Lelum.pl > Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski
13.04.2023 21:59 Odmieniony Zbigniew Zamachowski pojawił się na ściance. Po metamorfozie wygląda jak Lech Wałęsa

Zbigniew Zamachowski nigdy nie należał do celebrytów, którzy przesadnie eksperymentują ze swoim wyglądem. W związku z tym opinia publiczna kojarzy go tylko z jednym wizerunkiem. Właśnie dlatego sporo osób może go teraz nie poznawać.Aktor postanowił zapuścić zarost i teraz do złudzenia przypomina byłego prezydenta kraju. Skąd ta decyzja?

23.11.2022 23:36 Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson wciąż nie mają rozwodu. Nie zrobili nawet pierwszego kroku

W 2021 roku w mediach zawrzało, kiedy na jaw wyszedł rozpad jednego z popularniejszych małżeństw polskich celebrytów. Okazuje się, że mimo upływu czasu Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson wciąż nie uzyskali rozwodu. Na ten moment zarówno Monika, jak i Zbigniew układają sobie życie u boku nowych partnerów. Formalnie jednak wciąż są małżeństwem i co ciekawe, żadne z nich nie złożyło jeszcze pozwu.

Zbigniew Zamachowski
18.10.2022 09:36 Muskała nie może zostać żoną Zbigniewa Zamachowskiego? Sprawa ma związek z jego eks

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała jakiś czas temu po raz pierwszy pokazali się razem na jednej z branżowych imprez. Teraz okazało się, że mimo błogosławieństwa bliskich para nie może wziąć ślubu. Wszystko z powodu Moniki Richardson. Popularni aktorzy przez długi czas ukrywali przed światem swoje uczucie. Mimo tego, że wiele osób z polskiego show-biznesu wiedziało o związku gwiazd, sami zainteresowani niechętnie pojawiali się razem publicznie lub rozmawiali na ten temat. W końcu jednak zdecydowali się na ujawnienie ich relacji. Okazało się, że na drodze zakochanych wciąż jest wiele przeciwności. Jedną z nich jest fakt, że Zbigniew Zamachowski wciąż formalnie jest mężem znanej dziennikarki Moniki Richardson.

Zbigniew Zamachowski
11.10.2022 21:27 Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała pokazali się razem. Nie ukrywają już związku

Zbigniew Zamachowski w końcu pokazał się publicznie razem ze swoją nową ukochaną. Aktor i jego wybranka pojawili się w poniedziałek na premierze filmu „Orzeł. Ostatni patrol”. Gwiazdor spotyka się z młodszą od niego Gabrielą Muskałą. W branży aktorskiej bardzo wiele osób wie o tym, że Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała są parą. Sami zainteresowani unikali jednak oficjalnych oświadczeń i przez długi czas nie poruszali tego tematu w rozmowach z mediami. Teraz zakochani po raz pierwszy pojawili się razem publicznie. Nie da się ukryć, że zarówno aktor, jak i jego wybranka wyglądali na naprawdę szczęśliwych.

Zbigniew Zamachowski
11.10.2021 20:07 Związek Zbigniewa Zamachowskiego nie potrwa długo? Głos zabrała wróżka

Zbigniew Zamachowski od kilku miesięcy regularnie gości w mediach. Jego rozstanie z Moniką Richardson było bardzo burzliwe, a aktualna partnerka Gabriela Muskała wzbudza równie wiele emocji. W sprawie nowego romansu aktora wypowiedziała się nawet wróżka. Rozpad małżeństwa Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson był pełen negatywnych emocji. Oboje w mediach obarczali się wzajemnie winą za rozstanie i oskarżali o kolejne sprawy. Dziennikarze szybko odkryli, że Zamachowski zostawił Richardson dla koleżanki z teatru, aktorki Gabrieli Muskały. Związek ten na razie kwitnie, ale znana wróżka Anna Kempisty nie ma dla pary dobrych wiadomości.

Aleksandra Gietner
01.09.2021 15:59 Zamachowski ujawnił całą prawdę o Monice Richardson, wytknął jej wszystkie wady. „Walczymy ze sobą”

Rozwód Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson (do niedawna także Zamachowskiej) to jedno z najgłośniejszych rozstań ostatnich miesięcy. Jak doskonale wiemy, para nie rozstała się w najmilszej atmosferze. Mimo że aktor przez wiele tygodni nie komentował tego aspektu życia (bardziej rozmowna była dziennikarka), teraz postanowił przerwać milczenie. W sieci już kilka dni temu można było znaleźć kilka fragmentów nowej książki (premiera pozycji „Zbigniew przez przypadki” zaplanowana została na dziś), składającej się w całości z wywiadów, których udzielił artysta. Część pytań dotyczyła jego byłej już żony (choć w momencie spisywania słów, była ona jeszcze obecną).

