Dzieciństwo to wesoły i beztroski czas dla większości małych dzieci. Nie każde z nich może mieć radosne wspomnienia z tego czasu. Niektóre dzieci przeżywają istny koszmar przez swoich rodziców. Przykładem tego jest chłopiec, który przez 9 lat był katowany przez własną matkę.

Mówi się, że matka jest w stanie oddać życie, by obronić przed złem swoje dziecko. Niektóre jednak są od tego naprawdę dalekie i prędzej odbiorą życie dziecku, niż je uratują. Jedna z kobiet zadawała swojemu dziecku ogromny ból, dopuściła się przemocy nie tylko fizycznej, ale i psychicznej. Chłopiec w końcu nie wytrzymał i zgłosił sprawę swojej nauczycielce, której postanowił zaufać.

Prawniczka maltretowała swojego syna

Mieszkanka Chin o mały włos pozbawiłaby swojego syna życia, które w gruncie rzeczy dopiero rozpoczynał. Zaledwie 9-letni chłopiec stał się ofiarą codziennego bicia oraz rozładowywania negatywnych i agresywnych zachowań swojej matki.

Ludzie, którzy znali małżeństwo przeżyli ogromny szok, ponieważ w społeczeństwie rodzina uchodziła za bardzo przykładną. Matka chłopca z wykształcenia jest prawnikiem, a ojciec bardzo znanym dziennikarzem. Nikt nie podejrzewał, że ich dziecko przekraczając próg domu, wchodzi do piekła.

Chciała dobrze wychować chłopca, a prawie go zabiła

9-letni chłopiec w końcu nie wytrzymał katowania ze strony matki i postanowił opowiedzieć o traumie swojej nauczycielce. Szkoła zareagowała i od razu powiadomiła o całej sprawie policję. Funkcjonariusze, którzy zajmowali się sprawą katowanego chłopca byli w szoku, kiedy zobaczyli jego ciało, które w 50 procentach pokryte było krwiakami i wybroczynami.

Powód bicia chłopca, który podała kobieta, jest zatrważający. W zeznaniach wyznała ona, że nie chciała, aby chłopiec kłamał i za wszelką cenę pragnęła go wychować na dobrego i odpowiedzialnego mężczyznę. Kobieta za maltretowanie dziecka odpowie przed sądem, a obecnie przebywa w areszcie. Trudno jest sobie wyobrazić, co mogłoby się wydarzyć, gdyby chłopiec nie wyznał prawdy o tym, co przechodzi w swoim domu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

biła go po całym ciele

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolejna zdrada! Chłopak Kourtney Kardashian na potajemnej randce z modelką
  2. Wielka MANIPULACJA Deynn i Majewskiego. To wszystko to tylko marketingowa SZTUCZKA
  3. SKANDAL! Obrońcy zamachowca porównali go do… Komendy