Lelum.pl > Rak

Rak

Andrzej Bober
24.05.2023 09:28 Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"

Andrzej Bober przez lata swojej szczerej i bezkompromisowej działalności publicystycznej zaskarbił sobie sympatię niemałego grona fanów. Tym razem jednak musiał przekazać im bardzo smutną wiadomość. Zrobił to jednak w swoim stylu.Choć w pierwszej chwili informacja dziennikarza mogła mieć wręcz dramatyczny wydźwięk, ten jest jednak dobrej myśli.

kobieta
01.02.2021 14:29 Muzyk disco-polo jest chory na raka. W sieci pojawił się rozpaczliwy apel, ruszyła zbiórka

Open FM podało niepokojącą informację. Znany muzyk disco-polo jest chory na raka. W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy na pomoc dla gwiazdy. U Łukasza Czyby, czyli członka duetu Vipodance zdiagnozowano złośliwego raka jelita grubego. Jak podaje Open FM, w sieci właśnie ruszyła zbiórka pieniędzy na rzecz artysty.

rak
03.08.2020 21:12 Reprezentantka Polski zachorowała na raka, nie jest w stanie sama się poruszać. Błaga o pomoc, jest naprawdę źle

Erwina Ryś-Ferens w latach 70. i 80., była jedną z najlepszych łyżwiarek szybkich na świecie. Słynna polska sportsmenka przez lata reprezentowała kraj podczas igrzysk zimowych, gdzie trzykrotnie zajęła piąte miejsce. Niestety, teraz jej największą rywalką jest choroba. Rak sprawił, że została przykuta do wózka. Rak to okrutna choroba, która potrafi odebrać nadzieję. Niestety, codziennie musi się z nią zmagać słynna polska sportsmenka. Kobieta w wyniku postępujących zmian, od wielu miesięcy przykuta jest do wózka i nie jest w stanie samodzielnie się poruszać. Erwina Ryś-Ferens błaga o pomoc. Była reprezentantka Polski robi wszystko, by się nie poddawać.

RAK
31.07.2020 09:46 Uwielbiany sportowiec zawiesza karierę. Jego 5-letni synek zachorował na raka

5-letni chłopczyk zachorował na bardzo rzadki nowotwór. Jest to rak nerek. U dzieci bardzo rzadko występujący, wymagający operacji, a później chemioterapii. Sportowiec nie zastanawiał się długo i zawiesił swoją działalność zawodową.Rak zaatakował małego synka znanego sportowca. Niestety, jest to bardzo rzadki przypadek nowotworu, więc rodzina musi się zmobilizować, by wspierać malca w tak trudnym starciu z chorobą. Z tego powodu mężczyzna rezygnuje z kariery, oddając się całkowicie opiece nad synkiem.

Andrzej Strzelecki
18.06.2020 16:10 Aktor „Klanu” chory na raka, ma kłopoty z mówieniem. Tragiczna wiadomość obiegła media

Andrzej Strzelecki znany m.in. z Klanu oraz z filmu W pustyni i w puszczy, jest chory na raka. O chorobie poinformował w trakcie krótkiego wywiadu dla TVP. Mężczyzna ma kłopoty z mówieniem i jak sam wspomina, przestaje być sobą i nie ma już na to wpływu. Smutna wiadomość obiegła dziś wszystkie media.Istnieje jednak szansa, że Andrzej Strzelecki wyzdrowieje. Mężczyzna, który walczy z nieoperacyjnym rakiem płuc i oskrzeli, zbiera pieniądze na kosztowe leczenie w USA. W tym celu można wpłacać pieniądze na stronie Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie.

zdrowie
01.06.2020 19:34 Wygląda jak zwykły strupek, większość z nas nic nie podejrzewa. Konsekwencje mogą być katastrofalne

