Lelum.pl > Rodziny Gwiazd

Rodziny Gwiazd

Edyta Górniak
14.01.2021 16:22 Dramat w rodzinie Edyty Górniak. Tygodnik informuje o wypadku bliskiej osoby, gwiazda w rozpaczy

Edyta Górniak z pewnością przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Tygodnik przekazał o straszliwym wypadku jej ojczyma, który trafił do szpitala. Konieczna będzie bardzo skomplikowana operacja, która może mieć wpływ na dalsze losy rodziny. Według doniesień tygodnika Na żywo Edyta Górniak przeżywa dramat. Zdzisław Jasik, który na co dzień jeździ taksówką, miał wypadek. Podczas jednego z kursów wjechała w niego młoda kobieta. Ojczyma diwy przewieziono do szpitala, jednak nie wiadomo czy uda mu się powrócić do pełni sił, potrzebna będzie skomplikowana operacja.

siostra
09.02.2020 14:00 Robert Lewandowski pokazał siostrę. Jest piękną kobietą z wieloma sukcesami

Siostra Roberta Lewandowskiego jakiś czas temu zdecydowała się zakończyć sportową karierę. Jak wieści donoszą, niezwykle piękna kobieta spodziewa się dziecka. Czy postanowiła skupić się na życiu rodzinnym? Piłkarz właśnie pokazał ich wspólne zdjęcie. Macierzyństwo to szczególny czas, wart wszystkich odstępstw i wyrzeczeń. Nie jedna kobieta, która dowiaduje się, że zostanie matką, decyduje się na przerwanie kariery, szczególnie jeżeli jej praca nie jest typowym zawodem. Siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska, spodziewa się kolejnego potomka i zakończyła karierę sportową. Kim jest siostra Roberta Lewandowskiego? Milena Lewandowska zakończyła karierę. Starsza siostra Roberta Lewandowskiego, tak jak jej brat miała smykałkę do sportu i była zawodniczką siatkarskiej drużynie AZS Politechniki Warszawskiej. Kobieta postanowiła zakończyć karierę i skupić się na życiu rodzinnym. Milena Lewandowska, a dokładniej Milena Lewandowska-Miros w 2014 roku wzięła ślub z Radosławem Mirosem, z którym wspólnymi siłami otworzyli markę Signor Leone z elegancką odzieżą męską. Małżeństwo ma już jedno dziecko, wspaniałego synka Leona, lecz jak donoszą najnowsze wieści, rodzina ma ulec powiększeniu. Soda oczyszczona sprawi, że twoja cera będzie nieziemsko piękna. Wystarczy dodać jeden składnik Pamiętacie piękną policjantkę z Rancza? Dziś wygląda jeszcze lepiej, pochwaliła się figurą Siostra Roberta Lewandowskiego jakiś czas temu zdecydowała się zakończyć sportową karierę. Jak wieści donoszą, niezwykle piękna kobieta spodziewa się dziecka. Czy postanowiła skupić się na życiu rodzinnym? Piłkarz właśnie pokazał ich wspólne zdjęcie. Macierzyństwo to szczególny czas, wart wszystkich odstępstw i wyrzeczeń. Nie jedna kobieta, która dowiaduje się, że zostanie matką, decyduje się na przerwanie kariery, szczególnie jeżeli jej praca nie jest typowym zawodem. Siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska, spodziewa się kolejnego potomka i zakończyła karierę sportową. Kim jest siostra Roberta Lewandowskiego? Milena Lewandowska, a dokładniej Milena Lewandowska-Miros w 2014 roku wzięła ślub z Radosławem Mirosem, z którym wspólnymi siłami otworzyli markę Signor Leone z elegancką odzieżą męską. Małżeństwo ma już jedno dziecko, wspaniałego synka Leona, lecz jak donoszą najnowsze wieści, rodzina ma ulec powiększeniu. Soda oczyszczona sprawi, że twoja cera będzie nieziemsko piękna. Wystarczy dodać jeden składnik Pamiętacie piękną policjantkę z Rancza? Dziś wygląda jeszcze lepiej, pochwaliła się figurą

siostra
06.01.2020 20:04 Siostra Viki Gabor jest przepiękna! Kibicowała piosenkarce od początku

Siostra Viki Gabor od zawsze była ogromnym wsparciem dla młodej artystki. Niezależnie od wzlotów czy upadków, zawsze stała przy boku piosenkarki. Poza wielkim sercem może pochwalić się również nietuzinkową urodą! Zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci nie ukrywa, jak ogromnym wsparciem jest dla niej jej rodzina. Siostra wschodzącej gwiazdy młodego pokolenia, towarzyszyła jej zarówno podczas przesłuchań do programu The Voice Kids jak i finału Eurowizji Junior. Viki Gabor znana jest nie tylko ze swojego dojrzałego głosu, ale także zachwycającej urody. Okazuje się, że jej starsza o 4 lata siostra również jest niezwykle piękna i utalentowana. Poznaliście już Melisę Gabor?

magda gessler
20.12.2019 11:55 Ojciec Magdy Gessler to tajemnicza postać. Kim jest Mirosław Ikonowicz?

