Lelum.pl > Ttbz

Ttbz

Piotr Gąsowski
08.01.2023 20:25 Piotr Gąsowski prosi o wybaczenie. Wyszły na jaw kulisy jego odejścia z TTBZ

Piotr Gąsowski opublikował obszerny wpis skierowany głównie do Macieja Dowbora w związku ze swoim odejściem z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Były prowadzący poprosił o wybaczenie i zdradził, jak naprawdę wyglądały kulisy podjęcia tej trudnej decyzji. Od kilku dni w mediach głośno jest na temat roszad w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Najpierw do mediów trafiła informacja, że z produkcją Polsatu żegna się Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka. Później decyzję o odejściu podjął Piotr Gąsowski, teraz wyjaśnia dlaczego.

Maciej Dowbor + TTBZ
08.01.2023 18:06 Będzie trzęsienie w Polsacie. Dowbor i Skrzynecka przerwali milczenie ws. zmian w TTBZ

Afera związana ze zwolnieniami w „TTBZ” nabiera tempa. Odważna decyzja Piotra Gąsowskiego, by odejść solidarnie po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej, wywołała wielkie poruszenie. Teraz Maciej Dowbor wypowiedział się w tej sprawie. Dowbor i Gąsowski byli od lat duetem prowadzących w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Widzowie kochali ich dynamikę, a samych mężczyzn połączyła bliska przyjaźń. Co ogłosił Maciej?

katarzyna skrzynecka
22.02.2022 18:40 Nowa jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Nie, to Katarzyna Skrzynecka po metamorfozie

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciem z przygotowań do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Fani natychmiast zwrócili uwagę na zupełnie nową stylizację gwiazdy. Posypały się komentarze. Katarzyna Skrzynecka z pewnością nie może narzekać na brak zajęć. 51-letnia gwiazda podbiła ostatnio serca fanów rolą w najnowszej części filmu „Kogel-Mogel”, gdzie wcieliła się w postać Marlenki Wolańskiej. Odkąd w 2014 roku odniosła fantastyczne zwycięstwo podczas pierwszej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, od drugiego sezonu zajmowała zaszczytne miejsce na fotelu jury. Trudno dziś wyobrazić sobie popularny program Polsatu bez udziału gwiazdy, której wkład w kulturę jest nieoceniony — zarówno na scenie muzycznej, jak i teatrze oraz telewizji.

Katarzyna Skrzynecka
06.10.2021 00:18 Widzowie nie zobaczą Skrzyneckiej w jury „TTBZ”. Zastąpi ją wielki gwiazdor

„Twoja twarz brzmi znajomo” to jedna z najpopularniejszych rodzimych produkcji zagranicznego show. Polska adaptacja programu co piątek gromadzi bowiem przed ekranami telewizyjnymi setki tysięcy widzów. W kolejnym odcinku show wielbiciele formatu nie zobaczą jednak – obecnej w gronie jurorskim od drugiego sezonu – Katarzyny Skrzyneckiej. Znamy powód.

Michał Wiśniewski
12.09.2021 09:47 Michał Wiśniewski oczarowany występem Janowskiego w „TTBZ”

Za nami pierwszy odcinek kolejnej już, jubileuszowej edycji jednego z najbardziej rozpoznawalnych show Polsatu – „Twoja twarz brzmi znajomo”. Tym razem serca jury (w tym dwóch nowych jego członków – do Małgorzaty Walewskiej oraz Katarzyny Skrzyneckiej dołączyli bowiem Michał Wiśniewski i Gromee) podbił Robert Janowski, który wcielił się w Halinę Kunicką.

25.08.2021 11:24 Szczere słowa Kasi Skrzyneckiej o Michale Wiśniewskim. Powiedziała, jaką ma rolę w „TTBZ”

Zbliża się emisja najnowszego sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Katarzyna Skrzynecka wyjawiła, jakie zadanie będzie miał nowy juror – Michał Wiśniewski. Nadchodzący sezon popularnego show muzycznego Polsatu zapowiada się ekscytująco. Zwłaszcza że nowym jurorem w „TTBZ” został Michał Wiśniewski. Kasia Skrzynecka zdradziła, że jego rola będzie całkiem wyjątkowa. Co będzie robić Michał Wiśniewski w „Twoja twarz brzmi znajomo”? Rąbka tajemnicy uchyliła Skrzynecka w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post. Gwiazda wyjaśniła, że były wokalista Ich Troje otrzymał od producentów programu specjalne polecenie. Mówi się, że ma być najbardziej surowym z jurorów.