Zbigniew Zamachowski
25.06.2021 20:12 Co z nowym związkiem Zbigniewa Zamachowskiego? Zaskakujące plotki

Zbigniew Zamachowski wciąż jest jednym z najbardziej gorących nazwisk w polskim show-biznesie. Tym razem media spekulują o jego rzekomym rozstaniu z Gabrielą Muskałą. Zbigniew Zamachowski znowu jest na pierwszych stronach gazet.

monika zamachowska
20.04.2021 11:03 Monika Zamachowska o braku dzieci ze Zbigniewem. Gorzkie słowa

Monika Zamachowska właśnie zakończyła małżeństwo, które trwało dziesięć lat. Tuż po rozstaniu wyznała, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Dlaczego nie urodziła potomka Zamachowskiemu? Odpowiedź jest smutna. Tak gorzkie słowa to ogromne zaskoczenie dla wszystkich fanów dziennikarki. Wygląda na to, że Monika Zamachowska przeczuwała nietrwałość swojego małżeństwa.

monika zamachowska
19.04.2021 15:08 Monika Zamachowska o powodach rozwodu. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał

Co doprowadziło do rozwodu Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego? Dziennikarka wprost mówi o zdradzie. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał. Monika Zamachowska zaczyna nowy etap swojego życia, jednak ciekawskim fanom cały czas dostarcza sporo wiadomości na temat przeszłości i małżeństwa. Tym razem ujawniła kilka intymnych szczegółów.

Monika Zamachowska
02.04.2021 16:08 Monika Zamachowska o rozstaniu. ,,To była jego decyzja”

Rozstanie Moniki Zamachowskiej z mężem to wciąż gorący temat. Między innymi dlatego, że sama zainteresowana nie stroni od komentarzy na temat swojego życia prywatnego. W rozmowie z Faktem ujawniła, że to nie ona podjęła decyzję o rozstaniu. W najnowszym wywiadzie Monika Zamachowska zdradziła kulisy rozstania, a nawet powiedziała, co o wszystkim myśli jej mama. Okazuje się, że kobieta ostrzegała córkę.

Zbigniew Zamachowski
01.04.2021 13:41 Niesłychane plotki o nowym związku Zbigniewa Zamachowskiego. Spotyka się ze znaną aktorką?

Zbigniew Zamachowski ostatnio jest bardzo gorącym nazwiskiem w mediach. Wciąż głośno jest o jego rozstaniu z żoną, Moniką Zamachowską, a już pojawiły się plotki o nowym związku gwiazdora. Zbigniew Zamachowski z pewnością przechodzi w ostatnim czasie wiele trudnych momentów. Jednym z nich było rozstanie z żoną, które niestety nie obyło się bez medialnego szumu. Okazuje się, że powody rozstania z Moniką Zamachowską mogą być zupełnie inne, niż przypuszczano do tej pory.

monika zamachowska
31.03.2021 00:37 Monika Zamachowska znowu będzie panią Richardson? Były mąż skomentował kwestię nazwiska dziennikarki

Monika Zamachowska po rozstaniu ze swoim małżonkiem już wkrótce może wrócić do swojego starego nazwiska. Takiego przebiegu zdarzeń nie wyklucza jej były małżonek Will Richardson. W rozmowie z Faktem zdradził także, że nie miałby nic przeciwko, jeśli taka sytuacja miałaby się zdarzyć. Czy Monika Zamachowska znów będzie panią Richardson? O tym powinniśmy się dowiedzieć już wkrótce. W życiu dziennikarki wydarzyło się ostatnio wiele, jednak przed nią jeszcze mnóstwo ważnych decyzji.

30.03.2021 12:04 Monika Zamachowska dostała piękny prezent od przyjaciela. Została przyłapana na ulicy z nowy nabytkiem

Od kilku dni w polskich mediach jednym z głównych tematów jest wyprowadzka Zbigniewa Zamachowskiego z mieszkania żony. Para mieszkała razem przez 7 lat i chociaż nie potwierdzili jeszcze oficjalnie rozstania, to wszystko jest już jasne. Wygląda na to, że Monika Zamachowska nie ma zamiaru próżnować po przeprowadzce męża. Została przyłapana na ulicy z nowy obrazem. Monika Zamachowska kilka dni temu napisała na Instagramie, że nie jest jej łatwo, jednak każdy może ją zrozumieć. Nie wiadomo jednak, czy zdecydują się oficjalnie poinformować o rozstaniu. Może nowy nabytek poprawi jej humor?

nazwisko
29.03.2021 18:36 Monika Zamachowska chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Zaskakujące wyznanie gwiazdy tuż po rozstaniu

Monika Zamachowska stała się w ostatnim czasie obiektem plotek po tym, jak paparazzi przyłapali jej męża na wyprowadzce z ich wspólnego domu. Zbigniew Zamachowski zamieszkał całkiem niedaleko starego ,,gniazdka” jednak do dziś nie zapowiada się, żeby mógł wrócić. Tymczasem w wywiadzie dla Wprost dziennikarka wyznała, że bardzo chciałaby mieć jeszcze dziecko. Zbigniew Zamachowski postanowił wyprowadzić się od swojej żony i od tamtej pory co chwila w mediach pojawiają się ciekawostki dotyczące ich związku. Jak się okazje Monika Zamachowska w dalszym ciągu ma konkretne plany na przyszłość, a jednym z nich jest dziecko.

