Lelum.pl > Wiek

Wiek

królowe życia
13.04.2021 00:23 Dagmara Kaźmierska obchodzi dziś urodziny. Ile ma lat?

Dagmara Kaźmierska w poniedziałek 12 kwietnia obchodziła urodziny. Gwiazda programu Królowe życia znana jest ze swojego nietuzinkowego charakteru i równie oryginalnego wizerunku zewnętrznego. Ile lat ma gwiazda TTV? Dagmara Kaźmierska z pewnością była jedną z najbardziej wyrazistych bohaterek serialu Królowe życia. To ona najczęściej przyciągała uwagę widzów i jak widać, przyciąga do teraz.

Meghan Markle
08.03.2021 15:47 Ile lat ma Meghan Markle? Absolutnie nie wygląda na swój wiek, w tym roku będzie obchodziła okrągłe urodziny

Ile lat ma Meghan Markle? Odpowiedź na to pytanie, jest co najmniej zaskakująca. Księżna Sussexu wraz ze swoim mężem niedawno udzielili szczerego wywiadu o swoim życiu poza dworem Buckingham, jak i tym, co działo się między jego granicami. Pominięto jednak kwestię wieku małżonki księcia Harry’ego, który wielu ludzi może zdziwić. Aktorka w tym roku obchodzić będzie okrągłe 40. urodziny. Należy pamiętać, że Meghan Markle nie zasłynęła tym, że jest małżonką księcia Harry’ego, ale jeszcze lata wcześniej robiła karierę aktorską, występując w wielu znanych filmach i serialach. Lata mijają, a gwiazda wygląda, jakby czas dla niej stanął w miejscu.

Ewa Bilan-Stoch
04.03.2021 20:29 Ile lat ma Ewa Bilan-Stoch? Mało kto wie, że żona skoczna jest od niego starsza

Kamil Stoch jest w związku małżeńskim z Ewą Bilan-Stoch już od 10 lat. Para ma więc za sobą dość długi staż, mimo tego niewiele wiemy na temat ich życia prywatnego. Super Express jednak zadał sobie trudu i dotarł do informacji na temat daty urodzenia żony skoczka. Okazało się, że jest od niego nieco starsza, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Kamil Stoch i jego żona na pierwszy rzut oka wyglądają, jakby byli w jednym wieku. Chyba nikt nie przypuszczał, że piękna blondynka, która 10 lat temu przysięgała polskiemu skoczkowi miłość na wieki, jest od niego starsza.

Piotr Żyła
28.02.2021 18:54 Ile lat ma Piotr Żyła? Utalentowany skoczek przekroczył już trzydziestkę

Piotr Żyła jest jednym z najbardziej znanych polskich skoczków narciarskich. Przede wszystkim charakteryzuje go specyficzne poczucie humoru, które nadaje mu młodzieńczego uroku. Ile lat ma jednak w rzeczywistości?Niektórzy nie mogą uwierzyć w jego wiek oraz to, jak plasuje się pod tym względem na tle pozostałej kadry A.

krzysztof ibisz
23.08.2020 16:05 Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Prawdziwy wiek gwiazdora wywołuje wielkie zdumienie

Krzysztof Ibisz od bardzo dawna zachowuje młody wygląd. Wszyscy jego fani i koledzy po fachu zadają sobie pytanie, w jaki sposób popularny prezenter telewizyjny odejmuje sobie lat. Nigdy nie uwierzycie w jego prawdziwy wiek. Jak on to robi?Krzysztof Ibisz jest znany m.in. ze swojego młodego wyglądu. Wiele osób zastanawia się, jak aktor o siebie dba. Jednak mało kto może zgadnąć, ile dziennikarz tak naprawdę ma lat. Jego metryka urodzenia niektórych może zszokować.

agnieszka kotońska
02.07.2020 23:36 Ile lat naprawdę ma Agnieszka Kotońska? Widzowie ”Gogglebox” nie mają pojęcia

Agnieszka Kotońska, jedna z uczestniczek programu Gogglebox, od samego początku budzi wiele kontrowersji, a to wszystko dzięki jej nietuzinkowej osobowości oraz wyjątkowym poczuciu humoru. Są tacy, którzy za wszelką cenę chcą się dowiedzieć, ile kobieta ma lat. My wiemy. Agnieszka Kotońska to jedna z najbardziej uwielbianych gwiazd programu Gogglebox. Przed Telewizorem. Nawet jej najwięksi fani nie zdają sobie chyba sprawy ile tak naprawdę lat ma kobieta, ponieważ bardzo dobrze ukrywa tę informację. Udało nam sie jednak znaleźć odpowiedź na to pytanie. Nie uwierzycie. Wygląda na swój wiek?

Małgorzata Rozenek: brat
11.03.2020 15:10 Małgorzata Rozenek: ile lat ma gwiazda TVN? Cała prawda właśnie wyszła na jaw

Odkąd Małgorzata Rozenek pojawiła się w mediach, wzbudzała sobą zainteresowanie. Jeden udzielony wywiad, dość dawno temu, jeszcze podczas małżeństwa z Jackiem Rozenkiem wywołał zamieszanie na lata. Ktoś popełnił błąd, i od tego zaczęły się różne plotki.Małgorzata Rozenek w końcu wyjawiła prawdę na temat swojego wieku. W internecie krążyło mnóstwo plotek na temat tego, ile prezenterka ma lat. Przez jedną pomyłkę z przeszłości wiek perfekcyjnej pani domu przez długo owiany był legendą.