Ojciec Magdy Gessler został bohaterem jednego z jej najnowszych wpisów na Instagramie. Poza wizualnym podobieństwem taty i córki łatwo zauważyć uczucie, jakim najsłynniejsza polska restauratorka darzy swojego ojca: Nie ma to jak z tata … kochany mój .. zawsze pomocny i wspierający przystojny, napisała na swoim profilu kreatorka stylu i smaku. Rodzina to bardzo ważna część życia Magdy Gessler — z córką Larą łączy ją niesamowita więź, a z synem Tadeuszem skomplikowana relacja, która z czasem uległa wielkiej poprawie — wystąpili wspólnie w programie TVN, Starsza pani musi fiknąć. Teraz pochwaliła się zdjęciem z ukochanym tatą…

siostra
13.12.2019 13:24 Siostra Olgi Tokarczuk jest bardzo tajemniczą postacią. Noblistka zawsze mówi o niej w wyjątkowy sposób

Siostra Olgi Tokarczuk jest bardzo tajemniczą postacią, ale odgrywa wielką rolę w życiu noblistki, która niechętnie mówi o swojej prywatności. Kobiety łączy niezwykła więź, choć fizycznie nie są do siebie podobne. Obie są niezwykle wrażliwe i mają podobne spojrzenie na wiele spraw. Olga Tokarczuk spotkała się z minister kultury Szwecji, Amandą Lind. Panie są do siebie tak podobne, że internauci zastanawiają się, czy są ze sobą spokrewnione. Prawdziwa siostra Olgi Tokarczuk jest jednak dużo bardziej tajemniczą postacią.

aplikacja
12.12.2019 22:21 Żona Czesława Mozila ujawniona. Artysta pokazał tajemniczą piękność

Żona Czesława Mozila w końcu przestała być skrywaną tajemnicą. Muzyk od dawna stara się chronić swojej prywatności, jak i najbliższych. Finalnie zdecydował się pokazać tajemniczą piękność, z którą w 2017 roku wziął potajemny ślub. Kobieta wyglądem przypomina prawdziwą boginię. Znany muzyk do pewnego momentu aktywnie korzystał z życia singla. Swoimi miłosnymi podbojami chętnie dzielił się w mediach społecznościowych. W jego biografii, która światło dzienne ujrzała w 2015 roku, odnaleźć możemy wiele pikantnych opowieści, dotyczących przelotnych romansów. Jego życie uległo diametralnej zmianie, kiedy na jego drodze stanęła pewna tajemnicza piękność.

11.12.2019 12:55 Mąż jest wielkim wsparciem dla Olgi Tokarczuk. Czym zajmuje się Grzegorz Zygadło?

Olga Tokarczuk od lat pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim. Niewiele osób wie, że świeżo upieczona laureatka Literackiej Nagrody Nobla ma dziecko i była dwukrotnie zamężna. Pisarka w jednym z wywiadów opowiedziała o swoim obecnym mężu. Taka relacja to prawdziwa rzadkość! Wczoraj cała Polska wstrzymała na chwilę oddech. Polska pisarka Olga Tokarczuk odebrała Literacką Nagrodę Nobla i wygłosiła poruszającą przemowę. W tym wszystkim wspierał ją jej mąż. Kim jest Grzegorz Zygadło?

viki gabor
28.11.2019 16:26 Czy Viki Gabor jest cyganką? Cała prawda o pochodzeniu 12-letniej gwiazdy

Czy Viki Gabor jest cyganką? Odkąd 12-letnia gwiazda wygrała Eurowizję Junior, fani zastanawiają się, skąd tak naprawdę pochodzi. Do niedawna nazwisko młodej piosenkarki nie było znane szerszej publiczności, ale teraz usłyszała je cała Polska. Niestety, jej wielki sukces ma też swoje ciemne strony, a jedną z nich jest hejt. Viki Gabor powtórzyła sukces Roksany Węgiel, dzięki czemu Polska po raz drugi z rzędu wygrała dziecięcą Eurowizję. Przed 12-latką show-biznes stanął otworem, a propozycje współprac posypały się z wielu stron. Znana od kilku tygodni gwiazda wystąpi nawet podczas Sylwestra TVP, ale jej popularność nie wszystkim się podoba.

