Lelum.pl > Urodziny

Urodziny

małgorzata rozenek-majdan
01.06.2020 18:34 Małgorzata Rozenek-Majdan kończy 42 lata. Czego jej życzycie?

Małgorzata Rozenek-Majdan wprowadziła prawdziwą rewolucję w polskim show-biznesie. Wszystko zaczęło się od programu Perfekcyjna Pani Domu, w którym to celebrytka pomagała uporządkować domy swoim bohaterkom. Późniejszy związek z Radosławem Majdanem i już ich wspólne udziały w produkcjach telewizyjnych sprawiły, że kariera obojga poszybowała wysoko. Dziś Małgosia kończy 42 lata. Wszystkiego najlepszego!Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi dziś 42 urodziny. Piękna, znana celebrytka jest już szczęśliwą mamą, ma kochającego męża. Mimo upływającego czasu kobieta wciąż wygląda pięknie i młodo. Kto z was śledzi, co dzieje się u perfekcyjnej pani domu? Czego chcielibyście jej życzyć?

alicja majewska
30.05.2020 19:53 Alicja Majewska kończy dziś 72 lata. Mało kto zna szczegóły z jej życia, gotowy scenariusz na film

Alicja Majewska kończy dziś 72 lata. Piosenkarka, której przeboje takie jak Odkryjemy miłość nieznaną, Być kobietą czy Jeszcze się tam żagiel bieli, w swoim życiu widziała niejedno. Artystka na własnej skórze poznała miłość, szczęście, cierpienie i gorzki smak zdrady, lecz nigdy nie przestała być optymistką.Alicja Majewska przyszła na świat dokładnie 72 lata temu, 30 maja 1948 roku. Wybitna piosenkarka ma na swoim koncie nie tylko muzyczne przeboje, ale również historie, które mogłyby posłużyć na scenariusz do filmu. Szklanka jest dla mnie zawsze do połowy pełna, a nie pusta – wyznała w wywiadzie dla Vivy! gwiazda, której prywatne życie mogłoby zabiegać o Oscara!

joanna koroniewska
27.05.2020 12:01 Dziś Joanna Koroniewska obchodzi 42. urodziny. Czego życzycie aktorce?

Joanna Koroniewska kończy dzisiaj 42 lata. Z tej okazji chcielibyśmy życzyć jej i jej bliskim zdrowia oraz wytrwałości w tym trudnym czasie, a ponadto samych sukcesów i tyle uśmiechu, ile zawsze od niej dostajemy. Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i spokoju ducha! A Wy, czego życzycie tej wspaniałej aktorce?27 maja Joanna Koroniewska obchodzi 42. urodziny. Gwiazda jednak w ogóle na tyle nie wygląda – młoda ciałem i duchem zdaje się mieć nie więcej niż 30 lat. Prawda bywa jednak zdumiewająca. Ktoś z Was podejrzewał, że aktorka powolutku zbliża się do półwiecza? Na szczęście jeszcze sporo przed nią, a z tą dozą pozytywnej energii z pewnością nie będzie się na tyle czuć. Raz jeszcze serdecznie pozdrawiamy i oby ten dzień był dla niej pełen radości!

gwiazdy
23.05.2020 18:29 Dziś 44. urodziny Agnieszki Chylińskiej. Czego życzycie artystce?

Chylińska od najmłodszych lat podbija polską scenę muzyczną. Wokalistka ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów, zatem odpowiedź na pytanie czego więcej można jej życzyć, jest bardzo trudna. My życzymy jej przede wszystkim spokoju, zdrowia i niekończącej się miłości. Niech energia i zapał do pracy nigdy się nie kończą. A wy co chcielibyście jej powiedzieć w tym wyjątkowym dniu?Agnieszka Chylińska kończy dziś 44 lata. Charyzmatyczna artystka w ogóle się nie starzeje, co więcej wygląda na to, że z wiekiem ma coraz więcej energii i zapału do pracy! Chylińska przez lata swojej aktywności zawodowej rozwijała swój niebywały talent i osiągnęła naprawdę wiele. Czego więc dziś chcielibyście życzyć piosenkarce?

agnieszka woźniak-starak
13.05.2020 16:59 Hanna Lis ma dziś okrągłe urodziny. Gwiazda prawie w ogóle się nie zmieniła. Czego jej życzycie?

Hanna Lis to dziennikarka, która przez wiele lat zajmowała się tematyką polityczną i newsową. Prowadziła i współtworzyła czołowe programy informacyjne i publicystyczne w Telewizji Polskiej, Polsacie i TV4, a następnie działała m.in. dla TVN Style. Gwiazda nie raz wspominała o tym, że mimo swojej pasji dziennikarskiej, nie lubi popularności, która jest z tym związana. Dziś gwiazda obchodzi swoje 50. urodziny, ale zdecydowanie wygląda kilka lat młodziej! Życzymy jej nieustających pasm sukcesów oraz samych powodów do radości. A wy?Hanna Lis jest jedną z bardziej popularnych dziennikarek w Polsce. Na początku swojej kariery związana była z publicystyką, jednak jej związek z Tomaszem Lisem i udział w programie Azja Express sprawił, że zaczęło się nią interesować coraz więcej osób. Dziś obchodzi swoje 50. urodziny! Gwiazda zdecydowanie nie wygląda na swój wiek. Jak ona to robi?

