Lelum.pl > Tomasz Wolny

Tomasz Wolny

Tomasz Wolny, mężczyzna w kajdankach
19.05.2023 20:18 Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"

Tomasz Wolny jest jednym z prowadzących program „Pytanie na śniadanie”. U jego boku zasiada Ida Nowakowska, a ostatnio także Anna Popek, która niedawno wróciła do programu. Dziennikarz wziął ostatnio udział w niebezpiecznym zdarzeniu drogowym, które zakończyło się aresztowaniem przez policję. Całą sytuację prezenter opisał na swoim instagramowym profilu. Zwrócił się do czytających z apelem. 

Ida Nowakowska Tomasz Wolny
15.01.2023 14:08 Ida Nowakowska i Tomasz Wolny prowadzili „PnŚ”, nagle program przerwali niecodzienni goście

Nie da się ukryć, że podczas programu na żywo ma prawo dojść do różnych niespodziewanych i zaskakujących sytuacji. Tak było podczas ostatniego odcinka „Pytanie na śniadanie”, który prowadzili Ida Nowakowska i Tomasz Wolny. W pewnym momencie prowadzący musieli zareagować i rozdzielić dwójkę nieprzyjaźnie nastawionych do siebie gości. Tancerka nie kryła przerażenia całą sytuacją.

Pytanie na śniadanie Tomasz Wolny
10.09.2022 15:54 Tomasz Wolny wparował na wizji „Pytania na Śniadanie” z kwiatami. Poruszające sceny i śpiew. Jest co świętować

„Pytanie na śniadanie” trwało w najlepsze, kiedy nagle na scenę wparował Tomasz Wolny z naręczem kwiatów. Tego chyba żaden widz się nie spodziewał. W jednej chwili omawiany był temat wielkiej wagi, a w następnej na antenie wybuchła radość. Sobotnie „Pytanie na śniadanie” prowadzili Tomasz Wolny i Aleksandra Grysz. Weekend rozpoczął się dość spokojnie, z odrobiną regionalnych klimatów i dawką wiedzy na temat roślin i zwierząt, jednak w pewnym momencie w studio zawitała wyjątkowa osobistość. Na kanapie zasiadła Miss Polonia 2022 Krystyna Sokołowska oraz dwie ekspertki, twórczynie i ambasadorki akcji społecznej przeciwko FAS: inicjatorka Marta Libiszewska oraz położna, Anna Bulczak.

Pytanie na śniadanie
04.08.2022 11:14 Tomasz Wolny na podłodze stęka z bólu, po chwili przybiegła do niego Izabella Krzan. Nieoczekiwane sceny w „Pytaniu na śniadanie”

Tomasz Wolny i Izabella Krzan w ostatnim odcinku „Pytania na śniadanie” gościli trenerkę medyczną, która zdradziła widzom, jak dbać o powięź. Minęło zaledwie parę minut, a Wolny leżał już na podłodze i stękał z bólu. „Dlaczego to jestem ja?” – pytał. Prezenterzy postanowili zaangażować się w proponowane przez trenerkę ćwiczenia, które każdy z nas powinien regularnie wykonywać. Jak się okazało, nie były one takie proste. Tomasz Wolny głośno narzekał na dyskomfort.

Tomasz Wolny Agata Tomaszewska
04.08.2022 00:01 Tomasz Wolny jest gwiazdą „Pytanie na śniadanie”. Jego żona pracuje w konkurencyjnej stacji

Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” od wielu lat związany jest ze swoją koleżanką z branży. Co ciekawe, jego żona Agata pracuje dla konkurencyjnej stacji i ma całkowicie inne poglądy niż jej ukochany. Mimo różnic w światopoglądzie małżeństwo dogaduje się idealnie i z powodzeniem wychowuje trójkę swoich dzieci. Jaka jest historia miłości prezentera i jego ukochanej?

Tomasz Wolny Agata Tomaszewska EA
04.07.2022 18:28 Kim jest żona Tomasza Wolnego? Ukochaną prowadzącego „Pytanie na śniadanie” zna wielu Polaków, też pracuje w telewizji

Tomasz Wolny największą popularność zyskał dzięki prowadzeniu popularnego programu śniadaniowego TVP „Pytanie na śniadanie”. Okazało się, że ukochana dziennikarza także pracuje w telewizji, ale związana jest z konkurencyjną stacją. Prezenter śniadaniówki nie ukrywa, że ma całkowicie inne poglądy niż jego żona. Podczas jednego z wywiadów wyjaśnił, jak udaje im się oddzielać życie prywatne od zawodowego i dlaczego nie kłóci się z żoną o poglądy. Kim jest Agata Tomaszewska?

Tomasz Wolny
05.07.2021 16:39 Tomasz Wolny skomentował ostatnie zdjęcie Izy Krzan. Będzie spięcie w PNŚ?

