Współcześnie Instagram jest miejscem, gdzie rodzą się gwiazdy. Okazuje się, że pomaga wybić się nawet najmłodszym. Ten 6-latek ma prawie milion obserwatorów! Jak mu się to udało?

Ben Hampton ma 6 lat i już stał się gwiazdą internetu. W czym tkwi jego sekret? Instagram Bena jest prowadzony przez jego rodziców, a w szczególności przez tatę, Brandena Hamptona,  który jest specjalistą ds. social media.

Rodzice chłopca wpadli na pomysł, aby założyć mu konto na Instagramie, po tym jak zwrócili uwagę na to, że zdjęcie Bena z dnia, w którym ukończył przedszkole, było bardzo popularne na ich prywatnych profilach. Zaczęli dodawać posty z outfitami dziecka i szybko zauważyli, że taka treść podoba się internautom. Profil stawał się coraz bardziej znany, a Ben zdobywał nowych fanów. Po krótkim czasie zaczęto go zapraszać do współpracy z celebrytami i markami modowymi.

Chłopiec emanuje na zdjęciach dobrą energią i pewnością siebie. Mimo młodego wieku pozuje do zdjęć jak profesjonalny model. Nic dziwnego, że zyskał tak dużą popularność.

ZOBACZ TEŻ: Polska Barbie pokazała swój domek dla lalek. Zobacz jak mieszka

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zobaczcie jak wygląda 6-latek

https://www.instagram.com/p/Bc5nTF2BzTE/?hl=pl&taken-by=benhampton

https://www.instagram.com/p/BZEs6fnhUOf/?hl=pl&taken-by=benhampton

https://www.instagram.com/p/BW3OZWdhdBj/?hl=pl&taken-by=benhampton

https://www.instagram.com/p/BWYgkaRBuso/?hl=pl&taken-by=benhampton

https://www.instagram.com/p/BWS_kcnhToM/?hl=pl&taken-by=benhampton

https://www.instagram.com/p/BWN3TlLBFmT/?hl=pl&taken-by=benhampton

https://www.instagram.com/p/BVk39haBqbg/

Źródło: noizz.pl