Lelum.pl > Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk
31.05.2020 10:12 Renata Kaczoruk na najnowszym zdjęciu, w objęciach pięknych kobiet. „Mój coming out”

Renata Kaczoruk pokazała zdjęcie, na którym czule tuli się z dwiema kobietami. Wielu czekało na mój coming out – napisała na wstępie swojego obszernego postu. Modelka szybko rozwiała wątpliwości swoich fanów i przyznała, że ma słabość do pięknych kobiet ze wspólnej fotografii, które są jej siostrami.Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego postanowiła otworzyć się przed fanami. Renata Kaczoruk opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowe zdjęcie z siostrami i w obszernym wpisie podziękowała im za wspólne chwile. Modelka coraz częściej zaprasza nas do swojego prywatnego życia.

kuba wojewódzki
07.01.2020 10:10 Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego cała posiniaczona. Fani zaniepokojeni, co się stało modelce?

Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego dodała na swój instagramowy profil niepokojące zdjęcie. Była na nim cała w siniakach. Obserwatorzy przejęci zdrowiem pięknej modelki dopytywali, co się stało. Skąd na jej ciele tyle siniaków? Choć Renata Kaczoruk, znana wszystkim również jako Renulka, od czasów rozstania z Kubą Wojewódzkim coraz rzadziej bywa na wystawnych, branżowych imprezach, jest niezwykle aktywna na swoim instagramowym profilu. Właśnie tam była dziewczyna dziennikarza zamieściła zdjęcie, które zaniepokoiło jej fanów.

ile waży renata kaczoruk
26.02.2019 12:18 Ile waży Renata Kaczoruk? Modelka ma 181 cm wzrostu, a jej waga jest piórkowa

Ile waży Renata Kaczoruk? Modelka, którą mieliśmy okazję lepiej poznać dzięki programowi Azja Express, jest szczuplutka! Ma 181 cm wzrostu, a jej waga jest piórkowa. Zobacz, jakie wymiary ma Renata Kaczoruk. Jak wiadomo, modelki muszą spełnić mnóstwo wymogów, by pracować w zawodzie. Mało kto wie, że Renata Kaczoruk zajmuje się profesjonalnie modelingiem odkąd była nastolatką! Na koncie ma udział w pokazach światowych projektantów i ciężko pracowała na to, co ma. Ile waży Renata Kaczoruk i jakie są jej wymiary?

Renata Kaczoruk
03.06.2018 15:33 NAGA Renata Kaczoruk pokazuje balony! Kubo, czy ci nie żal?

Renata Kaczoruk po rozstaniu ze swoi wieloletnim partnerem wyraźnie kwitnie. Modelka postanowiła wprowadzić ogromne zmiany w swoim życiu, dlatego porzuciła starszego kochanka i postawiła na rozwój osobisty. W mediach zrobiło się bardzo głośno o tym, że Renulka postanowiła zakończyć związek z Kubą. Para wykazywała się w ciężkich chwilach wsparciem i mogłoby się wydawać, że zakochani nie robią sobie zupełnie nic z opinii publicznej. Choć Kaczoruk i Wojewódzki nie odnieśli się jeszcze do sytuacji, to pojawiły się osoby, które chętnie zdradziły powód rozstania – pisaliśmy o tym tutaj. Renata podjęła bardzo odważną decyzję i chce realizować się w pracy, którą naprawdę lubi. Podejmuje też istotne społeczne tematy.

Renata Kaczoruk
01.06.2018 13:33 Renata Kaczoruk pokazała urocze zdjęcie z nową miłością! „Zakochałam się”