Tomasz Wolny ostro skrytykował ostatni wpis Izabelli Krzan. Okazało się, że nie spodobało mu się to, co zareklamowała Miss Polonia. Co napisał prezenter? Tomasz Wolny nie wytrzymał. Pod ostatnim zdjęciem Izy Krzan jasno określił, co myśli. Poszło o popularny napój, który zareklamowała Miss.

Pytanie na śniadanie
28.09.2020 00:26 Ujawniono całą prawdę na temat małżeństwa prowadzącego PnŚ. Nigdy nie zapomni, co zrobiła jego żona

Pamiętacie Nel z ”W pustyni i w puszczy”? Dziś Karolina Sawka powala urodą Ostra wymiana zdań na temat wyglądu. Magdalena Ogórek nie wytrzymała Marzena Rogalska zaliczyła wpadkę „Pytaniu na śniadanie”. Wszystko leciało na żywo, ludzie dookoła aż zamilkli Tomasz Wolny niejednokrotnie udzielał wywiadów. Między innymi dla portalu plejada.pl, który można ujrzeć na serwisie YouTube.Pytanie na śniadanie to jeden z najdłużej emitowanych programów śniadaniowych w Polsce. Zrzesza ogromną ilość fanów z całego kraju. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wielkie zaangażowanie prowadzących, którzy są głównymi twarzami każdego odcinka. Jednym z nich jest Tomasz Wolny, który w ostatnim czasie ujawnił całą prawdę na temat swojego małżeństwa. Nigdy nie zapomni tego, co zrobiła jego żona. Program śniadaniowy Pytanie na śniadanie emitowany jest na antenach Telewizji Polskiej już od prawie dwóch dekad. W tym czasie wielokrotnie zmieniali się jego prowadzący. Jeden z nich postanowił wyjawić całą prawdę o swoim małżeństwie. Jak twierdzi, to co zrobiła jego żona, jest nie do opisania.Prowadzący program Pytanie na śniadanie powiedział prawdę o swoim małżeństwieTomasz wychował się w Poznaniu i tam rozpoczęła się jego droga zawodowa. Jak informuje portal pomponik.pl, ukończył studia Politologiczne i zaraz po nich trafił do poznańskiego oddziału stacji TVN 24. Tam poznał Agatę. Ich relacja zaczęła się od pracy, szybko jednak przekształciła się w miłość. Od 2009 roku są szczęśliwym małżeństwem, a owocem ich wzajemnego uczucia jest trójka wspaniałych dzieci. Tomasz nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia:– Odkąd powiedzieliśmy sobie sakramentalne tak, codziennie budzę się u boku najlepszej żony pod słońcem – komplementuje małżonkę Tomasz.– Była dla mnie wzorem i pierwszą nauczycielką – mówił w wywiadzie dla pomponik.pl.Przeprowadzka do Warszawy nie była dla nich prostaTomasz w 2014 roku dostał propozycję pracy w TVP w Warszawie. Było to dla niego bardzo duże wyzwanie. Początkowo jeździł pociągiem z Poznania do Warszawy i odwrotnie. Po jakimś czasie Agata także dostała propozycję pracy w Warszawie, jednak dla stacji TVN24 Biznes i Świat. Wówczas para zdecydowała o przeprowadzce. Mimo obaw o reakcję dzieci, wszystko poszło bardzo dobrze i plan został wykonany perfekcyjnie.39-letni prezenter telewizyjny przyznał, że to właśnie ona nauczyła go stawiać pierwsze kroki w zawodzie:Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że za sukcesem mężczyzny stoi kobieta. W wielu przypadkach jest to prawda. Idealnym tego przykładem jest prowadzący program Pytanie na śniadanie Tomasz Wolny. W wywiadzie dla portalu pomponik.pl opowiedział kilka ciekawostek ze swojego małżeństwa z Agatą Tomaszewską.

13.05.2020 19:08 Gwiazdor TVP w żałobie. Nie może uwierzyć, że bliska osoba odeszła tak wcześnie

TVP: gwiazdor stacji, prowadzący program Pytanie na Śniadanie pogrążony w żałobie. Dziennikarz Tomasz Wolny poinformował, że zmarła bliska mu osoba – mama jego ukochanej żony. 64-letnia Maria Tomaszewska była matką dwóch córek oraz swojego wielkiego projektu: Ośrodka dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących w Owińskach. Przyczyny śmierci nie zostały podane przez rodzinę.Tomasz Wolny nie może uwierzyć w to, co się stało. Dziennikarz TVP wyraził swoje wielkie ubolewanie i żal. Pod zdjęciem, jakie udostępnił, napisał mnóstwo dziękczynnych i wzruszających słów. Kobieta Cud… Odeszła za wcześnie, za szybko, nie wierzę… – napisał na swoim profilu.