Lelum.pl > Władyslaw Kosiniak-Kamysz

Władyslaw Kosiniak-Kamysz

TVN
27.12.2020 19:14 Nieprawdopodobne sceny w TVN. Córka polityka nieoczekiwanie pojawiła się w programie na żywo, widzowie oniemieli

Podczas niedzielnego programu Kawa na ławę emitowanego na stacji telewizyjnej TVN 24 doszło do nieoczekiwanej sytuacji. Gościem prowadzącego Konrada Piaseckiego był m.in. polityk Władysław Kosiniak-Kamysz, który przed kamerami pojawił się w towarzystwie półtorarocznej córeczki. Dziewczynka skradła swojemu tacie całe show, a on nie omieszkał uwiecznić jej debiutu na antenie w mediach społecznościowych. Tematem dzisiejszego wydania programu Kawa na ławę był najistotniejszy w obecnym czasie temat, czyli szczepienia na COVID-19. Władysław Kosiniak-Kamysz miał przyjemność występować w nim w towarzystwie córki, która wywołała wiele uśmiechu na twarzach telewidzów.

wiadomość
10.03.2020 18:23 Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza. Kim jest piękność, która dogryzła Agacie Dudzie?

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza wystąpiła na oficjalnym wiecu swojego męża, podczas którego wypowiedziała się o swoim stosunku do wyglądu roli prezydentowej. Tym samym pozwoliła sobie na mały prztyczek w stronę aktualnej Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy.Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza, kandydata na prezydenta RP jest bardzo aktywna w kampanii swojego męża. Towarzyszy mu podczas wielu spotkań i wieców wyborczych, na których również zabiera głos. Czym się zajmuje?