Lelum.pl > Rolnik Szuka Żony

Rolnik Szuka Żony

Rolnik szuka żony
09.02.2022 22:54 „Rolnik szuka żony”: Elżbieta przeszła wielką metamorfozę. Wygląda 10 lat młodziej

Elżbieta była jedną z najbarwniejszych postaci ósmego sezonu Rolnik szuka żony. Zaskarbiła sobie sympatię tysięcy fanów, którzy śledzą ją w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się za ich pośrednictwem swoją metamorfozą. Choć zmieniła jedynie fryzurę, teraz wygląda znacznie inaczej, a jej obserwujący twierdzą, że przy tym też dużo młodziej.

Rolnik szuka żony
02.02.2022 09:33 Marta Manowska rozstała się z partnerem? Nagle zakończyła urlop i wróciła do Polski

Prowadząca program „Rolnik szuka żony”, Marta Manowska, od kilku tygodni podróżuje po świecie w towarzystwie Roberta Bodziannego. Ostatnio nieoczekiwanie prezenterka opuściła partnera. Obowiązki zawodowe zmąciły rajski spokój dziennikarki. Marta Manowska zyskała popularność, jako prezenterka programu telewizyjnego „Rolnik szuka żony”. Jej empatia i wrażliwość przypadła do gustu wielu widzom, którzy chętnie oglądają kobietę również jako gospodynię „Sanatorium miłości” oraz „The Voice Senior”. Ostatnio Marta Manowska na swoim Instagramie dzieli się z obserwatoriami rajską podróżą po świecie. Zwiedziła już m.in.: Kostarykę, Meksyk oraz Panamę. Gwiazda TVP nie przeżywa tej przygody sama. Według internautów towarzyszy jej Robert Bodzianny, brat jednego z uczestników programu „Rolnik szuka żony”.

Anna Bardowska
19.01.2022 19:21 Anna Bardowska niknie w oczach. Są nowe wieści o niej i jej mężu

Anna Bardowska i jej mąż Grzegorz to uczestnicy drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Kobieta przeszła ostatnio ogromną metamorfozę i wygląda inaczej niż kiedyś. Czym zajmuje się obecnie para, która znalazła miłość w show TVP? Anna poznała Grzegorza w programie TVP1 w 2015 roku. Miłość rozkwitła między nimi bardzo szybko i na dodatek przetrwała próbę czasu. Para wzięła ślub i ma obecnie dwójkę dzieci. Co się teraz z nimi dzieje?

pies avery
13.01.2022 13:15 Bodzianny spędził z Martą Manowską wakacje. Teraz wyszła na jaw prawda o dawnej chorobie

Marta Manowska spędziła ostatnio wakacje w Meksyku u boku Roberta Bodziannego — brata jednego z uczestników popularnego programu Rolnik szuka żony. Ostatnio ujawnione zostały szczegóły przebiegu operacji, której poddał się mężczyzna z powodu choroby. Robert Bodzianny pojawił się w otoczeniu Marty Manowskiej podczas nagrań do 7. sezonu programu Rolnik szuka żony. Co prawda to jego brat, Paweł, chciał odnaleźć wybrankę serca, jednak strzała Kupidyna niespodziewanie połączyła Martę Manowską z Robertem Bodziannym. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Robert Bodzianny (@jaba0909)

rolnik szuka żony
11.01.2022 13:46 Marta Manowska na rajskich wakacjach z bratem uczestnika „Rolnik szuka żony”. Co ich łączy?

Marta Manowska największą popularność zyskała dzięki roli gospodyni flagowego show TVN „Rolnik szuka żony”. Niedawno plotkowano o rzekomym romansie gwiazdy z bratem jednego z uczestników programu. Wygląda na to, że dziennikarka przestała się ukrywać. Marta Manowska odpoczywa obecnie na wakacjach w Meksyku. Okazało się, że razem z prowadzącą show „Rolnik szuka żony” na wyspach przebywa też brat uczestnika programu Robert Bodzianny. Czy to oficjalne potwierdzenie związku?

Rolnik szuka żony
31.12.2021 15:53 Kim jest Marek z „Rolnik szuka żony”? Niezwykłe informacje o mężczyźnie

Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych programów na kanale TVP. W 8. edycji programu serce rolniczki Elżbiety podbił tajemniczy Marek. Kim jest mężczyzna? Marek interesuje się mechaniką i budownictwem. Jak widać było w programie, mimo praktycznych pasji, ma też duszę romantyka i wie, jak zaimponować kobiecie.

