Lelum.pl > Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger

None
18.04.2023 20:54 Tomasz Stockinger trafił do szpitala. Niespodziewana operacja, spadła, jak grom. "Nie znasz dnia, ani godziny"

Tomasz Stockinger, serialowy doktor Lubicz z "Klanu", trafił do szpitala. Niespodziewanie wylądował na stole operacyjnym! Aktor udzielił wywiadu, w którym poinformował o swoich problemach ze zdrowiem oraz o tym, jak się obecnie czuje.Czy Tomasz Stockinger będzie w stanie powrócić na plan “Klanu”? Znamy odpowiedź!

Tomasz Stockinger
30.11.2022 21:13 Tomasz Stockinger przeszedł poważną operację. Przykre kulisy wyciekły do mediów

Aż dotąd mało kto znał szczegółowe kulisy rozstania doktora Lubicza z „Klanu”. W tle kryje się nie tylko choroba partnerki — Tomasz Stockinger także przeszedł skomplikowaną operację, która mogła zaważyć na jego życiu i zdrowiu. To kolejna para, która w 2022 roku ogłosiła swoje rozstanie. I choć nad głową gwiazdora „Klanu” nie przetoczyła się burza na miarę afery wokół Cichopek i Kurzajewskiego, zakończenie związku Tomasza i Katarzyny również miało swoje mroczne tajemnice.

Tomasz Stockinger
24.11.2022 22:20 Tomasz Stockinger rozstał się z partnerką. Przykre okoliczności trafiły do mediów

Tomasz Stockinger największą popularność zdobył dzięki roli w kultowym serialu „Klan”. Prywatnie aktor ma za sobą niemałe zawirowania. Po dwudziestu latach rozwiódł się z żoną i zakochał w innej kobiecie. Teraz media donoszą o kolejnych zmianach w życiu uczuciowym gwiazdora. Aktor ma za sobą niezwykle trudny czas. Najpierw zakończył swoje dwudziestoletnie małżeństwo, a potem popadł w poważne problemy zdrowotne. Lekarze wykryli u niego niebezpieczną wadę serca, przez którą musiał poddać się szybkiego zabiegowi. Okazało się, że to nie koniec kłopotów w życiu prywatnym gwiazdora. Pewien tabloid twierdzi, że Tomasz Stockinger ponownie jest singlem.

syn
05.12.2021 09:04 Tomasz Stockinger został zarażony koronawirusem. „Miejmy nadzieję, że klęski nie będzie”

Tomasz Stockinger opublikował na swoim Instagramie wideo, w którym poinformował, że zaraził się koronawirusem. Słynny aktor zdradził, że ma za sobą bardzo ciężkie chwile, głównie w minionym tygodniu. Zaapelował do fanów o ostrożność. Znany m.in. z serialu „Klan” artysta przebywa obecnie w swoim domu, gdzie walczy z chorobą. Prosi wszystkich, by zachowali zdrowy rozsądek.

Tomasz Stockinger
27.09.2021 17:54 Straż pożarna wydała komunikat dot. wypadku Tomasza Stockingera

Tomasz Stockinger to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. W swojej karierze musiał zmierzyć się już z niejednym wyzwaniem – teraz okazuje się, że potrafi wyjść cało z konfrontacji z dzikim zwierzęciem. Stockinger gości na polskich ekranach od 1978 roku. Wielbiciele „Pawła Lubicza” z serialu Klan zadrżeli, kiedy dowiedzieli się o poważnym wypadku, jaki przydarzył się ich ulubionemu aktorowi.

Beata P.
08.09.2021 14:01 Tomasz Stockinger prosi o pomoc dla Beaty P.

Znany aktor, Tomasz Stockinger – jako kolejna już osoba publiczna – skomentował niedawne wydarzenia z udziałem wokalistki zespołu Bajm. Odniósł się między innymi do kwestii specjalistycznego leczenia. Warto przypomnieć, że jak nikt inny wie on, w jakiej sytuacji znajduje się obecnie Beata P. Ponad 10 lat temu sam spowodował bowiem wypadek, jadąc pod wpływem alkoholu, co poskutkowało orzeczeniem kary pozbawienia wolności w zawieszeniu.

21.07.2021 00:13 Tomasz Stockinger w szpitalu zwrócił się do Pana Boga. Aktor ciężko znosił samotność na OIOM-ie

Szokujące informacje dotyczące stanu zdrowia Tomasza Stockingera. Aktor przeszedł niedawno poważną operację. O szczegółach swoich problemów zdrowotnych opowiedział w szczerym wywiadzie. Tomasz Stockinger od lat zmaga się z problemami ze zdrowiem Ostatnio spędził dużo czasu w szpitalu w związku z poważną operacją Opowiedział jak w trudnych chwilach wsparciem dla niego była modlitwa Tomasz Stockinger nie kryje się ze swoją religijnością. W szczerym wywiadzie opowiedział o tym jak wiara pomogła mu przejść ostatnie problemy w życiu prywatnym.

