Lelum.pl > The Voice Kids

The Voice Kids

Dawid Kwiatkowski
01.07.2022 16:12 Dawid Kwiatkowski pokazał zdjęcie ze zwycięzcą „Voice Kids”. Ida Nowakowska zachwycona: „Cudowni”

Dawid Kwiatkowski doskonale sprawdza się zarówno, jako idol, jak i trener młodych talentów. Przekonali się o tym jego podopieczni w programie „The Voice Kids”. Teraz jeden ze zwycięzców stanął u boku artysty. Nawet Ida Nowakowska nie mogła przejść obojętnie obok ich wspólnego zdjęcia. Kiedy w 2018 roku pojawił się nowy format „The Voice Kids”, Dawid Kwiatkowski miał okazję pokazać zupełnie nowe, nieznane wcześniej oblicze. Szybko okazało się, że wokalista potrafi złapać fantastyczny kontakt z młodymi uczestnikami, a nawet poprowadzić ich do zwycięstwa. W trzeciej edycji to właśnie podopieczny gwiazdora zwyciężył, zarówno w programie, jak i plebiscycie publiczności PZU. Marcin Maciejczak miał zaledwie 13 lat, a jego nazwisko pojawiło się na ustach całej Polski.

Pytanie na śniadanie
02.06.2022 11:03 Emilia Dankwa i Oliwier z „Voice Kids” o swoim kieszonkowym. W „Pytaniu na śniadanie” wyszła prawda

W „Pytanie na śniadanie” zagościli Emilia Dankwa i Oliwier Szot, którzy zachwycili widzów w programie „The Voice Kids”. Gwiazdy zdradziły szczegóły na temat swojego kieszonkowego. Wiemy, jak zarabiają młodzi idole. Izabella Krzan i Tomasz Kammel prowadzili wyjątkowe „Pytanie na śniadanie”, a towarzyszył im młody idol, który już od kilku lat podbija serca publiczności. Program współprowadził bowiem Oliwier Szot, nastolatek, który zachwycił widzów swoim występem w „The Voice Kids” i do dziś związany jest w dziecięcym talent show. Był to prezent-niespodzianka, jaki TVP przygotowało z okazji Dnia Dziecka. 14-latek z pełnym profesjonalizmem poradził sobie na planie, a w pewnym momencie widzowie mogli dowiedzieć się, jak wyglądają jego kieszonkowe.

The Voice Kids
27.04.2022 17:41 Kim jest tata zwycięzcy „The Voice Kids”? Duże zaskoczenie, cześć Polaków dobrze go zna

Na zwycięzcę piątej edycji „The Voice Kids” spoczywają oczy mediów w całej Polsce. Okazuje się, że ojciec utalentowanego muzyka w przeszłości był docenianym sportowcem. Muzyczny program TVP2 za każdym razem serwuje widzom ogromną dawkę niezwykłych emocji za sprawą utalentowanych wokalnie dzieciaków, które chcą osiągnąć sukces w show-biznesie. Podczas ostatniego finału najnowszej edycji „The Voice Kids” zwyciężył podopieczny Cleo, Mateusz Krzykała. Młody chłopak podbił serca widzów i skupił uwagę reporterów, którzy chcą dowiedzieć się jak najwięcej o życiu i planach wokalisty. Okazuje się, że ojciec muzyka w przeszłości świetnie radził sobie w koszykówce.

ida nowakowska
24.04.2022 12:29 Musiało boleć. Wpadka Idy Nowakowskiej za kulisami „The Voice Kids”

Zaskakujący wypadek miał miejsce za kulisami „The Voice Kids” podczas finału 5. sezonu. Ida Nowakowska nagle z hukiem wylądowała na podłodze. Nieoczekiwana wpadka prowadzącej. Jednym z intrygujących miejsc za kulisami „The Voice Kids” jest słynna budka, w której na uczestników czekają prowadzący. Przez dwa pierwsze sezony role gospodarzy pełnili wspólnie Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan, jednak od trzeciej edycji aktorkę zastąpiła Ida Nowakowska, dołączając do kolegi z „Pytania na śniadanie”. Tegoroczna laureatka Wiktorów wielokrotnie podkreślała, jak bardzo docenia programy TVP i jak wielką wdzięczność czuje, prowadząc kilka z nich. Nie ma wątpliwości, że praca przed kamerą dodaje jej energii, co udowodniło ostatnie nagranie na Instagramie.