Rolnik szuka żony
21.12.2021 09:51 „Rolnik szuka żony”: Joanna przeszła wielką metamorfozę. Po ciemnych włosach i grzywce nie ma ani śladu

Joanna Wielgosz zyskała popularność dzięki udziałowi w reality show „Rolnik szuka żony”. Dziewczyna przyjęła oświadczyny swojego ukochanego w finałowym odcinku uwielbianego przez widzów programu TVP. Teraz uczestniczka pochwaliła się swoją metamorfozą na Instagramie. Show „Rolnik szuka żony” nieustannie cieszy się zainteresowaniem telewidzów. Jedną z osób, która po emisji programu zyskała niesamowitą popularność, jest Joanna Wielgosz. Dziewczyna zdecydowała się na świąteczną metamorfozę.

Rolnik szuka żony
19.12.2021 12:26 „Rolnik szuka żony”: wielki skandal po zaręczynach Joanny i Kamila. Jest afera

Ostatnia edycja programu Rolnik szuka żony miała niedawno swój huczny finał. W jego trakcie doszło do wyjątkowych scen. Kamil oświadczył się bowiem Joannie, a ta oczywiście się zgodziła. Fani byli wniebowzięci, gdyż bardzo kibicowali parze młodych, szczerych i radosnych ludzi. Pojawiły się jednak zarzuty w ich kierunku wystosowane przez byłego uczestnika programu.

Rolnik szuka żony
02.12.2021 13:36 Zewsząd napływają gratulacje dla gwiazd „Rolnik szuka żony” Bardowskiej i jej męża

Mimo że program „Rolnik szuka żony” doczekał się już 7. serii, do grona najbardziej rozpoznawalnych (i lubianych) uczestników show wciąż należą Anna i Grzegorz Bardowscy. Popularność pary wynika przede wszystkim z aktywności rolniczki w mediach społecznościowych. Tam też pokazała się fanom w zupełnie nowej odsłonie.

Marta Manowska
27.11.2021 20:10 Marta Manowska opublikowała zdjęcie ze ślubu. „Szczęśliwi. Wzruszeni. Jedziemy świętować”

Marta Manowska, dziennikarka i prowadząca program „Rolnik szuka żony” opublikowała zdjęcie ze ślubu. Fani nie mogą wyjść z zachwytu. „Jedziemy świętować” – napisała kobieta na Instagramie. Marta Manowska prowadzi wiele programów telewizyjnych, m.in. „Sanatorium miłości” i The Voice Senior”. Szczególnie sławna stała się dzięki show „Rolnik szuka żony”, emitowanym na TVP1 od 2014 roku. Właśnie opublikowała zdjęcie ze ślubu.

Rolnik szuka żony
20.10.2021 17:20 Rolnik szuka żony: Ilona pochwaliła się zdjęciem z USG. W jej stadninie wkrótce pojawi się źrebak

„Rolnik szuka żony” to jeden z tych programów TVP, który doczekał się najliczniejszego grona fanów. Uczestnicy formatu zyskują sławę, która pozostaje z nimi już na zawsze. Tak jest także w przypadku Ilony Kurzeji, która była gwiazdą 6. edycji. Na swoim Instagramie właśnie podzieliła się radosną nowiną. „Rolnik szuka żony” już po raz kolejny emitowany jest na antenie TVP1. Co tymczasem słychać u uczestniczki 6. edycji hitu?

"Rolnik szuka żony"
14.10.2021 17:01 Sołtys o Elżbiecie z programu „Rolnik szuka żony”. „To kobieta o złotym sercu”

„Rolnik szuka żony” wywołuje niemałe emocje widzów Telewizji Polskiej od ponad 7 lat. Zdecydowana większość tytułowych rolników (oraz rolniczek) spotyka się z wielką sympatią fanów formatu. W każdym z sezonów pojawiają się jednak osoby wywołujące mieszane uczucia. W przypadku 8. edycji za taką właśnie uznawana jest Elżbieta. W wywiadzie dla jednego z tygodników szczerze na temat kobiety wypowiedział się sołtys zamieszkiwanej przez nią wsi.

