Lelum.pl > Wspomnienia

Wspomnienia

Krzysztof Krawczyk
08.04.2021 13:02 Sąsiedzi opowiedzieli, jaki był Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk przepłynął przez swoje barwne życie jak przez rejs, o którym śpiewał w jednej z piosenek. Podróżował, zwiedzał świat i naprawdę pięknie żył. Pozostał w pamięci swoich fanów jako wspaniały muzyk. A o jego wspaniałym sercu opowiedziała pani Iwona, sąsiadka. Kiedy odszedł, cała Polska ucichła. Ale za to jeszcze bardziej wybrzmiała jego muzyka. Krawczyk z pewnością był nietuzinkową postacią, która zapisała się na kartach polskiej muzyki i we wspomnieniach wielu ludzi. Tych, którzy słuchali jego piosenek i tych, którzy nie raz mogli z nim porozmawiać.

złomowisko pl
14.01.2021 17:28 Producenci ,,Złomowiska PL” podjęli decyzję po śmierci Marka. Widzowie mają już tylko jedną prośbę

Producenci programu Złomowisko PL podjęli decyzję po śmierci Marka „Krzykacza”. Okazuje się, że na wyraźną prośbę fanów ekipa ma zamiar nagrać odcinek, w którym bohaterowie serii wspominają zmarłego kolegę. Jak na razie nie podano oficjalnej daty emisji specjalnego odcinka, jednak widzowie domagają się jeszcze jednej ważnej rzeczy. Tym razem dotyczy ona Edka. — Powstaje odcinek, w którym bohaterowie serii wspominają Marka „Krzykacza”. Będziemy Was informować o dacie emisji. A wy, macie swoje ulubione wspomnienia z Mareczkiem? — poinformowano na oficjalnej stronie programu Złomowisko PL. Powstanie specjalny odcinek programu Złomowisko PL Początek roku nie przyniósł dobrych wieści dla fanów programu Złomowisko PL. Media przekazały tragiczną informację o śmierci Marka „Krzykacza” Pawłowskiego. Według nieoficjalnych doniesień przyczyną zgonu był wylew. Marek był ulubieńcem widzów, niektórzy oglądali cały program tylko dla niego i jego ekipy. Nic więc dziwnego, że wystosowali do produkcji prośbę o nakręcenie odcinka specjalnego. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie producenta programu. — Mieliśmy od Was bardzo dużo próśb, aby zrobić odcinek Złomowisko PL, w którym bohaterowie serii będą wspominać Krzykacza. Odcinek, w którym powrócimy myślami do scen melancholijnych jak i tych zabawnych. W końcu Marek Pawłowski był, można rzec, naturalnie urodzonym, unikalnym komikiem — czytamy. Zdradzono, że Marek był bardzo autentyczną osobą, ponieważ poza kamerami zachowywał się tak samo, jak podczas kręcenia odcinków. — Niech to będzie trybut dla „Króla Złomu”, któremu tej korony już chyba nikt nigdy nie odbierze… — podkreślono.

Leon Niemczyk
26.11.2020 09:56 Leon Niemczyk zmarł w samotności we własnym mieszkaniu. Jego ostatnie chwile były wstrząsające, aktor odszedł kilkanaście lat temu

Leon Niemczyk przez długie lata swojej kariery uchodził za jednego z najsympatyczniejszych i najwybitniejszych aktorów swojego pokolenia. Tak bez wątpienia było, jednak tym samym stawiano go w szeregu najbogatszych i najszczęśliwszych aktorów. Dopiero po latach prawda okazała się całkowicie inna. Znany aktor odszedł w samotności, a jego marzenie nie zostało spełnione. 29 listopada 2022 roku minie 16 lat odkąd Leon Niemczyk odszedł z tego świata. Okazuje się, że przez te wszystkie lata znany aktor skrywał mnóstwo tajemnic, które dopiero po latach wyszły na światło dzienne. Artysta, którego tak dobrze kojarzą Polacy, nie był takim świętym, jak by się wydawało.