Dawid Kwiatkowski
10.04.2022 20:54 Dawid Kwiatkowski w „The Voice Kids” ujawnił swój największy lęk

Zaskakujące słowa w „The Voice Kids”. TVP udostępniło nagranie, na którym Dawid Kwiatkowski otwarcie przyznał, co jest jego największym lękiem, wywołując zdumienie wśród pozostałych jurorów. Baron nie mógł powstrzymać się od komentarza. Dawid Kwiatkowski doskonale wpasował się w rolę jurora uwielbianego programu rozrywkowego „The Voice Kids”. Już od pierwszego sezonu stało się jasne, że wokalista potrafi znaleźć wspólny język z młodymi uczestnikami i zainspirować ich do pracy nad swoimi talentami. Wydaje się, że gwiazdor emocjonalnie podchodzi do muzyki i otoczenia. Tę wrażliwość widać szczególnie w wyjątkowych momentach show, kiedy na scenie stają wielkie talenty. Z pewnością rola jurora nie jest łatwa, szczególnie kiedy z dwojga swoich podopiecznych trzeba wybrać jedno, nierzadko narażając się na krytykę ze strony publiczności.

The Voice Kids
02.04.2022 23:41 Dawid Kwiatkowski skomentował występ w „The Voice Kids 5”. Padły niebywałe słowa

W programie „The Voice Kids” zakończył się już etap przesłuchań w ciemno. W dzisiejszym odcinku zmierzyły się w bitwach uczestniczki, które wybrał do swojej drużyny Dawid Kwiatkowski. Jedno wykonanie powaliło jurorów na kolana. Uczestnicy z drużyny Dawida zostali podzieleni na trzyosobowe zespoły, które wspólnie zaśpiewały wybrane przeboje. Trener wybrał z każdej z grup jedną osobę, która przejdzie do następnego etapu – Sing off.

The Voice Kids
27.03.2022 11:06 Widzowie „The Voice Kids” oburzeni po odcinku. Zarzucili jurorom niestosowne zachowanie

„The Voice Kids” to istna kopalnia gwiazd muzyki rozrywkowej. W końcu show wypromowało Roksanę Węgiel, Viki Gabor i Sarę James. Niewykluczone jednak, że przez swoje zachowanie jurorzy przegapili inne, wielkie talenty. Po ostatnim odcinku zarzucono im bowiem coś, czego dopuszczają się w zasadzie notorycznie. Czy to faktycznie może mieć wpływ na uczestników?

Wojtek Malinowski
20.03.2022 22:29 „The Voice Kids”: wydało się kim jest faworyt Cleo, 14-letni Wojtek Malinowski. Zaskakujące wieści dot. jego rodziny

Do drużyny Cleo wczoraj trafił kolejny utalentowany wokalista. Wojtek Malinowski ponownie spróbował swoich sił w „The Voice Kids” i zachwycił jurorów. Sobotni odcinek muzycznego programu TVP2 obfitował niepowtarzalne emocje. Dziecięcy uczestnicy prezentowali znane hity polskich i zagranicznych artystów. Jurorzy show (Cleo, Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron) byli pod ogromnym wrażeniem występów zawodników. Jednym z odkryć był Wojtek Malinowski, który powrócił do programu „The Voice Kids”. W czwartej edycji nie udało mu się przejść przez przesłuchania w ciemno, jednak tym razem zaskoczył wszystkich w studio.

Dawid Kwiatkowski
20.03.2022 18:13 „The Voice Kids”: wyszła na jaw prawda o faworytce z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, niezwykłe kim jest 10-latka

W ostatnim odcinku „The Voice Kids” drużyna Dawida Kwiatkowskiego powiększyła się o utalentowaną wokalistkę. Dziesięciolatka chce zostać śpiewającym lekarzem oraz prowadzić plantację awokado. Piąta edycja popularnego programu muzycznego TVP2 przyciąga uzdolnione wokalnie dzieciaki z całej Polski. Mali piosenkarze mierzą się z wyzwaniem występu w telewizji. Ich wykonaniom przysłuchuje się gwiazdorskie jury w składzie: Cleo, Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron. Każda odsłona popularnego programu przedstawia utalentowanych uczestników, którzy chcą spróbować swoich sił na scenie muzycznej. Po przejściu przez przesłuchania w ciemno mają szansę zawalczyć o statuetkę oraz tytuł najzdolniejszego wokalisty młodego pokolenia.