Rolnik szuka żony
20.09.2021 11:33 Internauci oburzeni zachowaniem uczestniczki „Rolnik szuka żony”. „Bardzo nietaktowna”

Rolnik szuka żony to obecnie jeden z najpopularniejszych programów na kanale TVP. Właśnie wyemitowana została 8. edycja hitu. Już pierwszy odcinek przyniósł widzom wiele emocji. Okazuje się, że zachowanie jednej z uczestniczek nie spodobało się internautom. Rolniczka miała rzekomo nieładnie rozmawiać ze swoimi adoratorami. Rolnik szuka żony już od kilku sezonów utrzymuje się na liście tych najpopularniejszych produkcji i wciąż przyciąga wielu widzów przed telewizorami. Nic więc dziwnego, że po emisji pierwszego odcinka 8. edycji w sieci doszło do tak ożywionej dyskusji.

Rolnik szuka żony
04.08.2021 15:38 Monika z „Rolnik szuka żony” ma za sobą trudne chwile. Trafiła do szpitala z powodu poważnego zapalenia

Gwiazda programu „Rolnik szuka żony” ma za sobą trudny okres. Monika, nauczycielka chemii, trafiła do szpitala z powodu poważnego zapalenia, zabieg operacyjny był konieczny. Monika z programu „Rolnik szuka żony” ma za sobą prawdziwe chwile grozy. Uczestniczka telewizyjnego show wyszła ze szpitala i opowiedziała o tym, co ją spotkało i dlaczego tam trafiła.

dziennikarka
11.06.2021 11:43 ,,Rolnik szuka żony”: nie żyje Michał Korol. Syn uczestnika programu miał 47 lat

Rolnik szuka żony: Polskę obiegła tragiczna wiadomość na temat rodziny jednego z uczestników. W wieku 47 lat zmarł ukochany syn Mikołaja Korola, Michał. 76-letni właściciel winnicy z Mielnika koło Siemiatycz stracił żonę w 2014 roku, kobieta zmarła wskutek zatoru płuc. Musiało minąć kilka lat, by znowu zdecydował się poznać osobę, z którą mógłby się związać. Niestety, szczęście nie trwało długo.

Agnieszka Włodarczyk
25.05.2021 00:27 Uwielbiana uczestniczka „Rolnik szuka żony” urodziła. Gratulacjom nie ma końca

Uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” została mamą. Gratulacje napływają z całej Polski. Jako pierwsi radosne nowiny przekazali producenci show. Do programu „Rolnik szuka żony” z każdą edycją zgłasza się coraz więcej pań. W przypadku siódmego sezonu była to Magda, która początkowo na swoje gospodarstwo zaprosiła trzech kandydatów, jednak żaden z nich nie okazał się być tym jedyny. Kiedy Magda ponownie przejrzała listy od kandydatów, to trafiła na wiadomość przesłaną przez Kubę. Wtedy też uczestniczka postanowiła dać miłości jeszcze jedną szansę i był to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Ania Bardowska metamorfoza
07.05.2021 18:54 Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę. Już nie wygląda jak kiedyś

Ania Bardowska zaskoczyła wszystkich swoich fanów prawdziwą metamorfozą. Z całej Polski napływają wiadomości pozostawione przez zachwyconych internautów. Ania Bardowska jest doskonale znana wszystkim fanom programu „Rolnik szuka żony”. Trzeba też przyznać, że bardzo dobrze udało jej się wykorzystać pięć minut sławy w show emitowanym na antenie TVP. W programie Ania zyskała nie tylko swoją drugą połówkę, ale też popularność, która teraz przerodziła się w pokaźną ilość osób obserwujących jej profil na Instagramie i Facebooku. Co więcej, to właśnie tam celebrytka pokazała się po swojej metamorfozie.

poród
01.05.2021 10:00 Internautka skrytykowała ubiór męża Ani Bardowskiej. Żona rolnika odpowiedziała pięknymi słowami

