Lelum.pl > Żona Rutkowskiego

Żona Rutkowskiego

żona Rutkowskiego
10.11.2022 21:31 Żona Rutkowskiego co chwilę traciła przytomność, w szpitalu nie mogli nawet zawieźć jej na rezonans. Kilka lat temu przeżyła koszmar

Maja Rutkowski zdecydowała się na szczery wywiad, podczas którego otworzyła się na temat dramatycznych doświadczeń z przeszłości. Okazało się, że żona Rutkowskiego miała poważne kłopoty ze zdrowiem. Bizneswoman znana jest nie tylko dzięki swojemu sławnemu ukochanemu, ale również dzięki licznym biznesom, którymi się zajmuje. Żona detektywa często decyduje się na wywiady, w których opowiada o swoich zarobkach, drogich prezentach, jakie wręczają sobie z partnerem oraz o pieniądzach, jakie posiada. Tym razem jednak Maja Rutkowski postanowiła zdradzić kilka smutnych szczegółów ze swojej przeszłości. W wywiadzie dla portalu „Świat Gwiazd” ujawniła, co działo się z nią po urodzeniu dziecka. Miała poważne problemy zdrowotne.

żona Rutkowskiego
03.11.2022 14:20 Żona Rutkowskiego i znicze warte kilka tysięcy wywołały falę śmiechu w sieci. Nagranie z jej udziałem zostało przerobione

Żona Rutkowskiego wywołała burzę w sieci swoją wypowiedzią na temat Wszystkich Świętych i zniczy, jakie tego dnia zdecydowała się zapalić na grobie bliskich zmarłych. Na jej słowa nie pozostał obojętny również jeden z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce i nagrał krótką przeróbkę jej wywiadu. Maja Rutkowski, podobnie jak jej mąż Krzysztof Rutkowski, znana jest z bezpośredniego opowiadania o pieniądzach i luksusowych rzeczach, na jakie może sobie pozwolić. Niedawno gwiazda podjęła decyzję o przeprowadzce do nowego domu, o czym z chęcią opowiadała w social mediach. Mimo wydatków związanych z nową posiadłością, ukochana detektywa zdaje się nie zaciskać pasa i wciąż nie żałuje sobie na przyjemności. W ostatnim wywiadzie zdradziła, ile wydała podczas dnia Wszystkich Świętych.

Żona Rutkowskiego
27.09.2022 20:51 Kolczyki prawie zasłaniały jej twarz. Tak żona Rutkowskiego biegała po plaży

Żona Rutkowskiego, Maja jest bez wątpienia piękną kobietą. Sama o tym wie, bo lubi podkreślać swoje wdzięki szałowymi kreacjami. Ostatnio jednak zrobiła furorę nie całym strojem, a oszałamiającymi dodatkami. Trudno było oderwać wzrok od jej kolczyków. Przy okazji Maja poinformowała swoich fanów o wyjątkowym konkursie, dzięki któremu zwycięzca będzie mógł dużo lepiej ją poznać. O co dokładnie chodzi?

Żona Rutkowskiego
31.08.2022 10:03 Żona Rutkowskiego pokazała, co Krzysztof wyrabiał za kulisami „Tańca z Gwiazdami”. Zaczął mówić o Iwonie Pavlović

W poniedziałek wieczorem został wyemitowany pierwszy odcinek nowej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, po którym emocje dopiero opadają. Żona Rutkowskiego, który nie zachwycił swoim tańcem jurorów, pokazała, jak to wszystko wyglądało od kulis. Maja od jakiegoś czasu prowadzi swój kanał w serwisie YouTube, za pomocą którego uchyla rąbka tajemnicy związanego z życiem rodziny detektywów. Teraz pokazała, co działo się tuż przed odcinkiem, jak i zaraz po nim.

Krzysztof Rutkowski
26.07.2022 11:37 Żona Rutkowskiego pokazała, jak teraz wygląda jej mąż. Internauci nie dowierzają. „Przesada”

Krzysztof Rutkowski to jedna z najbardziej ikonicznych postaci polskiego show-biznesu. Trudno uwierzyć, że znany śledczy w tym roku skończył 62 lata. I choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że czas się dla niego zatrzymał, internauci zwrócili ostatnio uwagę na pewne zmiany. Żona Rutkowskiego pokazała, jak teraz wygląda jej mąż, fani byli bezlitośni. Krzysztof Rutkowski od ponad 30 lat prowadzi dość szeroko zakrojoną działalność detektywistyczną. Popularności dodają mu także liczne wypowiedzi w bieżących sprawach. Jakiś czas temu zaangażował się w aferę podsłuchową związaną z Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek. Nie przeszedł także obojętnie obok konfliktu pomiędzy Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim. Teraz wokół słynnego śledczego znów zrobiło się zamieszanie. Żona Rutkowskiego podzieliła się rodzinną fotografią, a internauci nie mogli powstrzymać się od komentarzy. Ich uwagę zwrócił wygląd detektywa.