Lelum.pl > Różnica Wieku

Różnica Wieku

12.12.2019 21:19 8 zestawień gwiazd, które są w tym samym wieku. Numer 4 jest nie do uwierzenia

Różnica wieku jest jednym z tych tematów, który niemalże zawsze wywołuje masę kontrowersji. Jako pierwsza na myśl nasuwa się oczywiście rozbieżność wiekowa między partnerami. Okazuje się, że równie ciekawa jest ona w przypadku wieku gwiazd. Aż trudno uwierzyć, że niektórzy celebryci mają tyle samo lat. Ich wygląd przecież diametralnie się różni. Jak powszechnie wiadomo gwiazdy niemalże na każdym kroku, zmuszone są zachwycać zarówno w telewizji, jak i na czerwonym dywanie. To właśnie dlatego dokładają wszelkich starań, aby powalać swoim wyglądem. Niekiedy przyczynia się to do tego, że trudno jest jednoznacznie stwierdzić, ile naprawdę mają lat. Różnica wieku niektórych gwiazd jest wprost nie do uwierzenia.

różnica wieku
12.11.2019 11:50 ”Starszy mąż ma społeczno-ekonomiczne zalety. Nie mogłabym być z rówieśnikiem”

Partner zawsze musi być starszy od partnerki? Niektóre kobiety nie są w stanie zaakceptować innych związków i nie wyobrażają sobie bycia z młodszym. Uważają, że nawet przy swoich rówieśnikach nigdy nie znajdą tego, co mogą dać im dojrzalsi partnerzy. Starszy mąż ma społeczno-ekonomiczne zalety. Nie mogłabym być z rówieśnikiem – pisze Magda. Magda uważa, że partner powinien być co najmniej 10 lat starszy. Jej zdaniem, im większa różnica wieku, tym więcej facet będzie miał do zaoferowania swojej kobiecie. Te, które wiążą się z młodszymi, uważa za głupie i nieodpowiedzialne. Sama nie wyobraża sobie życia bez stabilizacji finansowej, o którą dba jej 18-lat starszy partner.

wzrost
06.11.2019 15:09 Wszyscy krytykują 19-latka za wybór żony. „Jak możesz całować kogoś takiego?”

Żona 19-latka jest dla niego wszystkim. Młody mężczyzna kocha ją tak bardzo, że miłością chwali się w mediach społecznościowych. Nikt jednak nie może zrozumieć jego wyboru, a internauci krytykują go każdego dnia. Jak możesz całować kogoś takiego? – pytają na Instagramie. Pewien 19-latek odkąd tylko zaczął dojrzewać, wiedział, że nie interesują go młodsze dziewczyny, czy nawet jego rówieśniczki. Podobały mu się tylko dużo starsze kobiety. Gdy poznał Almedę, zakochał się od pierwszego wejrzenia i oświadczył się jej zaledwie po dwóch tygodniach. Ich związek wzbudza jednak mnóstwo kontrowersji, a wszystko przez to, że żona ma… 72 lata.

28.10.2019 19:06 79-letni aktor oficjalnie pokazał się ze swoją młodszą o 40 lat partnerką. Kobieta olśniewa urodą

Różnica wieku nie przeszkadza znanemu aktorowi i jego dużo młodszej partnerce. 79-latek oficjalnie pokazał się ze swoją ukochaną na premierze filmu, w którym zagrał. Kobieta olśniewa urodą i zachwyca fanów znanego gwiazdora. Sama również może pochwalić się imponującą karierą. W czwartek wieczorem Al Pacino zjawił się w Los Angeles ze swoją 18-letnią córką Olivią i 40-letnią partnerką Meital Dohan. Pomimo że jest między nimi spora różnica wieku, to widać, że świetnie się ze sobą czują. Aktor rzadko pokazuje się w towarzystwie bliskich mu kobiet, dlatego wydarzenie było szczególne.