Lelum.pl > Weronika Marczuk

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk Cezary Pazura
05.05.2022 12:31 Weronika Marczuk ujawniła, dlaczego nie ma kontaktu z Cezarym Pazurą. Para była razem przez 12 lat

Cezary Pazura i Weronika Marczuk byli małżeństwem przez 12 lat. Na temat ich rozstania rozpisywały się tabloidy. Teraz aktorka zdradziła powód, dla którego nawet po tak długim czasie nie utrzymuje kontaktu z byłym mężem. Niektórzy będą zaskoczeni. 15 lat temu miał miejsce jeden z najgłośniejszych rozwodów tamtego okresu. Weronika Marczuk i Cezary Pazura oficjalnie przestali być parą, choć już od kilku miesięcy żyli w separacji. Ich rozstanie było burzliwe, a media przez długi czas zadawały pytanie, co się stało pomiędzy aktorami. Według portalu „Onet” Marczuk od razu wiedziała, że gwiazdor jest mężczyzną jej życia. W 1995 roku wzięli ślub, jednak na złożenie przysięgi w kościele musieli czekać aż 8 lat. Wynagrodzili sobie oczekiwanie hucznym weselem, o którym rozpisywały się tabloidy. Tym większy rozgłos zyskało ich rozstanie w 2007.

Weronika Marczuk
23.02.2022 18:30 Gwiazda Weronika Marczuk urodziła się na Ukrainie. Po decyzji Putina powiedziała, co może się stać

Weronika Marczuk wyznała, że w obliczu widma wojny na wschodzie odczuwa wyjątkową więź ze swoimi rodakami. Gwiazda pochodzi z Kijowa i opowiedziała m.in. o rodzinie, która pozostała na Ukrainie. Celebrytka zabrała głos w sprawie niepokojów za wschodnią granicą. Weronika Marczuk, a właściwie Olena (Олена Марчук) urodziła się w Kijowie, 28 listopada 1971 roku. Wyemigrowała do Polski mając zaledwie 20 lat i od tej pory zaciekle walczyła o swoją karierę. Ukończyła Prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Mogliśmy ją zobaczyć m.in. na planie „Tańca z Gwiazdami”, ale też w „Dzień Dobry TVN”, a jako producentka widnieje nad takimi tytułami, jak „Faceci do wzięcia” czy „Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście”. Jednak pomimo tego, że skrzydła rozwijała w Polsce, Weronika Marczuk nie zapomniała o swoich korzeniach i bardzo dba o zachowanie tożsamości, co widać zwłaszcza w ostatnich dniach.

Weronika Marczuk
17.01.2022 08:34 Weronika Marczuk była drugą żoną Cezarego Pazury. Co się z nią teraz dzieje?

Weronika Marczuk i Cezary Pazura pobrali się w 1995 roku, jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Po rozwodzie aktor skłonił ją nawet do powrotu do panieńskiego nazwiska. Co teraz robi była żona Pazury? Jej życie niedawno wywróciło się do góry nogami! Marczuk i Pazura byli małżeństwem w latach 1995-2007. Po kilku latach od rozwodu Weronika wróciła do nazwiska panieńskiego. Od dawna nie utrzymuje już kontaktów z byłym mężem, za to odnosi sukcesy zawodowe oraz cieszy się późnym macierzyństwem.

Weronika Marczuk
25.10.2020 00:32 Wstrząsający wpis Weroniki Marczuk. ”Lekarze mieli wykonać wcześniejszą terminację”, kobieta musiała urodzić

Weronika Marczuk postanowiła podzielić się wstrząsającym przeżyciem jednej z kobiet. Producentka filmowa dodała na Instagram poruszający wpis, w którym zacytowała fragment swojej książki Walka o Macierzyństwo. Wydarzenia ostatnich dni spowodowały, że Marczuk zdecydowała się przytoczenie wydarzeń z życia jednej z kobiet. Lekarze mieli wykonać wcześniejszą terminację — pisze.Weronika Marczuk ostatnio na swoim Instagramie opublikowała poruszające wyznanie. Jest to fragment jej książki Walka o Macierzyństwo. Na Instagramie przytoczyła historię Grażyny, która przeszła przez bardzo trudny poród.