Lelum.pl > Ryszard Rynkowski

Ryszard Rynkowski

Ryszard Rynkowski
10.10.2022 17:08 Smutna prawda o konflikcie Ryszarda Rynkowskiego z Pasztem. Witold do końca życia wierzył, że się pogodzą

Ryszard Rynkowski i Witold Paszt kształtowali polską muzykę lat 80. Pomiędzy przyjaciółmi doszło do konfliktu, który pozostał z nimi aż do ostatnich chwil. Śmierć jednego z muzyków uniemożliwiła pojednanie. Oboje rozpoczynali muzyczne kariery w zespole VOX, który z sukcesem podbijał scenę. Skandal sprawił, że między członkami doszło do niezgody, która poróżniła ich na wiele lat. Pomimo prób nie udało się zawrzeć rozejmu.

Ryszard Rynkowski
16.09.2022 15:30 Ryszard Rynkowski nagle zapadł się pod ziemię. Jak dziś żyje słynny artysta?

Ryszard Rynkowski swego czasu był jednym z najpopularniejszych muzyków w kraju. Mężczyźni mu zazdrościli, a kobiety za nim przepadały. Dziś koncertuje już jednak dużo rzadziej. Jak w takim razie zarabia? Okazuje się, że artysta był na tyle sprytny, by w odpowiednim momencie ubezpieczyć się w inne źródło dochodu, dzięki któremu teraz nie musi przesadnie biedować. Z nieregularnych koncertów w końcu trudno wyżyć.

Ryszard Rynkowski
03.03.2022 23:12 Smutne wieści o Ryszardzie Rynkowskim. Przygnębiła go decyzja sąsiadów, żonie łamie się serce na widok jego cierpienia

Ryszard Rynkowski po niepokojącym zachowaniu został odrzucony przez społeczność. Mieszkańcy Brodnicy nie chcą, by artysta występował podczas święta miasta. Ryszard Rynkowski zachwyca swoimi utworami miłośników polskiej muzyki od ponad pięciu dekad. Mimo sędziwego wieku artysta nadal pozostaje aktywny zawodowo i chętnie koncertuje po całej Polsce. Pomimo rozpoznawalności Ryszard Rynkowski nie może cieszyć się dobrą sławą w rodzinnej miejscowości, Brodnica. Piosenkarz kilka lat temu doprowadził do niepokojącej sytuacji, po której mieszkańcy miasta stracili do niego zaufanie.

04.01.2022 11:51 Kim jest żona Ryszarda Rynkowskiego? Ukrywał ją, różnica wieku między nimi jest bardzo duża

Ryszard Rynkowski po śmierci pierwszej żony Hanny zakochał się bez pamięci w swojej dużo młodszej fance. Para przez długi czas ukrywała swój związek, ale w końcu w 2006 roku wzięła ślub. Kim jest żona Ryszarda Rynkowskiego? Piosenkarz przez cztery lata opiekował się chorą na raka żoną Hanną. Po śmierci ukochanej przez długi czas pozostawał wdowcem, aż w końcu poznał swoją obecną 22 lata młodszą partnerkę. Kim jest żona Ryszarda Rynkowskiego?

Ryszard Rynkowski
30.10.2021 16:06 Ryszard Rynkowski prosi o pomoc finansową

Ryszard Rynkowski należy do grona najpopularniejszych artystów w Polsce. Były wokalista zespołu VOX przed kilkoma tygodniami ukończył 70 rok życia. Jubileusz skłonił go do wielu refleksji, którymi podzielił się z fanami na łamach tygodnika „Na żywo”. Muzyk zdobył się jednocześnie na szczere wyznanie.

25.08.2021 18:33 Ryszard Rynkowski prosi o pieniądze. Zwrócił się do fanów

Wykonawca takich przebojów, jak „Szczęśliwej drogi już czas” i „Wypijmy za błędy” marzy o zorganizowaniu koncertu jubileuszowego z okazji swoich siedemdziesiątych urodzin.Ryszard Rynkowski zwrócił się do swoich fanów z ważnym dla siebie apelem. Wokalista, który kilka dni temu zaśpiewał w koncercie na Jasnej Górze, chciałby wystąpić znowu – do tego niezbędne będą jednak pieniądze.Na Jasnej Górze muzyk powziął jedno marzenie, tym razem niereligijnej natury. Żona Rynkowskiego obiecała mu, że pomoże je spełnić. O co chodzi?Zaproszenie do współtworzenia koncertu dostał od Piotra Rubika, najbardziej znanego polskiego celebryty od muzyki religijnej. Rynkowski o wydarzeniu mówił tak:Radość ze śpiewania „Barki„, w obliczu niedawnego wyjścia na jaw bardzo licznych zarzutów o pedofilię wobec autora jej słów (Cesareo Gabarain) może nieco dziwić, ale sam koncert i wspólne śpiewanie pieśni dla religijnego artysty musiało być sporym przeżyciem.– Bardzo chciałbym to zrobić, ale przede wszystkim potrzebuję wsparcia darczyńców i sponsorów.Aby się to udało, potrzebne będzie wsparcie finansowe. W wywiadzie powiedział:– Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny Piotrowi Rubikowi za tę propozycję, tym bardziej że zaśpiewałem „Barkę”.Chcielibyście posłuchać takiego koncertu?Na Jasnej Górze odbył się kilka dni temu koncert „Abba Ojcze – pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II”. Ryszard Rynkowski był bardzo dumny i szczęśliwy, że mógł wziąć w nim udział.