The Voice Kids
12.03.2022 22:12 „The Voice Kids”: Marika zaśpiewała przebój wszechczasów. Jurorzy rozłożeni na łopatki

Trwa piąta seria muzycznego show TVP „The Voice Kids”. To, co właśnie wydarzyło się na ekranie w dzisiejszym odcinku, nie mieści się w głowie. Uczestniczka Marika powaliła jurorów na kolana. 5. sezon programu zaczął się 26 lutego. Nowe odcinki można oglądać na kanale TVP2 w każdą sobotę o godzinie 20:00. Jurorami są Cleo, Dawid Kwiatkowski, a także Tomson i Baron.

06.03.2022 08:55 The Voice Kids. Kim jest Marceli Józefowicz? Ma dopiero 13 lat i imponujące osiągnięcia na swoim koncie

Za nami pierwszy odcinek piątego sezonu popularnego programu muzycznego „The Voice Kids”. Dzieciaki z całej Polski prezentują swój talent. Niektórzy z uczestników na długo zostaną w pamięci widzów, jak np.: Marceli Józefowicz. W sobotę odbył się kolejny odcinek piątej edycji niesamowitego show TVP2 The Voice Kids. Młodzi artyści podczas pierwszych przesłuchań w ciemno starali się przekonać do siebie jury w składzie: Cleo, Baron i Tomson oraz Dawid Kwiatkowski. Emocje sięgały zenitu, gdy młodzi artyści prezentowali przygotowane utwory. Widać, że podczas tej edycji odkryjemy wiele niesamowitych głosów. Jeden z uczestników, Marceli Józefowicz, zachwycił widzów i jury. Małoletni chłopiec to kopalnia talentów.

05.03.2022 15:58 Dawid Kwiatkowski wybrał już imiona dla swoich dzieci. Wygadał się w „The Voice Kids”

Dawid Kwiatkowski już od 5 sezonów jest jurorem „The Voice Kids”. Okazuje się, że wokaliście marzy się rodzicielstwo. Na planie programu gwiazdor zdradził, że ma już wybrane imiona dla swoich dzieci. Program „The Voice Kids” cieszy się ogromną popularnością wśród młodszych i starszych widzów. Każdy występ i każdy odcinek przynosi nowe, wielkie emocje. W końcu to właśnie tam zrodziły się jedne z największych obecnie gwiazd muzyki: Viki Gabor i Roksana Węgiel, zwyciężczynie Eurowizji Junior. Dzieciaki starają się jak mogą, a niezwykłą atmosferę podsyca dodatkowo fakt, że znajdują się pod opieką takich sław, jak Dawid Kwiatkowski czy Cleo. Po tym, jak zwycięzcą 3. edycji programu został Maciej Maciejczak z drużyny autora „Proste”, dzieciaki jeszcze chętniej lgną do jego drużyny. Format stwarza fantastyczny pomost pomiędzy pokoleniami i nic dziwnego, że i u 26-letniego piosenkarza obudził się instynkt rodzicielski.

Roksana Węgiel
04.03.2022 09:15 Wielka radość w domu Roksany Węgiel. Po ogłoszeniu wesołych nowin, masowo napłynęły życzenia

Roksana Węgiel podzieliła się uroczym zdjęciem na Instagramie. Zwyciężczyni pierwszej edycji „The Voice Kids” życzyła mamie wszystkiego dobrego z okazji urodzin. Nastoletnia piosenkarka szturmem zawojowała polską scenę muzyczną. O Roksanie Węgiel zrobiło się głośno kiedy wygrała pierwszą edycję popularnego programu muzycznego TVP2 The Voice Kids. Jako podopieczna Edyty Górniak weszła śpiewająco do branży show-biznesu. Dziś artystka jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Swój sukces zawdzięcza także mamie, która jest dla niej przyjaciółką. Ostatnio Roksana Węgiel złożyła jej życzenia z okazji urodzin.

the voice kids
25.04.2021 13:57 Dramat zwyciężczyni ,,The Voice Kids”. Dziewczynka poinformowała o śmierci najbliższej osoby

Sara Egwu-James, zwyciężczyni ostatniej edycji programu The Voice Kids przekazała bardzo smutną wiadomość. 12-latka kilka dni temu straciła jedną z najbliższych osób. 20 kwietnia zmarła babcia Sary. Gwiazda The Voice Kids opublikowała zdjęcia i zamieściła krótki, ale poruszający wpis.

