Lelum.pl > Złomowisko Pl

Złomowisko Pl

07.01.2022 19:12 Odwiedzili grób Marka Pawłowskiego ze „Złomowisko PL”. Widok nagrobka wyciska łzy

Kilka dni temu minęła pierwsza rocznica śmierci popularnego „Krzykacza” z programu „Złomowisko PL”. Marek Pawłowski zmarł w sylwestra 2020 roku. Z tej okazji przypominamy filmik użytkowników TikToka, którzy odwiedzili grób ulubionego „Króla złomu”. Tydzień temu minął rok od śmierci Krzykacza. Marek Pawłowski odszedł 31 grudnia 2020 roku w wieku 47 lat. Tiktokerzy postanowili odwiedzić grób uwielbianego „Krzykacza” chwilę po jego pogrzebie. Bohater programu „Złomowisko PL” pochowany jest na cmentarzu w Pruszkowie.

złomowisko pl
07.09.2021 09:48 Koniec ”Złomowiska PL”. Wydano oficjalne oświadczenie

Niestety, smutna wiadomość dla fanów programu Złomowisko PL. Okazuje się, że po śmierci Marka „Krzykacza” Pawłowskiego i Kazimierza „Kazia z Descha” Gawlika postanowiono zakończyć lubianą przez widzów produkcję. Program o złomiarzach szybko zdobył dużą popularność i cieszył się świetną oglądalnością. Niestety, bohaterów serii spotkał tragiczny los, a produkcja musiała podjąć trudną decyzję.

złomowisko PL
12.04.2021 19:08 ,,Złomowisko PL”: Nie żyje pan Kazimierz, smutną wiadomość przekazała produkcja

Tragiczna wiadomość. W poniedziałek 12 kwietnia poinformowano, że zmarł ulubieniec widzów programu Złomowisko PL. O śmierci pana Kazimierza z firmy Desch napisała produkcja programu na Facebooku. –Smutna wiadomość na początek tygodnia. Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Descha, postać, której wiernym fanom Złomowiska PL nie trzeba przedstawiać – czytamy.

złomowisko pl
14.01.2021 17:28 Producenci ,,Złomowiska PL” podjęli decyzję po śmierci Marka. Widzowie mają już tylko jedną prośbę

Producenci programu Złomowisko PL podjęli decyzję po śmierci Marka „Krzykacza”. Okazuje się, że na wyraźną prośbę fanów ekipa ma zamiar nagrać odcinek, w którym bohaterowie serii wspominają zmarłego kolegę. Jak na razie nie podano oficjalnej daty emisji specjalnego odcinka, jednak widzowie domagają się jeszcze jednej ważnej rzeczy. Tym razem dotyczy ona Edka. — Powstaje odcinek, w którym bohaterowie serii wspominają Marka „Krzykacza”. Będziemy Was informować o dacie emisji. A wy, macie swoje ulubione wspomnienia z Mareczkiem? — poinformowano na oficjalnej stronie programu Złomowisko PL. Powstanie specjalny odcinek programu Złomowisko PL Początek roku nie przyniósł dobrych wieści dla fanów programu Złomowisko PL. Media przekazały tragiczną informację o śmierci Marka „Krzykacza” Pawłowskiego. Według nieoficjalnych doniesień przyczyną zgonu był wylew. Marek był ulubieńcem widzów, niektórzy oglądali cały program tylko dla niego i jego ekipy. Nic więc dziwnego, że wystosowali do produkcji prośbę o nakręcenie odcinka specjalnego. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie producenta programu. — Mieliśmy od Was bardzo dużo próśb, aby zrobić odcinek Złomowisko PL, w którym bohaterowie serii będą wspominać Krzykacza. Odcinek, w którym powrócimy myślami do scen melancholijnych jak i tych zabawnych. W końcu Marek Pawłowski był, można rzec, naturalnie urodzonym, unikalnym komikiem — czytamy. Zdradzono, że Marek był bardzo autentyczną osobą, ponieważ poza kamerami zachowywał się tak samo, jak podczas kręcenia odcinków. — Niech to będzie trybut dla „Króla Złomu”, któremu tej korony już chyba nikt nigdy nie odbierze… — podkreślono.

złomowisko pl
09.01.2021 09:05 Poruszające sceny na pogrzebie Marka ze ,,Złomowiska PL”. Zdjęcia z cmentarza rozbijają serce na kawałki

8 stycznia o godz. 11.00 w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie odbył się pogrzeb Marka Pawłowskiego, znanego z programu Złomowisko PL. Podczas uroczystości doszło do poruszających scen – przed kościołem i na cmentarzu pojawił się tłum fanów chcących pożegnać uwielbianego ,,Krzykacza”. Ogromna ilość osób zebranych na uroczystości pogrzebowej Marka Pawłowskiego z programu Złomowisko PL świadczy, jak wielkim szacunkiem był darzony za życia. Urna z prochami pruszkowskiego złomiarza spoczęła na cmentarzu Wólka Węglowa.

złomowisko pl
01.01.2021 16:02 Nie żyje Marek Pawłowski. Na złomie potrafił zarobić krocie, zmarł w sylwestra

Nie żyje Marek „Krzykacz” Pawłowski. Był gwiazdorem serialu Złomowisko PL. Zmarł w sylwestra, 31 grudnia 2020. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci. Mężczyzna przyznawał, że na złomie potrafi zarobić krocie, aż ciężko uwierzyć, co takiego ludzie wyrzucają na śmieci. Marek Pawłowski, znany również jako „Krzykacz”, od pięciu lat występował w programie Złomowisko PL, który opowiadał o działalności polskich złomiarzy. Pseudonim mężczyzny wziął się od jego charakterystycznego, donośnego i ochrypniętego głosu. W jednym z wywiadów zmarły mężczyzna zdradzał, ile można zarobić na złomie.