Lelum.pl > Syn Krawczyka

Syn Krawczyka

Ewa Krawczyk
19.01.2022 16:57 Właśnie przyjaciółka syna Krawczyka wyjawiła. Niestety, miał atak padaczki po słowach Ewy Krawczyk

Ewa Krawczyk i Krzysztof Igor Krawczyk, żona i syn Krzysztofa Krawczyka, są w ciągłym konflikcie. Spór między nimi trwa od miesięcy. Teraz przyjaciółka Juniora wyjawiła, że po jednej z rozmów z Ewą miał atak padaczki. Ostatnio ZUS wreszcie przyznał synowi Krawczyka rentę rodzinną. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku wyznała, że chciałaby się pogodzić z Juniorem, ale nie będzie to proste. Mężczyzna bardzo źle znosił dotychczasowe kontakty z macochą.

Krzysztof Krawczyk junior
18.09.2021 10:24 Syn Krawczyka wyznał, że dostał ataku padaczki po spotkaniu z Ewą

Syn Krawczyka, Krzysztof junior już wkrótce stawi się na sali sądowej, gdzie odbywać się będzie rozprawa, dotycząca spadku po jego ojcu. Naprzeciw niego stanie macocha, Ewa Krawczyk. 48-latek wyznał w rozmowie z Pomponikiem, że przepełniony jest emocjami, jednak ma siłę. Po jednym ze spotkań z żoną swojego zmarłego ojca dostał ataku padaczki. Za kilka dni prawdopodobnie poznamy wyrok sprawy, która stanowi źródło zainteresowania dziesiątek tysięcy osób w Polsce. Krzysztof Krawczyk junior ma obawy, że taki stres może stanowić dla niego zagrożenie. To kolejny, głośny wywiad po jego występie w programie Uwaga TVN.

Ewa Krawczyk
24.08.2021 19:05 Ewa Krawczyk podjęła kontrowersyjną decyzję dot. męża. Syn muzyka jest załamany

Ewa Krawczyk postanowiła zastrzec imię i nazwisko zmarłego Krzysztofa Krawczyka jako znak towarowy. Syn muzyka, Krzysztof Krawczyk Junior, złożył odwołanie. Jak przebiega batalia o spadek po kultowym muzyku? Niedawno pisaliśmy o poważnych problemach, jakie Krzysztof Igor Krawczyk ma w związku z testamentem swojego znanego ojca (do przeczytania TUTAJ). Jak się okazuje, walka o spadek to nie wszystko, co zaprząta głowę młodemu muzykowi. Ewa Krawczyk, wdowa po Krzysztofie Krawczyku, trzy miesiące temu złożyła wniosek do Urzędu Patentowego o zastrzeżenie danych osobowych swojego męża jako znaku towarowego. Jak się można domyślać, bardzo to komplikuje życie Juniorowi.

Krzysztof Krawczyk junior
20.06.2021 16:31 Syn Krawczyka podczas koncertu spojrzał w niebo i zwrócił się do ojca. Powiedział siedem wzruszających słów

W sobotę, 19 czerwca Krzysztof Krawczyk junior pojawił się na scenie w Łodzi, gdzie zagrał koncert dla zebranych tam osób. Syn Krawczyka zaśpiewał utwory swojego zmarłego w kwietniu ojca, a także kilka Elvisa Presleya. W pewnym momencie spojrzał w niebo i powiedział coś, co wzruszyło niejednego fana muzyki jego taty. W siedmiu słowach zadedykował mu utwór. Syn Krawczyka stał się jedną z najpopularniejszych osób w Polsce w ostatnich czasach. Chociaż wybuchło wiele niejasności związanych z jego rodziną, to zyskał bardzo dużą sympatię w oczach fanów jego ojca.

syn
11.06.2021 19:48 Syn Krawczyka bezradny. Chodzi o jego dziecko, wnuka Krzysztofa Krawczyka, prosi o pomoc

Syn Krawczyka ma poważne problemy. Od lat nie ma kontaktu ze swoim synem. W reportażu Uwagi! zaapelował o pomoc. Jest bezradny. Syn Krawczyka w materiale Uwagi! opowiedział o swoich relacjach z dzieckiem – Bartkiem. Chłopiec dziś ma już 14 lat. Niestety, ostatnio widział go lata temu.

