Lelum.pl > Wiktory 2021

Wiktory 2021

02.04.2022 10:10 Wyszły na jaw przykre kulisy gali Wiktorów. Wiemy, jak potraktowano Martę Manowską

W czwartek mieliśmy okazję obejrzeć powrót słynnej gali rozdania Wiktorów, który nie odbył się bez przeszkód. Jedna z zaproszonych gwiazd, Marta Manowska, miała problem z pozowaniem z powodu zbyt zimnej temperatury. Organizatorzy znaleźli na to sposób. Uroczyste wręczenie statuetkę dla najwybitniejszych osobowości minionego roku nie odbyło się bez komplikacji. Wiele gwiazd bojkotowało galę, a nawet ostatecznie się na niej nie pojawiło m.in.: Robert Janowski, Monika Olejnik czy Robert Makłowicz. Zgromadzeni mieli być świadkami niesamowitego występu zagranicznej gwiazdy, Stinga, jednak do tego również nie doszło. W ostatnim momencie wokalistę zastąpiła rodzima gwiazda estrady, Edyta Górniak. To jednak był tylko początek kłopotów z organizacją, na którą skarżyła się m.in.: Marta Manowska.

Jacek Kurski
01.04.2022 19:11 Co się stało Jackowi Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok

Na gali rozdania Wiktorów 2021 nie mogło zabraknąć najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej, w tym prezesa stacji telewizyjnej – Jacka Kurskiego. Uwagę przykuł jednak nie sam Kurski, a gips na jego dłoni. Co się stało? Wczorajsza uroczystość wyróżniająca dokonania osobowości telewizyjnych zgromadziła przed telewizorami rzeszę wielbicieli TVP, którzy bacznie obserwowali zaproszonych gości. Oprócz niesamowitych kreacji uwagę przykuła kontuzja prezesa stacji, Jacka Kurskiego. Mężczyzna pojawił się na gali z gipsem na lewej dłoni.

Ida Nowakowska
01.04.2022 00:16 Ida Nowakowska odebrała Wiktora i nagle spoważniała. Wygłosiła poruszającą mowę

Podczas gali rozdania nagród Wiktory 2021 zwyciężczynią w kategorii Wiktor Publiczności została Ida Nowakowska. Przemowa tancerki wzruszyła zgromadzonych, gdy wspomniała o jedności Polaków w tak trudnych czasach. Otwarcie uroczystości urozmaiciła wokalistka ukraińskiego pochodzenia – Jamala. Wśród wielu kategorii jedną z nich był Wiktor Publiczności, czyli statuetka przyznawana przez telewidzów. Zwyciężczynią została Ida Nowakowska, która w przemówieniu podziękowała za jedność Telewizji Polskiej, którą odczuła podczas pracy nad popularnymi programami.