na amerykańskim formacie, który nosi tytuł Name the tune.

Tomasz Kammel
03.08.2020 18:15 Tomasz Kammel stracił pracę w TVP. Niesłychane, kto zajmie jego miejsce

Tomasz Kammel był twarzą m.in. takich produkcji jak Pytanie na śniadanie, The Voice of Poland czy Dance, dance, dance. Prowadził programy nie tylko produkcji TVP, lecz także Polsatu. W najnowszej odsłonie The Voice Senior już nie zobaczymy popularnego dziennikarza.Tomasz Kammel jest znanym prezenterem i dziennikarzem. Dużą popularność przyniosło mu prowadzenie programów rozrywkowych. Ostatnio stracił jednak posadę w TVP. Kto zajmie jego dotychczasowe miejsce?

Rafał brzozowski
17.06.2020 22:28 Każdy może wynająć Rafała Brzozowskiego. Teraz za niewielkie pieniądze gwiazdor zrobi wyjątkową rzecz, „Możecie do mnie pisać”

Rafał Brzozowski to jeden z najbardziej lubianych piosenkarzy, a jego przeboje podbiły serca szczególnie damskiego grona słuchaczy. Teraz prowadzący Jakiej to melodii oraz Koła fortuny ma dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę. Jak się okazuje, za pomocą specjalnej aplikacji mogą oni nawiązać kontakt z artystą i otrzymać od niego wyjątkowe nagranie. Rafał Brzozowski do wynajęcia? Od teraz już tak. Jak się okazuje, za niewielkie pieniądze, każdy z nas może otrzymać od słynnego muzyka wyjątkowe, spersonalizowane nagranie. Marzysz, aby gwiazdor złożył ci lub bliskiej ci osobie urodzinowe życzenia, lub odśpiewał ulubioną piosenkę? To nie tylko możliwe, ale i łatwe jak nigdy. Wystarczy zrobić jedną rzecz.

TVP
29.04.2020 21:28 TVP wraca z uwielbianym programem Polaków. Pokazali zdjęcie z Rafałem Brzozowskim

Od momentu wybuchu epidemii koronawirusa, część programów została zdjęta z anteny TVP. Jednak jak wynika z najnowszych informacji przekazanych przez Telewizję Polską, już wkrótce będziemy mogli oglądać najnowsze odcinki jednego z popularnych programów. Rafał Brzozowski został uwieczniony na zdjęciu, podczas pracy na planie. TVP znów będzie emitować program, uwielbiany przez wszystkich Polaków. Już wkrótce na ekrany powróci popularne show, o czym poinformowano na oficjalnym profilu. Rafał Brzozowski dumne pozuje na zdjęciu prosto z planu. Wokalista zapewniał, że cała ekipa przestrzega wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nie możemy się doczekać najnowszych odcinków.

TVP
22.02.2020 10:02 Rafał Brzozowski planuje ślub. Kim jest jego piękna ukochana?

Ślub Rafała Brzozowskiego zbliża się wielkimi krokami? Kobieta, która skradła serce muzyka, oprócz powalającego wyglądu może pochwalić się również talentem aktorskim. Niewiele osób wie, ale pojawiła się już w pewnym serialu. Rafał Brzozowski aktualnie jest jednym z najbardziej lubianych polskich wokalistów. O fakcie tym świadczy, chociażby tegoroczna Telekamera w kategorii Osobowość Roku, która powędrowała w jego ręce. Oprócz dokonań muzycznych, fanów niezwykle interesuje życie uczuciowe swojego ulubieńca. Wiadomo bowiem, że od kilku dobrych lat związany jest z przepiękną modelką. Tymczasem okazuje się, że zakochani planują ślub.

rafał brzozowski
04.02.2020 09:47 Rafał Brzozowski z partnerką. Gwiazdor TVP z piękna blondynką u boku na Telekamerach

Rafał Brzozowski zdobył Telekamerę 2020 w kategorii osobowość telewizyjna. Gwiazdor TVP na gali pojawił się ze swoją partnerką. Mimo że ten wieczór należał do piosenkarza, powalająca urodą blondynką, zdecydowanie go przyćmiła. Ukochana Brzozowskiego na ściance wyglądała jak milion dolarów. Kim jest partnerka Rafała Brzozowskiego? Świat show-biznesu nie jest jej obcy. Nie ulega wątpliwości, że Rafał Brzozowski zyskał ogromną popularność i przychylność widzów, dzięki Kole Fortuny, którego jest gospodarzem. Jego nietuzinkowe poczucie humoru i niebanalne podejście do życia spowodowały, że od pewnego momentu jest na językach wszystkich. Fakt, iż na tegorocznych telekamerach pokonał Dorotę Wellman, Martę Manowską czy Katarzynę Dowbor, prawdopodobnie dla nikogo nie jest zaskoczeniem.

  • 1
  • 2