Krzysztof Krawczyk junior
09.06.2021 12:47 Marian Lichtman przekazał przykre wieści dot. występów ulicznych syna Krawczyka

Syn Krawczyka śpiewa na ulicach Łodzi utwory swojego zmarłego ojca. Niestety, jak się okazuje, nie wszystkim przypadło to do gustu. Marian Lichtman przekazał przykre wiadomości. Syn Krawczyka choruje na padaczkę. Żyje w biedzie i nie ma gdzie się podziać. By zarabiać na życie, koncertuje na ulicach Łodzi. Jego występy nie przypadły do gustu szczególnie Andrzejowi Kosmali.

syn Krzysztof Krawczyk
07.06.2021 09:57 Marian Lichtman opublikował zaskakujący wpis dotyczący syna Krawczyka. „A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia”

Syn Krawczyka od pewnego czasu stał się kością niezgody między bliskimi zmarłego. Teraz główny konflikt rozgrywa się między Marianem Lichtmanem a Andrzejem Kosmalą. Doszło do ostrej wymiany zdań. Syn Krawczyka był bohaterem programu Uwaga!, w którym wyjawił, że nie wiedzie mu się najlepiej. 47-latek żyje niemal jak bezdomny. Od czasu emisji reportażu doszło już do wielu nieprzyjemnych dyskusji między bliskimi zmarłego muzyka.

krzysztof krawczyk
05.06.2021 19:54 Syn Krawczyka zamieścił w sieci poruszający komunikat. Został okradziony

Syn Krzysztofa Krawczyka wczoraj opublikował przejmujący post, w którym opisał co mu sie przydarzyło. Krzysztof junior został okradziony, w komunikacie zwrócił się bezpośrednio do złodzieja. Ostatnie miesiąca nie są najłatwiejsze dla syna Krzysztofa Krawczyka. 47-latek stracił ojca, a teraz okazało się, że został okradziony. Wszystko stało się w okolicach Galerii Łódzkiej.

Syn Krawczyka
03.06.2021 11:19 TVP wydała oświadczenie dotyczące syna Krawczyka. Chodzi o koncert ku czci jego ojca

Telewizja Polska wystosowała oficjalne oświadczenie, dotyczące zaproszenia Krzysztofa Krawczyka juniora na zorganizowany przez jej przedstawicieli koncert ku pamięci twórczości jego ojca. Stacja przekonuje, że syn Krawczyka był zaproszony na imprezę i próbowano się z nim skontaktować, jednak bezskutecznie. Wyrażono również ubolewanie nad sytuacją, jaka ma miejsce w rodzinie zmarłego artysty. Na koncercie zabrakło nie tylko syna Krawczyka, ale również zespołu, w którym piosenkarz rozpoczynał swoją karierę, czyli Trubadurów. Jednak ich absencja także została wyjaśniona.

krzysztof krawczyk
01.06.2021 20:33 Przykre informacje o synu Krawczyka po koncercie ku czci jego ojca. „To paranoja. Ja nie byłem zaproszony na ten koncert – jedyne dziecko mojego taty”

Syn Krawczyka nie był obecny na koncercie poświęconym twórczości zmarłego artysty. W najnowszym wywiadzie Krzysztof Junior wyjawił, dlaczego tak się stało. Jak twierdzi, za jego absencję odpowiadał brak działań ze strony Telewizji Polskiej. Jedyny syn Krawczyka zabrał głos w sprawie widowiska, jakie postanowiło zorganizować TVP, by uczcić pamięć o zmarłym niedawno wokaliście. Koncert zatytułowany „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz – the best of Krzysztof Krawczyk” odbył się w niedzielę 30 maja 2021 roku. Najznakomitsze przeboje artysty wykonywały na scenie znane postacie polskiego show-biznesu.

Syn Krzysztofa Krawczyka
23.05.2021 12:24 Przykre wieści o synu Krawczyka. Potrzebna pomoc

Syn Krawczyka potrzebuje pilnej pomocy. 47-latek mieszka w karygodnych warunkach. Do samego końca liczył na wsparcie ze strony taty. Syn Krawczyka według testamentu swojego taty nie dostanie nic ze spadku po nim. Sprawa jego warunków mieszkaniowych została nagłośniona niedługo po śmierci muzyka. Jednak to właśnie reportaż programu „Uwaga” pokazał widzom dobitnie, jak wygląda codzienność Krzysztofa Juniora. Niestety standardy mieszkaniowe syna Krawczyka są dalekie od przyzwoitych. 47-latek mieszka wraz z rodziną wujka, w której obecny jest problem alkoholowy. W mieszkaniu odbywają się częste libacje, co nie sprzyja osobie chorej i niepełnosprawnej w codziennym życiu.

syn Krawczyka
19.04.2021 19:43 Wiemy, jak śpiewa syn Krawczyka. Do internetu trafiło nagranie

Krzysztofa Krawczyk junior od zawsze pozostawał w cieniu swojego ojca. 48-letni dziś mężczyzna odziedziczył niezwykły talent wokalny po zmarłym niedawno tacie, z którym razem mógłby stworzyć wspaniały duet sceniczny. O tym marzył sam Krzysztof Krawczyk. W internecie pojawiło się nagranie, w którym słychać jego niezwykły głos. Syn Krawczyka, Krzysztof Krawczyk junior przyszedł na świat w Chicago, gdzie jego ojciec przebywał przez część swojego życia. Dziś ma już 48 lat i chociaż nigdy nie będzie mu już dane zaśpiewać na scenie ze swoim tatą, to z takim talentem może z pewnością siebie występować przed publicznością, co już miał przyjemność uczynić.