Teresa Lipowska znana wszystkim z serialu M jak miłość, w którym gra już 2000 roku, obchodzi dziś swoje kolejne urodziny. Aktorka przeżyła już 83 wiosny. Czego życzycie gwieździe w tym wyjątkowym dniu? Redakcja Lelum składa jej najszczersze życzenia i życzy samych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. 

Teresa Lipowska urodziła się 14 lipca 1937 roku w Warszawie. Aktorka znana głównie z serialu M jak miłość W 1957 ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Niewielu zdaje sobie sprawę, że aktorka ma na swoim koncie liczne role nie tylko w serialach, ale również w produkcjach filmowych.

Teresa Lipowska
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Teresa Lipowska czeka na wasze życzenia urodzinowe.

Poprzedni artykułProwokatorska wymiana zdań między Agatą Dudą a znanym dziennikarzem. Prezydent wkroczył do dyskusji, przekaz jest jednoznaczny
Następny artykułSyn Katarzyny Dowbor przegrał zakład. Nieprawdopodobne, co musiał zrobić, wszystko zostało nagrane
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.