Lelum.pl > Rafał Maslak

Rafał Maslak

Rafał Maślak
05.10.2021 20:11 Córka Rafała Maślaka trafiła do szpitala

Dotarły do nas niepokojące informacje o rodzinie Rafała Maślaka. Córka modela – Michalina – trafiła bowiem do szpitala, gdzie opiekuje się nią żona byłego Mistera Polski. Kamilę Nicpoń spotkały jednak na miejscu wyjątkowo nieprzyjemne zdarzenia, związane z rzeczywistością polskiej służby zdrowia. Co się stało?

Rafał Maślak
12.08.2021 21:55 Rafał Maślak został ojcem. Zewsząd spływają gratulacje, imię malucha zachwyca

Rafał Maślak już kilka miesięcy temu poinformował swoich fanów, że razem z żoną spodziewają się drugiego dziecka. Jak się okazuje, maluszek już przyszedł na świat. Gwiazdor zdradził imię dziecka. Rafał Maślak po raz drugi został ojcem. Na swoim Instagramie przekazał swoim fanom tę radosną nowinę. Imię niemowlęcia jest naprawdę piękne.

YouTube/ Rafał Maślak
12.02.2021 12:40 Czy mężczyzna wytrzymałby poród? Rafał Maślak postanowił sprawdzić

Rafał Maślak wybrał się do Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji, aby za pomocą specjalnej aparatury, sprawdzić jaki ból odczuwa kobieta podczas porodu. ,,To nie było nic fajnego. Drogie kobiety naprawdę pełen szacunek”. Rafał Maślak to były Mister Polski. 29 marca 2019 roku wraz ze swoją żoną Kamilą Nicpoń przywitali na świecie dziecko. Chłopiec ma na imię Maksymilian. W tym czasie Rafał założył również kanał na YouTube „Maksymalny tata”. Pokazuje tam ważne momenty z życia dziecka, a także porusza tematy związane z ciążą i wychowywaniem dzieci.

kim jest żona rafała maślaka
10.03.2019 10:51 Kim jest żona Rafała Maślaka? Kamila Nicpoń ma biznes, który pokochały kobiety

Kim jest żona Rafała Maślaka? Jeden z najprzystojniejszych mężczyzn z polskiego show-biznesu jest już zajęty. Rafał Maślak w sierpniu 2018 roku wziął ślub z Kamilą Nicpoń. Kim jest kobieta, której udało się usidlić znanego modela? Niewiele osób wie, że Kamila Nicpoń ma biznes, który pokochały kobiety. Rafał Maślak swoją żonę poznał w nietypowych okolicznościach. Parę poznała się w pracy na planie teledysku, który jak się okazało, był fundamentem ich wielkiej miłości. Co więcej, na ich pierwszym spotkaniu Rafał był ze swoją ówczesną dziewczyną. Kim jest żona Rafała Maślaka i jak poznała się z modelem?

Rafał Maślak
15.08.2018 15:42 Rafał Maślak JUŻ PO ŚLUBIE. Pokazał piękne zdjęcia

Rafał Maślak wziął ślub z Kamilą Nicpoń. Zdjęcia z uroczystości umieścił na swoim Instgaramie. Są piękne! Rafał Maślak to Mister Polski 2014. Swoich fanów poinformował o wydarzeniu po fakcie.