Lelum.pl > Rak Piersi

Rak Piersi

disco-polo
16.03.2021 20:47 Sarah Harding ma raka piersi. ,,Lekarz mówi, że nie dożyję kolejnych świąt”

Sarah Harding, artystka znana z brytyjskiego girlsbandu Girls Aloud, choruje na raka piersi. We fragmencie opublikowanym w The Times przyznała, że zostało jej kilka miesięcy życia. Sarah Harding to piosenkarka z Wielkiej Brytanii. Jest członkinią zespołu Girls Aloud. Zespół swoje najlepsze lata miał w pierwszej dekadzie XXI wieku. W tamtych czasach Girls Aloud było jednym z najważniejszych popowych zespołów w Wielkiej Brytanii.

pomoc
13.01.2021 11:59 Dramat uczestniczki show. Błaga fanów o pomoc, zmaga się z poważną chorobą

Jedna z uczestniczek Big Brothera zmaga się z poważną chorobą. Natalia Dawidowska błaga fanów o pomoc w walce z rakiem piersi. Leczenie jest bardzo kosztowne, przez co kobieta popadła w kłopoty finansowe. Nie stać ją, aby opłacić wszystkie bieżące wydatki, dlatego poprosiła o wsparcie. — Jeśli jest tutaj ktoś, kto ma możliwość i chęć pomocy finansowej, będę ogromnie wdzięczna — napisała na Instagramie Natalia Dawidowska, dodając numer konta.

BENEDYKT XVI
30.09.2020 22:45 Uwielbiali ją widzowie TVP, TVN i Polsat. Aktorka ma 4. stadium raka, chce żegnać się z bliskimi

TVP, TVN i Polsat puszczały hity z jej udziałem, wszyscy uwielbiali te produkcje. Okazało się, że aktorka ma czwarte, najpoważniejsze stadium raka. W bardzo szczerym wywiadzie dla Elle wyznała, że już chce żegnać się z bliskimi. Mało kto się spodziewał, że z jej ust padną tak szokujące słowa. Fani aktorki są wprost zdruzgotani, nie kryją swojego smutku.Aktorka znana z TVP, TVN i Polsatu jest poważnie chora Ludzie wybiegli na ulice. Kłęby dymu, krzyki, zewsząd słychać syreny. Wszystko dzieje się właśnie teraz Ostatnie wydanie „Wiadomości” TVP nie zostanie zapomniane. Ofiary prześladowań potraktowane w okropny sposób Posiadasz mieszkanie własnościowe? Niedługo mogą zapukać do twoich drzwi, kary są ogromne Rak powrócił i w dodatku pojawiły się przerzuty na kręgosłup. Lekarze są zdania, że choroba nadal będzie postępować, już teraz nowotwór znajduje się w czwartym stadium. Dlatego aktorka podjęła dramatyczną decyzję, już postanowiła, w jaki sposób pożegna się z bliskimi. Swoje zamiary zdradziła w jednym z wywiadów dla Elle.Aktorka, którą Polacy znają z wielu produkcji czołowych stacji, takich jak TVP, TVN czy Polsat już jakiś czas temu poinformowała o swojej chorobie. Artysta ma czwarte stadium raka.Shannen Doherty polscy widzowie kojarzą głównie z takich produkcji jak: Beverly Hills, 90210 (1990), Czarodziejki (1998), Śmiertelne zauroczenie (1988), Szczury z supermarketu (1995) czy Dziewczyny chcą się bawić (1985). Jak donosi portal radiozet.pl pod koniec 2019 roku gwiazda ogłosiła, że ma raka piersi. Pierwszy raz taką diagnozę usłyszała w 2015 roku. Wtedy przeszła dwuletnią chemioterapię oraz poddała się mastektomii i wygrała z chorobą. Niestety nie na długo.