Lelum.pl > Trendy

Trendy

związek
12.08.2020 17:42 Niebezpieczny trend wśród zakochanych. Robią sobie krzywdę w imię miłości? Wstrząsające zdjęcia zalały internet

Niebezpieczny trend, który pojawił się wśród zakochanych, na samą myśl wywołuje gęsią skórkę. Jednak jak widać, niektórzy w imię miłości są gotowi do prawdziwych poświęceń – nawet do wyrządzania sobie krzywdy. Zdjęcia, przedstawiające ten nietypowy sposób na wyznanie uczuć zalały internet i wywołały falę kontrowersji.Klasyczny pierścionek zaręczynowy, to w dzisiejszych czasach zdecydowanie za mało. Dla tych, którzy obawiają się, że biżuteria przypadkiem zniknie z palca wybranki, pojawił się nowy sposób na zapewnienie ukochanej osobę o szczerości naszych uczuć. Słyszeliście o finger piercing? Ten niebezpieczny trend zyskuje coraz większą popularność.

25.11.2019 10:57 4 wskazówki dla mężczyzn, jak wybrać idealny prezent dla niej

Podaruj prezent w eleganckiej oprawie Minimalistyczne pudełko z białą wstążką, a w środku prezent zapakowany w cienką, transparentną bibułę. To te elementy, które podsycają ciekawość produktem, a tym samym znacząco wpływają na jego wartość. Pamiętaj więc, że starannie spakowany upominek to podstawa. Zadedykuj upominek Obecnie najbardziej HOT prezentami są te, spersonalizowane. Pomyśl więc o liściku z dedykacją lub wybierz rzecz, do której możesz dodać inicjały partnerki. To tak niewiele, a z pewnością wywoła uśmiech! Fot. materiały prasowe Spełnij najbardziej wymagające oczekiwania Spraw swojej ukochanej prezent, który zapamięta na długo. Postaw na wysoką jakość i funkcjonalność, ale tą, odwołującą się do najnowszych trendów. Wybierz dla niej elegancki peniuar w najmodniejszy wzór tego sezonu – cętki. Myśl praktycznie Zdarza się, iż, mimo że podarunek okazuje się strzałem w dziesiątkę, do pełnego zadowolenia, brakuje do niego jeszcze jednego elementu. Pamiętaj więc o tej regule i twórz stylowe zestawy prezentowe, np. do peniuaru, dobierz z tej samej linii, mini koszulę nocną. Bądź prezentowym strategiem! Decyduj odpowiedzialnie Na koniec, warto pamiętać o jeszcze jednej kwestii. Jeśli stawiasz na prezent z branży odzieżowej, wybierz markę, która działa w duchu slow fashion. To ważne, aby dokonywać świadomych zakupów. Powodzenia! Fot. materiały prasowe źródło: ahavapr.prowly.com Zbliżają się święta, a wraz z nimi intensywne poszukiwania wyjątkowych prezentów. To nie lada wyzwanie znaleźć „coś”specjalnego. Ważne, aby pamiętać o starannym zapakowaniu oraz idealnie, gdyby wybrany upominek był spersonalizowany. Choć to dopiero początek magicznych wskazówek. Sprawdź nasz poradnik i zaskocz swoją wybrankę ciekawym pomysłem pod choinką!