Renata Kaczoruk po rozstaniu ze swoi wieloletnim partnerem wyraźnie kwitnie. Modelka postanowiła wprowadzić ogromne zmiany w swoim życiu, dlatego porzuciła starszego kochanka i postawiła na rozwój osobisty. Choć od rozstania minęło naprawdę niewiele, Kaczoruk już zdążyła się zakochać. Kto skradł jej serce? W mediach zrobiło się bardzo głośno o tym, że Renulka postanowiła zakończyć związek z Kubą. Para wykazywała się w ciężkich chwilach wsparciem i mogłoby się wydawać, że zakochani nie robią sobie zupełnie nic z opinii publicznej. Choć Kaczoruk i Wojewódzki nie odnieśli się jeszcze do sytuacji, to pojawiły się osoby, które chętnie zdradziły powód rozstania – pisaliśmy o tym tutaj. Renata podjęła bardzo odważną decyzję i chce realizować się w pracy, którą naprawdę lubi. Czy kolejny raz Kaczoruk zrezygnuje z marzeń na rzecz miłości?

makijaż wieczorowy
23.05.2018 18:08 Rozenek o rozpadzie związku Renulki i Wojewódzkiego. Jej słowa zaskakują

Kilka tygodni temu rozstała się jedna z najgorętszych par polskiego showbiznesu. Koniec wielkiej miłości Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego nastąpiła po 5 latach relacji. Co na temat miłosnego zawodu Wojewódzkiego ma do powiedzenia Małgorzata Rozenek-Majdan? Nie jest tajemnicą, że gwiazdy telewizji TVN za sobą nie przepadają… Medialny konflikt na linii Rozenek-Wojewódzki-Kaczoruk jeszcze kilka miesięcy temu cieszył wszystkie portale plotkarskie w kraju. Wojna podjazdowa trwała w najlepsze. Kuba sugerował, że Rozenek weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej, ta nie pozostawała mu dłużna i porównała go do pijaka spod budki z piwem. Gwiazdy show-biznesu bardzo lubią oceniać innych i komentować ich działania. Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła skomentować rozpad związku Renulki i Wojewódzkiego. Czy wbiła szpilkę? Będziecie zaskoczeni jej reakcją.

Kuba Wojewódzki
17.05.2018 17:20 Już wiadomo, dlaczego Renulka i Wojewódzki się rozstali. Postawił jej ultimatum

Kuba Wojewódzki z nową modelką u boku, nie robił na nikim wrażenia. Znany showman i kobieciarz niemal ciągle był widywany z dużo młodszymi pięknościami. Miłość z Renatą Kaczoruk kwitła. Sprawy zaczęły się komplikować, gdy modelka pojawiła się w programie Azja Express. Praktycznie od razu stała się najmniej lubianą osobą w show-biznesie, Wojewódzki cały ten czas stał u jej boku i bronił. Teraz pojawiły się informacje, że para się rozstała, a my wiemy dlaczego! We wtorek wszystkie media obiegła wiadomość, że Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk nie są już parą. Mimo że oboje robili wszystko, żeby ludzie ich nie lubili, chyba większość z nas uważała, że ta dwójka jest wyjątkowo dobrana. Teraz okazuje się, że związek, który wyglądał na trwały i silny – nie przezwyciężył najnowszej próby. W mediach pojawiły się doniesienia, że para rozstała się już jakiś czas temu, a Renata wyjechała za granicę.

Kuba Wojewódzki
15.05.2018 15:03 Wojewódzki się załamał. Na jaw wyszedł jego prywatny dramat

Kuba Wojewódzki od zawsze słynął z zamiłowania do młodszych kobiet. Dziennikarz spotykał się z mnóstwem pięknych pań, jednak żadna nie była w stanie na dłużej zawładnąć jego sercem. W końcu w jego życiu pojawiła się Renata Kaczoruk, z którą przez pięć lat tworzył szczęśliwy związek. Czy Renata złamała serce Wojewódzkiego? Król telewizji TVN jest załamany. Nadszedł koniec związku Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk! Modelka była młodsza od dziennikarza o 23 lata. Jednak chyba pomimo różnicy wieku, para dobrze się dogadywała. Związek trwał pięć lat, ale młoda Kaczoruk, po udziale w programie Taniec z gwiazdami, złapała wiatr w żagle i postanowiła samotnie wypłynąć na show-biznesowe salony. Zostawiła Wojewódzkiego, który zapewnił jej sławę i postanowiła na samotne życie w świetle fleszy. Kuba jest załamany jej decyzją.