Ania Bardowska i jej mąż z programu „Rolnik szuka żony” zostali skrytykowani przez jedną z internautek. Celebrytce wystarczyły 3 słowa, aby odpowiedzieć na wiadomość i zamknąć temat. Małżeństwo Bardowskich jest doskonale znane wszystkim fanom programu „Rolnik szuka żony”. Choć mogłoby się wydawać, że pary z telewizyjnego show, mogą nie przetrwać próby czasu, to akurat Bardowscy pokazują, że prawdziwa miłość może się zdarzyć wszędzie. Małżeństwo jest bardzo aktywne w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie. Tam też Ania Bardowska umieściła zdjęcie, na którym widać ją wraz z mężem w nowych i niezwykle gustownych okularach. Jednak uwagę jednej z internautek przykuł inny szczegół.

rolnik szuka żony
20.04.2021 11:31 Smutna wiadomość o Ilonie i Adrianie z ,,Rolnik szuka żony”. ,,Z przykrością chciałem Was poinformować”

Przykra wiadomość dla fanów Adriana i Ilony z programu Rolnik szuka żony. Bohater programu właśnie ogłosił, że nie są już razem. Aby uniknąć spekulacji, z przykrością chciałem was poinformować, że nasz związek się zakończył – napisał mężczyzna. Rolnik szuka żony to jeden z najchętniej oglądanych programów TVP. Widzowie do końca trzymają kciuki za uczestników i chętnie śledzą ich dalsze losy. Niestety, nie wszystkim parom udaje się przetrwać.

Kamila Boś
09.04.2021 14:37 Wiemy, kim jest Kamila, nowa gwiazda „Rolnik szuka żony”

Program Rolnik szuka żony doczekał się już 8 edycji. Hit TVP zyskuje coraz większą oglądalność, a jego uczestnicy stają się rozpoznawalnymi gwiazdami telewizji. Tym razem uwagę widzów przykuła Kamila, piękna blondynka z województwa mazowieckiego. Program Rolnik szuka żony już nie jeden raz połączył serca uczestników i pomógł w odnalezieniu drugiej połówki. To dzięki temu cieszy się tak dużą popularnością wśród widzów. Jedna z nowych uczestniczek, Kamila może okazać się gwiazdą 8. edycji programu.

rolnik szuka żony
23.03.2021 17:40 Magda i Kuba z ,,Rolnik szuka żony” zostaną rodzicami. Przyszli rodzice pokazali piękne zdjęcia

Magda Bator, znana z programu Rolnik szuka żony, poinformowała, że jest w ciąży z Kubą. Para poznała się właśnie w programie. Przyszli rodzice zamieścili w sieci zdjęcia z sesji ciążowej. Magda poznała Jakuba rok temu, przez program Rolnik szuka żony. Początkowo, młoda kobieta nie mogła znaleźć miłości. Jednak pod koniec programu zakochała się w Kubie. Między nimi zaiskrzyło już na pierwszej randce. Kilka miesięcy później, okazało się, że para spodziewa się dziecka!

Rolnik szuka żony
02.03.2021 21:48 Niedawno urodził mu się syn, a teraz został dziadkiem. Uczestnik ,,Rolnik szuka żony” zbiera gratulacje

W życiu jednego z uczestników trzeciej edycji programu Rolnik szuka żony, Marka Walczaka doszło do wielu zmian. Ulubieniec tysięcy telewidzów niedawno powitał na świecie swojego synka, który jest owocem miłości z zapoznaną w programie Julką Chmielewską, a teraz został dziadkiem. Jego córka Karolina urodziła syna. Gratulacje napływają z całej Polski. Marek Walczak z Rolnik szuka żony 3 może mówić o naprawdę wielkim szczęściu. Mężczyzna po zapoznaniu wybranki swojego serca zdecydowanie poprawił swoje życie, a na dodatek w jego rodzinie pojawiło się dwóch nowych członków, synek oraz wnuczek.

Rolnik szuka żony
22.02.2021 22:47 Była uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” opowiedziała, jak zmieniło się jej życie po udziale w produkcji TVP

Anna Stelmaszczyk brała udział w programie „Rolnik szuka żony”. Była uczestniczka postanowiła zabrać głos i wypowiedzieć się na temat swoich odczuć odnośnie do produkcji TVP. Po tym jak wystąpiła w telewizji, jej życie zmieniło sie o 180 stopni. Anna Stelmaszczyk wzięła udział w 6. edycji programu „Rolnik szuka żony”. To właśnie tam odnalazła miłość, jednak ta nie przetrwała próby czasu. Mimo to uczestniczka dobrze wspomina program TVP.