Rak kolczystokomórkowy związany jest z oddziaływaniem promieniowania UV. W związku z czym najczęściej dotyka on najbardziej odsłoniętych części ciała – głowę, szyję, kończyny czy tułów. Ryzyko wystąpienia tego nowotworu wzrasta wraz z wiekiem.Zdrowie jest najważniejsze. Warto to mieć na uwadze, oglądając swoje ciało. Strupki, które wyglądają całkiem niegroźnie i pojawiają się głównie w dojrzałym wieku, zazwyczaj nie budzą naszego niepokoju. A tymczasem powinny. To może być początkowe stadium raka kolczystokomórkowego (SCC). To jeden z najczęstszych raków skóry – zaraz po czerniaku. Jak podaje portal kobieta.interia.pl, aż 30 proc. przypadków nowotworów skóry, może dotyczyć raka kolczystokomórkowego .

rak
01.12.2019 11:11 Rak zmienił życie Weroniki Książkiewicz. Gwiazda musiała nauczyć się żyć na nowo

Rak na zawsze zmienił życie Weroniki Książkiewicz. Po dramatycznym okresie, w którym musiała walczyć o swoje zdrowie, przewartościowała wiele spraw. Musiała zmienić priorytety, aby pogodzić się z przeszłością i walczyć z problemami związanymi z bolesnym rozstaniem. Weronika Książkiewicz nie ukrywa, że w ciągu ostatnich dziesięciu lat przeżyła wiele. Rak i zakończenie związku z ojcem swojego syna były dla niej bardzo trudne. Szukała sposobów na przetrwanie, ale tylko jeden z nich okazał się skuteczny i jest mu wierna do dziś. Wyznała, że bez tego byłoby jej bardzo ciężko.

nowotwór
18.11.2019 22:19 Chora na raka gwiazda TVN twierdzi, że woda z kranu jest jedną z przyczyn powstawania nowotworu. Fani: „To ściema”

Nowotwór dotknął gwiazdę TVN w najmniej spodziewanym momencie. W tym roku usłyszała, że cierpi na raka piersi. Teraz opublikowała na Instagramie zaskakujący wpis. Napisała, że jedną z przyczyń zachorowań jest… woda z kranu. Fani nie dowierzają, „To ściema” piszą. Nowotwór to choroba, której przyczyną są wciąż badane przez najlepszych naukowców na świecie. Gwiazda TVN cierpiąca na raka postanowiła również zabrać głos w dyskusji i napisała, że jedną z przyczyn pojawiania się choroby jest woda z kranu.

kobieta
03.11.2019 15:44 Matka legendarnej piosenkarki choruje na raka. Gwiazda odwołała dla niej koncerty

Matka słynnej piosenkarki choruje na raka. Gwiazda chce wspierać ją w tym trudnym czasie i podczas ostatniego wywiadu zapowiedziała, że odwoła część trasy koncertowej zaplanowanej na przyszły rok. W lipcu 2020 roku miała wystąpić w Polsce, teraz jej spotkanie z fanami stanęło pod znakiem zapytania. Matka Taylor Swift znowu choruje na raka. Kobieta wygrała z chorobą w 2015 roku, niestety, w marcu piosenkarka poinformowała, że nastąpił nawrót. Od tamtej pory jej stan się nie poprawił, co wpłynie na głośno zapowiadaną trasę koncertową artystki. Fani czekają na dalsze informacje.

anita werner: mama
15.03.2019 10:55 Mama Anity Werner zmarła kilka lat temu na raka. Gwiazda TVN bardzo to przeżyła

Anita Werner: mama dziennikarki kilka lat temu zmarła na raka. Gwiazda TVN bardzo to przeżyła i dziś głośno mówi o konieczności regularnych badań. Mimo wielu sukcesów zawodowych, życie Werner nie zawsze było usłane różami. Dziennikarka dopiero niedawno zdecydowała się opowiedzieć publicznie o swojej mamie. 40-latka już od 17 lat związana jest ze stacją TVN i uważa się ją za jedną z najbardziej lubianych prezenterek. Jakiś czas temu w programie Uwaga! opowiedziała historię rodzinną, która może być przestrogą dla wszystkich kobiet. Anita Werner: mama dziennikarki zmarła na raka piersi kilka lat temu.