Sara Egwu-James rodzina
21.04.2021 09:12 Wiemy kim są rodzice zwyciężczyni „The Voice Kids 4” Sary Egwu-James

Sara Egwu-James zachwyciła nie tylko jurorów programu „The voice Kids”, ale też widów. Dzięki swojemu talentowi udało jej się zwyciężyć w show. Jak się okazuje, nie tylko ona jest utalentowaną wokalistką w swojej rodzinie. Sara Egwu-James już na etapie przesłuchań w ciemno zrobiła niebywałe wrażenie na jurorach. Nastolatka ostatecznie wylądowała w drużynie Tomsona i Barona. Sara przez cały program dawała z siebie wszystko, co ostatecznie poskutkowało zwycięstwem w hitowym programie emitowanych przez TVP. Jak się okazuje, nie jest jedynym talentem wokalnym w swojej rodzinie.

Cleo
27.02.2021 08:51 Cleo wzruszyła się podczas „The Voice Kids”. „Dzieciaki tak mnie wzruszają”

Pierwszy odcinek najnowszej edycji The Voice Kids już nagrany, a jego premierę będziemy mogli obejrzeć w sobotę, 27 lutego o godzinie 20:00 na antenie TVP2. Wygląda na to, że od samego początku czekają na nas niemałe emocje. Jurorka Cleo popłakała się podczas występu jednej z uczestniczek, która zaśpiewała piosenkę zadedykowaną swojej mamie. The Voice Kids 4 rusza z przysłowiowego ,,kopyta”, a telewidzowie będą mieli na co popatrzeć. Piosenkarze młodego pokolenia po raz czwarty udowodnią, że przyszłość polskiej sceny muzycznej leży w naprawdę dobrych rękach, a jurorzy tylko im w tym pomogą.

the voice kids
13.01.2020 10:15 W ”The Voice Kids” pojawiła się nowa Roksana Węgiel. Uderzające podobieństwo, wszyscy jurorzy chcieli ją mieć

The Voice Kids: W programie pojawiła się uczestniczka, która do złudzenia przypomina Roksanę Węgiel. Jej niesłychany talent przyczynił się do tego, że wszyscy jurorzy chcieli mieć ją w swojej drużynie. Czy 13-latka ma szansę zrobić karierę na miarę swojej starszej koleżanki? Na ten moment wiadomo, że jej wokal zachwyca. Za prawdziwe objawienie tej edycji The Voice Kids do tej pory uznawany był 13-letni Marcin Maciejczak, który rozkochał w sobie jurorów wykonaniem utworu Lady Gagi, I’ll Never Love Again. Tymczasem okazuje się, że młody gwiazdor ma niemałą konkurencję. Rówieśniczka Marcina swoimi zdolnościami wokalnymi wywołała poruszenie. Każdy juror chciał ją mieć u siebie.

The Voice Kids
02.01.2020 14:16 The Voice Kids 3 ruszyło. Niedługo poznany konkurencję Viki Gabor i Roksany Węgiel?