Magda Mołek
30.04.2020 18:37 Magda Mołek kończy dziś 44 lata. Czego jej życzycie?

Dziś swoje 44. urodziny świętuje dobrze wszystkim znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Magda Mołek. Chcielibyśmy życzyć jej przede wszystkim zdrowia, a także wytrwałości i pogody ducha w tym trudnym czasie oraz spełnienia wszystkich marzeń i uśmiechu każdego dnia! Dokładacie się do życzeń?Magda Mołek urodziła się 30 kwietnia 1976 roku i dzisiaj obchodzi swoje 44. urodziny. Pewnie nie może ich świętować w większym gronie i podczas hucznej imprezy, niemniej jednak mamy nadzieję, że ten dzień będzie dla niej wyjątkowo przyjemny.Kwiaty z nieco innej okazji, ale trzeba przyznać, że świetnie pasują do dzisiejszego święta dziennikarki. Zdjęcie Mołek zrobiła w ramach celebracji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Również piękne święto, prawda?

stanisława celińska
29.04.2020 09:34 Stanisława Celińska kończy dziś 73 lata. Czego jej życzycie?

Stanisława Celińska przez lata zmagała się z alkoholizmem, w abstynencji trwa, odkąd skończyła 41 lat. Jej kariera rozpoczęła się w 1968 roku, gdy po raz pierwszy stanęła na deskach teatru. Wspaniała, doświadczona i przede wszystkim inteligentna aktorka obchodzi dziś swoje 73 urodziny. Czego jej życzycie?Stanisława Celińska kończy dziś 73 lata! Aktorka filmowa i teatralna znana z wielu filmów i spektakli jest także wokalistką, ma swoim koncie aż 4 albumy studyjne i jeden koncertowy. Wielokrotnie nagradzana za twórczość muzyczną, filmową, teatralną, aktorka współpracowała z najlepszymi artystami w tym kraju, a jej kariera nie zwalnia.

małgorzata socha
23.04.2020 12:40 Małgorzata Socha kończy dziś 40 lat. Przypomnijmy, jak wyglądała w młodości

Małgorzata Socha to polska aktorka telewizyjna, znana głównie z seriali. Zagrała w takich produkcjach jak Brzydula, Przyjaciółki czy Prosto w serce. Artystka ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.

krzysztof ibisz
25.02.2020 18:57 Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Dziś świętuje urodziny, wygląda na znacznie mniej niż ma w rzeczywistości

Wiek Krzysztofa Ibisza to jedna z tych zagadek, która powoli zaczyna obrastać legendą. Dziś prezenter świętuje swoje urodziny. Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Nie ulega wątpliwości, że wygląda na znacznie mniej, niż ma w rzeczywistości. Metryka ulubieńca Polaków dla większości z nas okaże się niemałym zaskoczeniem. Krzysztof Ibisz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a jednocześnie lubianych polskich prezenterów telewizyjnych. Mimo że karierę zawodową rozpoczął na początku lat 90., nie może narzekać na brak propozycji zawodowych i ogromnego zainteresowania swoją osobą. Wiek Ibisza to jedno z tych pytań, które fanów ciekawi najbardziej. Mężczyzna może pochwalić się bowiem świetnymi genami, dzięki którym czas stanął dla niego w miejscu.

Olga Tokarczuk
29.01.2020 10:48 Dziś 58. urodziny Olgi Tokarczuk. Noblistce życzymy wszystkiego najlepszego

Olga Tokarczuk obchodzi dziś swoje 58 urodziny. 29 stycznia w Sulechowie przyszła na świat utalentowana pisarka, obok której twórczości nie sposób jest przejść obojętnie. Noblistce pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Pisarka urodziła się 29 stycznia 1962 roku w Sulechowie. Swój wielki debiut miała w 1989 roku i od tego czasu nieprzerwanie dzieli się z nami swoją bezcenną i wartościową wiedzą. Dla wielu z nas jest prawdziwą inspiracją i motywacją do podjęcia walki o realizację własnych marzeń. Dziś swoje 58. urodziny obchodzi Olga Tokarczuk, czyli najwybitniejsza polska prozaiczka i eseistka. Redakcja Lelum.pl pragnie życzyć Jubilatce wszystkiego najlepszego. Oby tak dostojnych dni, jak 10 października ubiegłego roku, było w jej życiu, jak najwięcej!