27.03.2021 17:23 Ciężko uwierzyć, gdzie przeprowadził się Zbigniew Zamachowski. Został przyłapany na balkonie

Popularny polski aktor Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z mieszkania, w którym przez długi czas mieszkał ze swoją żoną Moniką Zamachowską. Para najprawdopodobniej nie jest już razem, a znany z mnóstwa ról artysta znalazł dla siebie nowe ,,gniazdko”. Okazuje się, że znajduje się ono zaledwie 300 metrów od starego miejsca zamieszkania Zamachowskich. W życiu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich wiele się pozmieniało. Małżonkowie najprawdopodobniej przeżywają trudne chwile, a aktor zmienił miejsce zamieszkania, w czym pomogła mu ekipa przeprowadzkowa.

zbigniew zamachowski
27.03.2021 16:14 Nagłe oświadczenie Zbigniewa Zamachowskiego w sprawie życia prywatnego. ,,Uprzejmie informuję wszystkich zainteresowanych”

Informacja o wyprowadzce Zbigniewa Zamachowskiego od Moniki Zamachowskiej zdruzgotała fanów. Mąż prezenterki po kilku dniach milczenia zdecydował się wydać oświadczenie. Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska obchodziliby swoją siódmą rocznicę ślubu. Niestety, w sieci krążą plotki, że para już nie mieszka razem. Zamachowski wyniósł swoje rzeczy z ich wspólnego mieszkania na Starym Żoliborzu. Teraz aktor wydał oficjalne oświadczenie.

monika zamachowska
23.03.2021 23:32 Monika Zamachowska zabrała głos po wyprowadzce męża. ,,Pracuję nad tym, by zrozumieć, że kochać to znaczy pozwolić odejść”

Monika Zamachowska – znana dziennikarka i prezenterka – aktualnie przechodzi przez trudny moment w swoim życiu. Kilka dni temu, jej mąż, aktor, Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z ich wspólnego domu. Zamachowska wypowiedziała się w tej sprawie publicznie. Mąż Moniki Zamachowskiej, kilka dni temu wyniósł swoje rzeczy z ich wspólnego domu na Starym Żoliborzu. W przeprowadzce pomagał mu syn. Para była ze sobą przez długie lata. Co się stało w ich związku?

Monika Zamachowska
21.03.2021 21:59 Monika Zamachowska pokazała wnętrze swojego mieszkania

20 marca media pisały o tym, że Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski się rozstali. Informacje te nie zostały jednak potwierdzone przez żadną ze stron. W sieci pojawiły się natomiast zdjęcia męża dziennikarki, na których wyraźnie widać, jak wynosi z mieszkania meble i inne przedmioty domowego użytku. Teraz Monika Zamachowska opublikowała na swoim profilu zdjęcie z wnętrza mieszkania. Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski byli razem prawie 10 lat. Wczoraj, aktor był widziany na warszawskim Żoliborzu, gdzie mieści się ich mieszkanie. Zamachowski wynosił część rzeczy – meble oraz obrazy. Pomagał mu syn. Fakt zapytał Monikę Zamachowską o to, co się dzieje w jej małżeństwie.

20.03.2021 23:00 Smutek w rodzinie Zamachowskich. Monika Zamachowska przekazała przykrą wiadomość „Jest mi bardzo ciężko”

Monika Zamachowska rozstała się z mężem? Wszystko wskazuje na to, że para nie mieszka już razem. Informacje przekazał Fakt, który poinformował również, że niedawno Zbigniew Zamachowski zabrał swoje rzeczy z mieszkania na warszawskim Żoliborzu.

Monika Zamachowska
13.02.2021 08:57 Monika Zamachowska pojechała na Jasną Górę. ,,Intencji do modlitwy mi nie zabrakło”

Super Express ujawnia niepokojące kulisy z życia sławnej rodziny. Monika Zamachowska niedawno pojechała na Jasną Górę, jak się okazuje, intencji do modlitwy jej nie zabrakło. Se.pl ujawnia, że mąż dziennikarki choruje na koronawirusa i jest odizolowany od bliskich. Monika i Zbigniew Zamachowscy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Niestety, podobnie jak wielu Polaków, na własnej skórze odczuli skutki pandemii. Według se.pl znany aktor wyprowadził się z domu i na czas choroby zamieszkał w kawalerce. Żona bardzo się o niego martwi.