ojciec
27.11.2019 09:05 Ojciec znanego aktora był płatnym zabójcą. Gwiazdor opowiedział o traumie dzieciństwa

Ojciec znanego aktora był płatnym zabójcą. Gwiazdor przez długi czas nie chciał przyznawać się do rodzinnego koszmaru, ale w jednym z wywiadów zdradził całą prawdę. Kiedy publicznie opowiedział o traumie z dzieciństwa, sam odetchnął z ulgą. Do dziś jednak nie może zapomnieć o przeszłości taty. Aktor przyznał, że jego ojciec zabijał, gdy miał już rodzinę. O jego zbrodniach dowiedział się z radia, podczas audycji na temat procesu. Matka potwierdziła smutne informacje. Na długi czas stracił kontakt z tatą, ale kiedy był już dorosły, postanowił go odnowić.

wnuczka
22.11.2019 21:55 Wnuczka Elvisa Presleya wygląda identycznie jak dziadek. Kobieta ma 30 lat i jest znaną aktorką

Wnuczka Elvisa Presleya wygląda niemal identycznie jak dziadek, którego nigdy nie poznała. Riley Keough ma już 30 lat i kontynuuje rodzinną pasję do sztuki. Tak jak mama zajmuje się aktorstwem, a dzięki swojej niebanalnej urodzie jest także chętnie angażowana jako modelka. Riley Keough ma już własne grono fanów, ale nie ucieknie od porównań do słynnego dziadka. Najstarsza wnuczka Elvisa Presleya jest bowiem do niego bardzo podobna, czym zachwyca internautów z całego świata. Gwiazda zagrała w kilku bardzo dochodowych produkcjach.

magda gessler
03.11.2019 16:19 Syn Magdy Gessler opublikował zdjęcie z tatą. „Jesteś odbiciem lustrzanym”

Syn Magdy Gessler podzielił się ostatnio ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjęciem ze swoim zmarłym ojcem. Zdaniem Internautów, jest praktycznie jego klonem. Najbardziej znana polska restauratorka wyraża się o synu w samych superlatywach, szczególnie że mężczyzna postanowił dojść do wszystkiego sam, nie korzystając ze wsparcia matki. Ojciec Tadeusza Müllera był znanym fotoreporterem. Mężczyzna urodził się w 1942 roku, a w 1987 przegrał walkę z rakiem. O — Jako dziennikarz pomagał tropić ukrywających się w Hiszpanii zbiegłych z Niemiec po wojnie nazistów. Był pierwszym fotoreporterem, który dotarł do Lizbony, żeby sfotografować upadek reżimu po zamachu stanu zwanym Rewolucją Goździków. Pracował dla „Der Spiegla” oraz hiszpańskiej agencji informacyjnej EFE — opisał jego osiągnięcia syn Magdy Gessler.

kobieta
03.11.2019 15:44 Matka legendarnej piosenkarki choruje na raka. Gwiazda odwołała dla niej koncerty

Matka słynnej piosenkarki choruje na raka. Gwiazda chce wspierać ją w tym trudnym czasie i podczas ostatniego wywiadu zapowiedziała, że odwoła część trasy koncertowej zaplanowanej na przyszły rok. W lipcu 2020 roku miała wystąpić w Polsce, teraz jej spotkanie z fanami stanęło pod znakiem zapytania. Matka Taylor Swift znowu choruje na raka. Kobieta wygrała z chorobą w 2015 roku, niestety, w marcu piosenkarka poinformowała, że nastąpił nawrót. Od tamtej pory jej stan się nie poprawił, co wpłynie na głośno zapowiadaną trasę koncertową artystki. Fani czekają na dalsze informacje.

tvn
20.10.2019 10:05 Ceniony muzyk stracił swoją mamę w okrutnych okolicznościach. Miał wtedy 8 lat

Matka legendarnego muzyka została zamordowana, gdy ten miał tylko 8 lat. Do dziś na ten temat krąży mnóstwo nieprawdziwych informacji, choć gwiazdor sceny muzycznej stanowczo je dementował. Sam nie od razu poznał prawdę. Zabójca kobiety nigdy nie został odnaleziony. Matka 50 Centa została zamordowana, gdy ten był małym chłopcem. Sprawiedliwości wciąż nie wymierzono, choć muzyk podejrzewa, że nie była to obca osoba. Ze względu na liczne problemy młodej kobiety raper mnóstwo czasu spędzał z dziadkami, ale do dziś tęskni za ukochaną mamą. W chwili śmierci miała tylko 23 lata.