The Voice Kids to program, dzięki któremu na polskiej scenie muzyki rozrywkowej dochodzi do prawdziwej zmiany warty. To tu widzom zaprezentowały się Viki Gabor i Roksana Węgiel. Właśnie ruszyła trzecia edycja programu, czy najnowsza edycja przyniesie nam nowe gwiazdy, na miarę zwyciężczyń Eurowizji? The Voice Kids to program, dzięki któremu na polskiej scenie muzyki rozrywkowej dochodzi do prawdziwej zmiany warty. To tu widzom zaprezentowały się Viki Gabor i Roksana Węgiel. Właśnie ruszyła trzecia edycja programu, czy najnowsza edycja przyniesie nam nowe gwiazdy, na miarę zwyciężczyń Eurowizji? Po raz trzeci jurorzy i telewidzowie będą wybierać najbardziej obiecujących młodych wokalistów i wokalistki. Trzecia edycja rozśpiewanego talent-show wyłoni następców takich gwiazd jak Viki Gabor, czy Roksana Węgiel. Mimo młodego wieku piosenkarki mają silną pozycję na rodzimym rynku muzycznym – obie wygrały dziecięcy konkurs Eurowizji. Drogę do wielkiej kariery otworzył im właśnie udział w The Voice Kids. Czy nowa edycja show przyniesie nam tyle samo emocji i pomoże utrzymać szczęśliwą serię w konkursie Eurowizji? Miejmy nadzieję, że tak.

The Voice Kids
20.10.2019 18:13 Uczestniczka „The Voice” jest poważnie chora. Wydaje na leki ponad dwadzieścia cztery tysiące złotych

The Voice Kids to program, który jak żaden inny talent show rodzi gwiazdy. Roksana Węgiel zaledwie w zeszłym roku była jedną z uczestniczek, a dzisiaj jest już jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Nic dziwnego, że kolejne dzieci podążają jej śladami. Okazuje się jednak, że jedna z uczestniczek cierpi na ciężką chorobę, a na leki musi wydawać mnóstwo pieniędzy. Anika Dąbrowska to 15-letnia zwyciężczyni drugiej edycji programu The Voice Kids. Okazuje się jednak, że nastoletnia wokalistka cierpi na poważną chorobę, a na leki wydaje ponad dwadzieścia cztery tysiące złotych!

Roksana Węgiel
14.10.2019 18:21 Roksana Węgiel w mocnych słowach odpowiedziała Michałowi Szpakowi. 14-latka potrafi postawić na swoim

Michał Szpak znany jest nie tylko ze swoich odważnych stylizacji, ale i mocnych i stanowczych wypowiedzi. Tym razem na jego słowa zareagowała Roksana Węgiel – 14-latka odpowiedziała starszemu muzykowi i postawiła na swoim. Czy będziemy świadkiem nowego konfliktu w show-biznesie? Michał Szpak po raz kolejny wzbudził kontrowersję. Tym razem swoją wypowiedzią na temat programu The Voice Kids sprowadził na siebie gniew dwóch nastolatek. Muzyk stwierdził, że program odbiera uczestnikom dzieciństwo. Roksana Węgiel postanowiła mu odpowiedzieć w mocnych słowach.

The Voice Kids
03.08.2019 17:50 Znamy oficjalny skład jurorów „The Voice Kids”! Kogo zobaczymy w roli trenerów?

The Voice Kids: znamy oficjalny skład jury kolejnej edycji muzycznego show dla nastolatków. Już w styczniu na antenie TVP już po raz trzeci będziemy mogli oglądać zmagania nastoletnich piosenkarzy i piosenkarek. Muzyczne show dla najmłodszych zgromadziło wielu fanów, toteż nie ma się co dziwić, że władze stacji zdecydowały się na kolejną transzę show. Znamy już skład jury nowej edycji. Czy zajdą w nim zmiany? Okazuje się, że format The Voice jest jednym z ulubionych wśród polskich telewidzów, skoro producenci pokusili się rozszerzyć format o edycję dla seniorów: The Voice Senior, a także dla tych najmłodszych: The Voice Kids. Już 1 stycznia zobaczymy trzecią edycję programu, a my już znamy oficjalny skład jurorski. Czy Cleo ponownie będzie oceniała zmagania uczestników?

20.01.2018 10:30 Przesadziła? Edyta Górniak udaje czarownicę. „Będziesz się smażył w moim piekle”

Edyta Górniak przyjęła propozycję jurorowania w nowym wydaniu The Voice, tym razem program nazywa się The Voice Kids. Jak sama nazwa wskazuje, ta edycja poświęcona jest utalentowanym dzieciakom. W najnowszym, sobotnim wydaniu Edzia będzie udawać czarownicę. W wideo, które promuje odcinek, możemy usłyszeć jej diaboliczny śmiech. Wyszło bardzooo realnie! Nie możemy się doczekać.