Lelum.pl > Wojciech Modest Amaro

Wojciech Modest Amaro

Wojciech Modest Amaro
02.02.2023 22:12 Żona Wojciecha Modesta Amaro runęła na ziemię po słowach księdza. Mówią o cudownym uzdrowieniu z ciężkiej choroby

Wojciech Modest Amaro w ciągu ostatnich lat przeszedł piorunującą przemianę. Teraz otwarcie opowiada o tym, jak jego żona została cudownie uzdrowiona z ciężkiej choroby. Wszystko wydarzyło się w Częstochowie, po słowach księdza Agnieszka nagle padła na podłogę. Od gastronomicznego celebryty i gwiazdy programu „Hell’s Kitchen” do bogobojnego i człowieka wielkiej wiary — Wojciech Modest Amaro przeszedł przedziwną drogę a odsunięcie od fleszy wcale nie sprawiło, że jego nazwisko zniknęło z nagłówków. Wręcz przeciwnie.

Wojciech Modest Amaro
24.01.2023 15:50 Prywatna kaplica, ogród z basenem i gigantyczny dom jak z bajki. Tak mieszka Wojciech Modest Amaro

Wojciech Modest Amaro oprócz licznych lokali w całym kraju może pochwalić się również bogatą karierą telewizyjną. Wieloletni sukces pozwolił mu zadbać o komfort życia dla całej rodziny. Jako pierwszy restaurator mógł pochwalić się prestiżowym wyróżnieniem, gwiazdą Michelin. Popularność przywiodła do jego lokalu wielu gości, a media rozpisywały się o niepowtarzalnym talencie. Jak mieszka słynny szef kuchni?

Wojciech Modest Amaro
24.10.2022 21:44 Wojciech Modest Amaro o nowotworze żony i lokalu. „Nie dostaliśmy szansy na przetrwanie”, uciekł na wieś z rodziną

Wojciech Modest Amaro to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych szefów kuchni w naszym kraju, który jako pierwszy Polak został nagrodzony gwiazdką Michelin. By dojść do tego momentu w karierze, pracy poświęcił niemal całe życie. Teraz znacząco je przewartościował. Kucharz wyprowadził się na wieś wraz z żoną, gdzie w odludnym miejscu prowadzi farmę. Doznał też duchowego nawrócenia. Jak teraz wygląda jego życie?