Jak poderwać starszego faceta
17.10.2019 15:11 Syn znanego aktora zmagał się z uzależnieniem. Gwiazdor wyznał, że bardzo bał się o swoje dziecko

Syn słynnego aktora zmagał się z uzależnieniem od narkotyków, oprócz tego prawie 7 lat spędził w więzieniu. W najnowszym wywiadzie, gwiazdor wyznał że bardzo bał się o syna, sądził już, że go straci. Czy chłopak ma się już dobrze? Kiedy dzieci zaczynają wplątywać się w poważne kłopoty, rodzice cierpią, patrząc, jak niszczą sobie życie. Tak też było w przypadku aktora i jego syna – oboje musieli dużo przejść, żeby nie tylko uwolnić się od niewoli nałogu młodzieńca, ale również, by odbudować relacje.

12.10.2019 17:22 Roksana Węgiel ma powody do radości. Niedługo jej rodzina się powiększy

Roksana Węgiel ma wielki powód do radości. Niedługo jej rodzina się powiększy, a życie młodej gwiazdy bardzo się zmieni! W rozmowie z Faktem 14-latka zdradziła, że nowy członek rodziny już niebawem pojawi się na świecie. Wszystko długo było utrzymywane w tajemnicy. Roksana Węgiel wkrótce będzie miała braciszka! Gwiazda ma już młodszego brata, ale bardzo przeżywa fakt, że już niebawem będzie opiekowała się kolejnym. Zarówno ona, jak i 8-letni Maksymilian, nie mogą doczekać się spotkania z najmłodszym członkiem rodziny.

syn
10.10.2019 14:52 Syn znanego aktora walczy ze złośliwym nowotworem. Chłopak ma tylko 17 lat

Syn znanego aktora od wielu miesięcy walczy ze złośliwym nowotworem. Chłopak ma tylko 17 lat, ale stara się dzielnie znosić całą sytuację. Choć zachorował rok temu, jego tata dopiero teraz opowiedział o rodzinnym dramacie. William Baldwin przyznał, że jego syn zachorował na raka. Chłopak miał 16 lat, gdy usłyszał przerażającą diagnozę. Każdy kolejny dzień był dramatyczną walką o jego życie. Dziś, gdy sytuacja się poprawiła, znany aktor zdecydował się na szczere wyznanie.

daniel olbrychski
02.09.2019 15:00 Syn Daniela Olbrychskiego ma za sobą burzliwą przeszłość. Aktor wspiera go na każdym kroku

Syn Daniela Olbrychskiego sprawiał ojcu niezłe problemy. Oboje mieli ze sobą utrudniony kontakt przez długi czas, a zamiast dążyć do rozwiązania konfliktu, obie strony podkładały sobie kłody pod nogi. Rafał miał wielki żal do rodziców, a negatywne emocje urosły do tego stopnia, że w 2017 roku doszło do gróźb nożem w rodzinie Olbrychskich. Problemy wychowawcze w rodzinie Olbrychskich w pewnym momencie okazały się problemem międzypokoleniowym. Sam aktor miał trudne relacje ze swoim synem, a Olbrychski junior, musiał też walczyć ze swoim potomkiem. Syn narobił mu wielu kłopotów, a jego dziadek, chcąc ratować rodzinę zwrócił się o pomoc do sądu, co przyniosło efekt odwrotny od zamierzonego. Jak teraz wyglądają relacje w domu Olbrychskich?

maryla rodowicz mąż
28.08.2019 15:01 Brat Maryli Rodowicz jest jej bardzo bliski. Kim jest Jerzy Rodowicz?

Maryla Rodowicz: brat jest dla niej bardzo ważny. Nie zdradza zbyt wiele informacji na temat swojego życia prywatnego, ale jednej rzeczy nie może ukryć- brat jest dla niej naprawdę bliski. Napisała o nim piosenkę i postanowiła, że będą razem spędzać więcej czasu. Kim jest Jerzy Rodowicz? Wokalistka od lat króluje na polskiej scenie. Znana jest z takich hitów jak To już było, Małgośka czy Niech żyje bal. Jej pozycja w polskim show-biznesie jest niepodważalna. Niestety ma to też swoje wady, ponieważ ciągłe życie w trasie koncertowej, nowe płyty, projekty, występy i programy, tak angażują artystkę czasowo, że zaniedbuje przez to swoje relacje rodzinne. Maryla Rodowicz: brat jest dla niej ważny, dlatego postanowiła poświęcać mu więcej czasu.

