Lelum.pl > Tłusty Czwartek

Tłusty Czwartek

Edyta Górniak
24.02.2022 22:40 Co dzieje się z Edytą Górniak? Diwa opublikowała zaskakujące nagrania

Edyta Górniak opublikowała w mediach społecznościowych zaskakujący wpis, związany z Tłustym Czwartkiem. Gwiazda, od jakiegoś czasu mieszkająca na Podhalu, zachwyca się tamtejszymi wypiekami. Nie wszystkim spodobał się jej post. Górniak często wspomina, że stara się zdrowo odżywiać. Wygląda jednak na to, że w Tłusty Czwartek robi wyjątek. Nie powstrzymała się też przed wpisem na ten temat na Instagramie.

Magda Gessler
11.02.2021 10:53 Kosmiczne ceny słodyczy u Magdy Gessler. Niektórzy jednak zapłacą tylko 1 zł za pączka

Magda Gessler specjalnie na Tłusty Czwartek przygotowała dla swoich klientów coś wyjątkowego. 11 lutego w lokalu „U Fukiera” znajdziemy nie tylko pączki, ale również inne słodkości takie, jak na przykład faworki. Znamy cenę tychże rarytasów, niektórzy za pączka od Magdy Gessler zapłacą jedynie 1 złotych. Tłusty Czwartek to jeden z ulubionych dni w roku wszystkich Polek i Polaków. Każdy z nas ma w sobie odrobinę łasucha, dlatego z chęcią celebrujemy ten dzień, zajadając się słodkościami. Wśród łakoci główną rolę gra oczywiście pączek w związku z tym Magda Gessler przygotowała fenomenalną ofertę w swoich lokalach.

Magda Gessler
05.02.2021 19:31 Sprawdziliśmy, ile kosztują pączki u Magdy Gessler. Nie należą do najtańszych

11 lutego, czyli dokładnie 52 dni przed Wielkanocą będziemy obchodzić Tłusty Czwartek, czyli dzień, w którym pączki i faworki są głównymi przysmakami. Magda Gessler, jako jedna z najpopularniejszych restauratorek w kraju nie zapomniała o dniu rozpoczynającym ostatni tydzień karnawału i w swojej restauracji AleGloria przygotowała specjalną ofertę. Niestety tamtejsze przysmaki nie należą do najtańszych. Za pączka z różą, czekoladą lub malinami zapłacimy… 6 zł. Tłusty Czwartek to dzień wyjątkowy. Jego historia sięga jeszcze czasów starożytnych. Tradycja przetrwała do dziś i właśnie wtedy pączki i faworki stają się głównym przysmakiem dnia. Magda Gessler nie mogłaby o tym zapomnieć, zatem już przyszykowała specjalną okazję.