rolnik szuka żony
16.02.2021 13:51 Wyznanie Pawła z ,,Rolnik szuka żony”. Podczas jego nieobecności doszło do przykrego zdarzenia

Paweł Bodzianny z programu Rolnik szuka żony poinformował o wielkiej osobistej tragedii, jaka wydarzyła się na jego gospodarstwie. W wyniku nieszczęśliwego wypadku zginęła jego ukochana krowa, Biała Baśka. Gwiazdor znajdował się wówczas na próbie do programu Dance Dance Dance, gdzie wystąpi wraz ze swoją partnerką, Martą Paszkin. Paweł bardzo mocno przeżył tę stratę. Zwierzę hodowlane jest dla rolnika niczym członek najbliższej rodziny. Paweł Bodzianny z programu Rolnik szuka żony odczuł na własnej skórze, co oznacza strata jednego z pupili. W wypadku zginęła jego ukochana krowa.

Marta Manowska
08.02.2021 08:01 Pomagała szukać miłości rolnikom. Czy teraz sama ma kryzys?

Marta Manowska od lat pomaga szukać miłości polskim rolnikom. Czyżby teraz sama potrzebowała pomocy? Podobno w jej związku z Adamem nie dzieje się najlepiej, para ma przechodzić poważny kryzys – donosił tygodnik Na żywo. Plotki te podsycali sami rolnicy, którzy zdradzili, że na nagrywki programu prowadząca przychodzi smutna i przygaszona. Marta Manowska od lat realizuje się zawodowo jako prowadząca takich programów jak Rolnik szuka żony, Sanatorium miłości czy The Voice Senior. Jednak ostatnie doniesienia o dziennikarce nie należą do najlepszych. Czyżby skończyła się wielka miłość?

Rolnik szuka żony
26.12.2020 09:42 Natalia z „Rolnik szuka żony” pokazała świąteczne zdjęcie, a internauci oszaleli. Zdemaskowali ją w kilka sekund

Program Rolnik szuka żony, znów wzbudził ogromne emocje, tym razem za sprawą Natalii. Bohaterka programu udostępniła świąteczne zdjęcia, a fani oszaleli. Wszyscy patrzyli tylko na jeden szczegół, brzuch kobiety. Fani nie mają wątpliwości, gwiazda programu TVP jest w ciąży. Otóż pojawiły się podejrzenia, że uczestniczka szóstej edycji programu Rolnik szuka żony, może być w ciąży. Pod opublikowanymi przez Natalię Niemiec zdjęciami na Instagramie pojawiło się wiele przypuszczeń, które sugerują stan błogosławiony kobiety. Czy rodzina Natalii wkrótce się powiększy?

rolnik szuka żony
19.12.2020 10:40 Diana z „Rolnik szuka żony” zmieniła się nie do poznania. Wyjechała za granicę, wróciła odmieniona

Diana z Rolnik szuka żony przeszła wielką metamorfozę. Już nie przypomina dziewczyny, którą widzieliśmy w chętnie oglądanym programie TVP. Widzowie z pewnością nie mogli się spodziewać, jak potoczą się losy bohaterki odprawionej przez Seweryna. Pamiętacie ciemnowłosą Dianę z szóstej edycji programu Rolnik szuka żony? Po zakończeniu emisji i nieudanej relacji z Sewerynem zmieniła swoje życie. Podjęła decyzję o wyjeździe z kraju, teraz wróciła odmieniona. Jesteście ciekawi, jak dziś wygląda?

rolnik szuka żony
16.12.2020 17:34 Rolnik szuka żony: Co się dzieje z Adrianem i Iloną? Sąsiedzi przerwali milczenie, powiedzieli jak jest naprawdę

Adrian i Ilona to jedna z par, która zakończyła szóstą edycję Rolnik szuka żony, jako związek i która w tym statucie przetrwała do dziś. Jednak jak donosi informator Pomponika, między Adrianem i Iloną przestało się układać. Ich zdaniem z domu słychać ciągłe awantury. Para szybko odniosła się do tych informacji. Dzięki spotkaniu w programie Rolnik szuka żony Ilona i Adrian znaleźli miłość. Para niedługo po zakończeniu programu zamieszkała razem i prowadzi stadninę koni. Jeszcze niedawno chwalili się swoim szczęściem. Teraz podobno w ich życiu pojawiły się kłopoty.