Lelum.pl > Tadeusz Muller

Tadeusz Muller

Syn Magdy Gessler
22.01.2022 17:21 Syn Magdy Gessler wyjawił przykre fakty ws. spalonego domu

Od kilku dni wszystkie media żyją tragedią, która spotkała Tadeusza Müllera. Syn Magdy Gessler nie tylko stracił dom, który spłonął w pożarze – właśnie wyjawił dodatkowe informacje, które ukazują, w jak dramatycznej znalazł się sytuacji. Dom Tadeusza Müllera spłonął w poniedziałek, ale informacja przedostała się do pracy zaledwie kilka dni temu. Teraz syn znanej restauratorki informuje o kolejnych tragicznych okolicznościach.

magda gessler
27.08.2021 19:49 Tadeusz Müller zabrał głos po śmierci ojczyma

W nocy z czwartku na piątek zmarł Piotr Gessler, znany restaurator, a także były mąż gospodyni „Kuchennych rewolucji”. Informację o śmierci jako pierwsza przekazała na Instagramie jego córka, teraz w ten sam sposób ojczyma pożegnał Tadeusz Müller, syn Magdy z pierwszego małżeństwa.

Magda Gessler
11.02.2021 19:13 Syn Magdy Gessler wyjaśnił, dlaczego ich pączki kosztują 11 zł. ,,Są robione z wyjątkowych składników”

Na ten dzień wyczekiwały miliony Polaków w całym kraju. Tłusty Czwartek, a dla niektórych dzień łasucha, jest dla wielu ludzi ulubionym dniem w roku. Z tej okazji Magda Gessler przygotowała w swoich cukierniach rozmaite oferty. Niestety jakość idzie także w parze z wysoką ceną. Za jednego pączka należy u niej zapłacić aż 11 zł. Tak wysoką cenę wytłumaczył jej syn Tadeusz Muller. Są robione z wyjątkowych składników – powiedział w rozmowie z Faktem. Dziś cała Polska smacznie zajada się pączkami i faworkami z okazji Tłustego Czwartku. Magda Gessler zadbała, by Polacy mogli smacznie świętować ten wyjątkowy dzień. Czy skusiliście się na któryś z jej produktów? Dziennikarze Faktu pojechali do restauracji i wprost zapytali o ceny.

magda gessler
18.10.2020 11:14 Magda Gessler otworzyła nową restaurację. Sprawdziliśmy cenę pomidorowej, kwota za zupę powala

Magda Gessler to jedna z najsłynniejszych i najbardziej kolorowych osobowości w polskim show-biznesie, która nierzadko wzbudza kontrowersje. Tym razem to jednak nie jej słowa, zachowanie, czy strój spowodowały, że ponownie zawrzało, a cena zupy pomidorowej.Magda Gessler wraz z synem Tadeuszem Müllerem otworzyła nową restaurację. Jak się okazuje, goście, którzy zdecydują się odwiedzić lokal, muszą przygotować się na prawdziwy szok. Niektóre ceny powodują, że można złapać się za głowę. Sprawdziliśmy, ile kosztuje zupa pomidorowa. Fani słynnej restauratorki nie dowierzają.

magda gessler
13.11.2019 15:32 Syn Magdy Gessler w końcu pokazał swoją ukochaną. Kim jest tajemnicza Blanka?

Związek Tadeusz Müllera trwa już 13 lat, a wciąż niewiele wiadomo o ukochanej syna Magdy Gessler. Teraz mężczyzna postanowił uchylić rąbka tajemnicy i opowiedział o tajemniczej Blance. Kim jest partnerka Tadeusza Müllera? Tadeusz Müller zjawił się na premierze filmu 1800 gramów w towarzystwie swojej wieloletniej partnerki Blanki. Tajemnicza ukochana syna Magdy Gessler w końcu wyszła z cienia. Kim jest i czym się zajmuje? Niektórzy mogą być zaskoczeni.