Lelum.pl > Rozstania Gwiazd

Rozstania Gwiazd

Piotr Machalica
14.12.2020 15:07 Był w związku z Edytą Olszówką. Tabloid wyciągnął intymne zwierzenia aktora

Piotr Machalica był w związku z Edytą Olszówką, dla której zostawił swoją pierwszą żonę. Fakt przypomina intymne zwierzenia aktora, którego życie romantyczne budziło wiele emocji. W jednym z wywiadów dla portalu artysta opowiedział o swoim rozstaniu z Edytą. Z tego artykułu dowiesz się: Kim była pierwsza żona zmarłego aktora Dlaczego, według Machalica, doszło do jego rozstania z Edytą Olszówką Czy pod koniec życia udało mu się odnaleźć szczęście w miłości Piotr Machalica nie żyje. Gwiazdor zmarł w poniedziałkową noc, 14 grudnia w jednym z warszawskich szpitali. Fakt donosi, że aktor był zakażony koronawirusem. Teraz portal przypomina jego intymne zwierzenia.

rozstanie
03.11.2019 13:28 Znana piosenkarka rozstała się z mężem po 11 latach. Opublikowała bardzo intymny wpis

Rozstanie znanych osób zawsze przyciąga uwagę. Ich związki zawsze wydają się dużo ciekawsze niż nasze, toteż nic dziwnego, że zwracają tak dużo uwagi ze strony publiczności. Po raz kolejny wszystkie media mówią o rozwodzie kolejnej pary celebrytów. Niedawno zakończyli 11-letni związek. Poznali się jedenaście lat temu, ponieważ oboje obracali się w podobnych kręgach. Na weselu przepięknej piosenkarki bawili się tak znani goście, jak Beyonce i Jay-Z. Jednak niedawno kobieta oświadczyła, że z powodu swojej przemiany duchowej jej życie zupełnie się zmieni. Oznajmiła, że jej rozstanie to tylko jej sprawa.

anita lipnicka rozstanie
19.10.2019 14:16 Rozstanie z partnerem było dla Anity Lipnickiej koszmarem. „Umierałam, kiedy nasza relacja gasła”

Rozstanie było dla Anity Lipnickiej bardzo trudnym przeżyciem. Rozejście z Johnem Porterem nie było dla niej łatwe. W wywiadzie udzielonym Wysokim obcasom opowiedziała o końcu relacji. Umierałam, kiedy nasza relacja gasła – powiedziała. W 2016 roku Anita Lipnicka i John Porter rozstali się po dwunastu latach razem. Rozstanie dla pary okazało się jednak koszmarem. Anita Lipnicka opowiedziała o tym, co czuła, kiedy ich związek się kończył.

była żona
14.10.2019 23:42 Paulina Smaszcz-Kurzajewska pierwszy raz skomentowała rozstanie. „Żyję i działam dalej”

Rozwód Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej zszokował media. Dwoje prezenterów postanowiło rozejść się po 23 latach małżeństwa. Teraz Paulina pierwszy raz wypowiedziała się na temat rozstania. Dziennikarze niedawno ogłosili swoje rozstanie. Dotychczas żadne z nich nie wydało oświadczenia ani nie skomentowało rozwodu. Paulina Smaszcz-Kurzajewska postanowiła odnieść się do zaistniałej sytuacji. Co powiedziała?

Agnieszka Osiecka
16.09.2019 13:28 On jeden nie odwzajemniał uczuć Agnieszki Osieckiej. Poetka zrobiłaby dla niego wszystko

Agnieszka Osiecka była jedną z najwybitniejszych postaci polskiej kultury końca ubiegłego wieku. Autorka ponad 2 tysięcy piosenek całe życie dążyła do znalezienia prawdziwej miłości, jednak nigdy jej się to nie udało. Poetka kupiła nawet swojemu ukochanemu mieszkanie, jednak nigdy nie miała do niego wstępu. Gwiazda miała zawsze pod górkę w sferze uczuciowej. Agnieszka Osiecka była łamaczką męskich serc. To mężczyźni zabiegali o jej względy, a ta szybko się nimi nudziła i wymieniała. Jej najdłuższy związek trwał 14 lat, jednak jej ówczesny wybranek nie był tak w niej zakochany, jak ona w nim. Czyżby dlatego trwał tak długo? Poetka poświęciła dla niego rodzinę i mieszkanie.

julia wieniawa
23.08.2019 19:56 Julia Wieniawa komentuje rozstanie z Baronem. Opublikowała wymowny wpis

Julia Wieniawa jakiś czas temu usunęła z Instagrama wszystkie wspólne zdjęcia, które miała ze swoim, prawdopodobnie byłym, partnerem 35-letnim Baronem. Aktorka nie skomentowała spekulacji, jednak podzieliła się z fanami wymownym wpisem, który nie pozostawia złudzeń. Od kilku dni nie opadają emocje związane ze związkiem Julii Wieniawy. Młoda aktorka słynie z tego, że nie ma problemu z dzieleniem się swoim życiem prywatnym na Instagramie, gdzie zebrała dość pokaźną publiczność. Niestety na wypowiedź dotyczącą rozstania z nowym partnerem musieliśmy trochę poczekać. Julia Wieniawa przerwała milczenie.

julia wieniawa
19.08.2019 14:59 Julia Wieniawa i Baron już się rozstali? Aktorka skasowała wszystkie wspólne zdjęcia na Instagramie

Julia Wieniawa skasowała wszystkie wspólne zdjęcia na Instagramie z Baronem. Para oficjalnie spotykała się od marca. Ich związek był jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie. Wydawało się, że młodziutka aktorka po rozstaniu z Antkiem Królikowskim w końcu znalazła miłość u boku 35-letniego muzyka. Wszystko wskazuje jednak na to, że ich związek to przeszłość. Wieniawa od zawsze była znana z tego, że lubiła dzielić się swoim życiem prywatnym z ponad milionem fanów, których ma na Instagramie. Teraz młoda gwiazda postanowiła zakomunikować obserwatorom w subtelny sposób, że w jej życiu miłosnym zaszły poważne zmiany.