Lelum.pl > Raper

Raper

Bezczel
22.09.2021 16:25 Nie żyje raper Bezczel. Opublikowano oficjalne oświadczenie

Nie żyje Michał Banaszek, polski raper, znany pod ksywką Bezczel. Dzisiaj wytwórnia muzyczna Step Records opublikowała ważne oświadczenie i pilny apel do fanów. Wielbiciele rapera próbują znaleźć w sieci informacje, co było przyczyną śmierci Bezczela. Wytwórnia Step Records, z jaką współpracował, opublikowała na Facebooku ważne oświadczenie.

Nie żyje MC Kevin
01.06.2021 23:47 Kultowy wokalista chciał ukryć zdradę przed żoną. Nie żyje, zmarł w przykrych okolicznościach

Media przekazują przykrą wiadomość, nie żyje wielki brazylijski gwiazdor. Raper i wokalista zginął w wyniku upadku z dużej wysokości. Artysta spadł z piątego piętra próbując ukryć zdradę przed żoną. Nie żyje Kevin Nascimento, znany wielu odbiorcom jako MC Kevin. Artysta cieszył się dużą popularnością, gromadząc ponad 10 mln obserwatorów na Instagramie. Wypadek, który doprowadził do śmierci wokalisty, miał miejsce w połowie maja 2021 roku, teraz poznaliśmy przykre okoliczności jego śmierci.

Chick Vennera
28.12.2020 22:58 Nie żyje 22-letni raper z Polski. Sprawca uciekł z miejsca wypadku, o śmierci poinformowali inni artyści

Dramatyczne wiadomości dochodzą z miasta Ostrołęka w województwie mazowieckim. Nie żyje zaledwie 22-letni raper z Polski o ksywie Bipolar. Chłopak zginął przechodząc przez pasy w oznakowanym miejscu. Mężczyzna, który potrącił rapera uciekł z miejsca zdarzenia, jednak funkcjonariusze tamtejszej policji zdążyli już ująć sprawcę. O śmierci chłopaka poinformowali inni artyści w mediach społecznościowych. Jak podaje oficjalny portal internetowy mazowieckiej policji, do zdarzenia doszło 25 grudnia. Raperzy powiązani z działalnością chłopaka jako pierwsi podali informację, że nie żyje. Dobrze aspirujący zawodnik świata hip-hop miał przed sobą świetlaną przyszłość i wielki talent.

ksiądz
08.12.2019 18:53 Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał zaledwie 21 lat

Atak padaczki poprzedził śmierć młodego muzyka. Chociaż mężczyzna został przewieziony do szpitala, nie udało się go uratować. Odszedł, pogrążając w żałobie fanów i bliskich. Choroba dopadła go niespodziewanie, tuż po tym, jak jego samolot wylądował na lotnisku w Chicago. Śmierć 21-letniego rapera wstrząsnęła światem muzyki. Nic nie wskazywało na to, że mężczyzna choruje. Jego odejście poprzedził atak padaczki, którego mężczyzna dostał na lotnisku. Nieznana jest jeszcze przyczyna jego śmierci, wiadomo jednak, że kiedy zabierany był przez pogotowie, miał między innymi krwotok z ust.

nie żyje John Witherspoon
03.11.2019 14:39 Nie żyje młody raper. Miał tylko 21 lat, przyczyny śmierci są nieznane

Śmierć znanego rapera wstrząsnęła zarówno fanami, jak i rodziną. Pogrążony w żałobie ojciec oddaje cześć zmarłemu synowi, wyrażając jednocześnie swoje cierpienie. To właśnie on znalazł nieprzytomnego syna w ich domu. Odpowiednie służby zajmują się obecnie ustaleniem przyczyn śmierci chłopaka. Przedstawiciel rodziny prosi o uszanowanie ich prywatności w tych ciężkich dniach. Nic nie zapowiadało, że artysta odejdzie w wieku zaledwie 21 lat. Jego śmierć wciąż jest nierozwiązaną tajemnicą, jako że chłopak nie cierpiał na żadną przewlekłą chorobę.