Tomasz Stockinger
22.06.2021 11:42 Tomasz Stockinger po raz drugi zostanie dziadkiem. Dumny aktor zdradził płeć dziecka

Tomasz Stockinger spodziewa się drugiego wnuka. Jego syn Robert razem z żoną już wkrótce powitają na świecie synka. Aktor opiekuje się ciężarną synową. Tomasz Stockinger ogłosił radosną nowinę. Gwiazdor Klanu po raz drugi zostanie dziadkiem.

tomasz stockinger
01.06.2020 20:09 Smutne wieści obiegły media, Tomasz Stockinger jest zdruzgotany. „Po prostu szczęka mi opadła”

Tomasz Stockinger nie mógł uwierzyć własnym oczom, kiedy zobaczył nagłówek dotyczący własnej śmierci. Po prostu szczęka mi opadła – powiedział w rozmowie z Twoim Imperium, po tym jak 22 maja z jednej ze stron dowiedział się, że zmarł na skutek powikłań po operacji. Fałszywa informacja pędem rozprzestrzeniła się po Internecie. Nie żyje Tomasz Stockinger! Aktor miał powikłania po operacji – grzmiał jeden z nagłówków opublikowanych na stronie Portal Trójmiasto 24 22 maja. Na szczęście fałszywa informacja szybko została zdementowana, a głos w sprawie zabrał sam zainteresowany. Tomasz Stockinger dementuje własną śmierć – Nie żyje Tomasz Stockinger. Ciało aktora nad ranem z czwartku na piątek znalazł jeden z jego bliskich przyjaciół. Stockinger w marcu przeszedł operację w jednym z Warszawskich szpitali. Jak donosi jeden z naszych reporterów, aktor przeszedł zabieg na otwartym sercu, który według lekarzy był udany – mogliśmy przeczytać tydzień temu na jednym z portali. Choć Tomasz Stockinger faktycznie trafił do szpitala i dochodzi do siebie po operacji, choć dziś ma się świetnie, a przede wszystkim żyje. – Nie umiem tego skomentować. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś robi sobie takie żarty. Ale trudno mi też dać wiarę, że autor tej sensacji był tak niedoinformowany i tępy, że podał wiadomość bez wcześniejszego sprawdzenia – powiedział zszokowany Robert Stockinger w rozmowie z Twoim Imperium. Jak poczuł się aktor, kiedy usłyszał nałożony na siebie wyrok śmierci? Myślała, że urodzi bliźniaki. Podczas badania USG lekarz przekazał jej jednak zupełnie inne wieści Michał Szpak pokazał zdjęcie swojej miłości. Piękny widok, rozczuli każdego Luzowanie obostrzeń od 1 czerwca. Od dziś wchodzą w życie kolejne zmiany, wielu Polaków będzie zadowolonych Tomasz Stockinger: reakcja na śmierć Jak Tomasz Stockinger zareagował na wieści o własnej śmierci? – Ani się tym nie zdenerwowałem, ani nie przejąłem, ani mnie nie śmieszyło – wyznał w dalszej części rozmowy – Za to, szczerze mówiąc, byłem bardzo zdziwiony. Po prostu szczęka mi opadła. Ten dowcip jest moim zdaniem kolejnym dowodem na to, że ludzi ogarnia szaleństwo – podsumował aktor. Pamiętajmy, że każda tego typu fałszywa informacja niesie za sobą ogromne konsekwencje, a panu Tomaszowi Stockingerowi życzymy sto lat zdrowia. ZOBACZ ZDJĘCIE: Screenshot TVN Series, YouTube Tomasz Stockinger wypowiedział się na temat swojej rzekomej śmierci. ZOBACZ TEŻ: Zwłoki mężczyzny w toalecie Urzędu Skarbowego. Tragedia w Otwocku Największa tragedia od 120 lat i nie chodzi o pandemię. Zupełnie nowe kłopoty w europejskim kraju Od dziś emeryci i renciści mogą zarabiać prawie 4 tysiące. Ogromna zmiana, nowy limit Gratulacje dla Jolanty Kwaśniewskiej. Na jaw wyszła prawda, Agata Duda będzie wściekła Marek Niedźwiecki nie zamierza milczeć. Ma ważną prośbę, zapowiedział poważne kroki Tatry. Niespotykana anomalia pogodowa, nagle zapanowała zima i spadł śnieg. Co się dzieje? źródło: jastrzabpost.pl