Dorota Wellman: Dzień Dobry TVN
17.08.2019 15:38 Mama Doroty Wellman zmagała się z poważną chorobą. Były najlepszymi przyjaciółkami

Dorota Wellman: mama nauczyła ją siły i wytrwałości. Jak dziennikarka poradziła sobie z chorobą matki? Były bardzo blisko, a ich więzi były czymś więcej, niż zwykła relacja matki z córką. Były najlepszymi przyjaciółkami. Lata temu dziennikarka musiała zmierzyć się z trudną informacją. Dowiedziała się, że jej mama choruje na nowotwór. Wtedy postawiła wszystko na jedną kartę. Dorota Wellman: mama była dla niej najważniejsza i nie zostawiła jej samej, była do końca.

Lech Wałęsa
02.08.2019 17:12 Lech Wałęsa po raz 13 zostanie dziadkiem. Piękna córka prezydenta opublikowała skan USG

Lech Wałęsa ma niesamowity powód do radości! Rodzina byłego prezydenta powiększy się w najbliższym czasie! Rodzina Wałęsów już jest bardzo liczna! Kto tym razem spodziewa się potomka? To jedna z najbliższych mu osób! Lech Wałęsa po raz kolejny zostanie dziadkiem! Jego córka, Magdalena, na Instagramie pochwaliła się, że jest w ciąży, zatem już niebawem duża rodzina Wałęsów znowu się powiększy. Ojcem dziecka będzie również polityk.

21.07.2019 12:59 Władimir Kliczko sam wychowuje córkę na Ukrainie. Matka nie widziała dziecka od lat

Władimir Kliczko sam wychowuje swoją córkę na Ukrainie. Znany bokser po rozstaniu z matką dziecka wyprowadził się w swoje rodzinne strony, separując tym samym swoją byłą partnerkę od ich wspólnego dziecka. Matka nie widziała córki od ponad roku. Kim jest była partnerka boksera? To znana aktorka. Związki gwiazd, tak samo, jak zwykłych ludzi nie zawsze kończą się happy endem, jednak w ich przypadku kulisy bolesnych rozstań są komentowane przez wszystkie media. Z podobną sytuacją spotkał się Władimir Kliczko, który odseparował swoją córkę od matki. Bokser od roku mieszka sam z dzieckiem na Ukrainie, a jego była partnerka nie może spotkać się z dzieckiem.

marcin dorociński: żona
04.03.2019 15:53 Żona Marcina Dorocińskiego jest od niego starsza. Są małżeństwem od kilkunastu lat

Marcin Dorociński: żona jest od niego kilka lat starsza. Jak się okazuje, wiek nie stanowi przeszkody dla prawdziwej miłości. Tworzą szczęśliwą parę od kilkunastu lat, doczekali się również potomstwa. Jak kształtuje się ich relacja? Nie wszystkie gwiazdy afiszują się ze swoją miłością. Niektórzy pilnie strzegą swojej prywatności i nie dzielą się intymnością z całym światem. Do tego grona należy Marcin Dorociński. Żona aktora jest znaną scenografką, jednak para rzadko pokazuje się wspólnie na wydarzeniach medialnych.

zabiegi
16.02.2019 15:42 Justyna Żyła przekazała wiadomość byłemu mężowi? Fani nie mają wątpliwości

Justyna Żyła od miesięcy bryluje w mediach. Młoda kobieta szykuje się do udziału w kultowym show Taniec z gwiazdami i wyciska siódme poty na treningach tanecznych. Niedawno w sieci pojawiła się informacja, że Żyła próbowała przekazać byłemu mężowi pewną wiadomość. Fani nie mają wątpliwości. Zgadzacie się? Do niedawna była znana jako „żona sławnego męża”, oddana matka i najwierniejsza fanka skoczna narciarskiego Piotra Żyły. Niestety, małżeństwo nie przetrwało. Po rozstaniu nadszedł czas, żeby Justyna Żyła przemyślała swoje dotychczasowe życie i wybory. Na szczęście los uśmiechnął się do młodej kobiety. Na pełną wdzięku góralkę skierowała się uwaga wszystkich mediów i szybko posypały się różne propozycje, w tym – udziału w Tańcu z gwiazdami. To właśnie przy okazji przygotowań do tańca Żyła miała dać dawnemu ukochanemu pewien tajemniczy znak…