Wydawało się wam, że życie po 40 się kończy? Ten 45-latek, właśnie udowodnił, że można mieć czwórkę dzieci i żonę, a mimo to posiadać…harem. Jego życie jest nieco bardziej ekscytujące niż standardowego 40-latka. Travers Beynon wolnego czasu nie spędza w biurze i na graniu w golfa, jego największą pasją są kobiety, najlepiej w ilościach hurtowych. 

Poznajcie Travers Beynon, który bardziej znany jest pod pseudonimem Candyman. Mimo swojego wieku i zobowiązań w postaci dzieci i żony, ma również cały harem kobiet i rezydencje na wzór Rezydencji Playboya, która nazywa się Candyshop Mansion. Rezydencja leży na australijskim wybrzeżu. Travers, kiedy nie zajmuję się swoimi kobietami, na co dzień prowadzi firmę działającą w branży tytoniowej.

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze przeróbki okładki Vogue Polska. Zobaczcie!

Bajeczne życie

Na swojej firmie dorobił się ogromnych pieniędzy, które uwielbia wydawać na przyjemności. Najdroższe samochody świata, rezydencja rozpusty, prywatny jacht i bajeczna codzienność – to jego standard. Candyman twierdzi, że każdej nocy sypia przynajmniej z czterema kobietami.

Młodziutka żona wybacza ukochanemu „słabości”. Całość skomentowała takim słowami:

– Ma wiele dziewczyn, ale żonę tylko jedną.

Kobieta idealna?

ZOBACZ TEŻ: Pracownicy uprawiali SEKS w TESCO. Wszystko nagrali nastolatkowie

blonde bombshells #Ilikeblondestoo

Post udostępniony przez Travers Beynon (@traversbeynonofficial)

The art of being you.

Post udostępniony przez Travers Beynon (@traversbeynonofficial)

Me and some friends

Post udostępniony przez Travers Beynon (@traversbeynonofficial)

źródło: papilot.pl